Teraz jest 25 kwi 2024 8:40:52




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 141 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona
Studenty;d 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 mar 2008 5:23:17
Posty: 32
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków/Cardiff
Post 
A ja jestem z UJ, studiuję muzykologię. kierunek dość "elitarny" - ok 20 osób na roku :P Także atmosfera dość fajna, ludzie się znają nawzajem, wykładowcy również, no i o podejście indywidualne nietrudno :) Same studia ok, choć od kiedy wyjechałam do Cardiff na Erasmusa to... kurcze, nie chce mi się już do Kraka wracać... :) Tu jest zupełnie inaczej, studia to są bardziej... studia, a nie przyswajanie masy niepotrzebnych detali i przesłuchiwanie 20gb muzyki na dobę przed egzaminem :D Tu mam więcej czasu na pogłębianie własnych zainteresowań, uczelnia bardziej daje mi wsparcie w dążeniu do moich celów niż zasypuje mi drogę masą informacji, przez które muszę się przebić żeby dalej brnąć... :) Także grzebię sobie w nutkach po swojemu i próbuję pogłębiać również swoje umiejętności wykonawcze - ostatnio pogrywam na violi da gambie :)

_________________
Cytuj:
Cóż za rozkosz błądzić przez pokoje
z Panią Muzyką we dwoje!

K. I. Gałczyński, "Wielkanoc Jana Sebastiana Bacha"


Ostatnio edytowano 12 mar 2008 21:02:25 przez nannerl, łącznie edytowano 1 raz



09 mar 2008 6:24:17
Zobacz profil WWW
Post 
A ja skończyłam KUL, informe . W sumie było bardzo fajnie poza niektórymi wykładowcami :) a wielu okazało się nie takich strasznych jak ich pisano :):):)


12 mar 2008 12:54:18
Post 
Pomorska Akademia Medyczna to jest moja uczelnia i ją sobie chwalę bardzo. Fajnie jest, a moj Szczecin mi się podoba, choć tu opinie są rózne....


13 mar 2008 0:06:35
Post 
no tak..cóż ja..Analiza chemiczna na (już) Uniwersytecie Humanistyczno - przyrodniczym w Kielcach.. czyli stara dobra Akademia Świętokrzyska...mówię wam..ja to dopiero mam nudne wykłady..a na ostatnim wykładzie z analizy instrumentalnej było ostatnio...5 osób na 90...no i mam tylko 5 facetów na roku ;(


17 mar 2008 20:06:00
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post 
Heh, my mamy tylko 2 kobiety....

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


17 mar 2008 21:11:38
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lut 2008 23:46:19
Posty: 107
Lokalizacja: z wykopalisk
Post 
Ha, widzę, że nie tylko mnie ten problem dotknął. U nas na roku było 3 facetów, z czego jeden miał ponad 40 lat, żonę i dwójkę dzieci, a drugi rzadko pojawiał się na zajęciach, a jeszcze rzadziej się mył :lol:

Ciekawie było, kiedy przyjechał do nas na wymianę wykładowca z Arabii Saudyjskiej. Facet miał żelazną zasadę, że nie rozmawiał z kobietami. Kiedy zadawałyśmy pytania, udawał, że nie słyszy. Musiałyśmy najpierw zwrócić się do jedynego faceta w grupie i dopiero on przekazywał pytanie wykładowcy. Gorzej jak nasz "rzecznik" zrobił sobie wagary. Ale przynajmniej nie musiałyśmy się obawiać, że nagle zostaniemy wyrwane do odpowiedzi :lol:


17 mar 2008 22:06:05
Zobacz profil
Post 
cóż..ja przynajmniej mam równych facetów na roku...i wszyscy w moim wieku ;> o przepraszam..już mam 4..jednego zredukowali z powrotem na pierwszy rok...a na pierwszym było ich 15...masakra..żeński rok nam się robi..jak ja to wytrzymam??z facetami jest śmieszniej i ciekawiej..przynajmniej wg mnie...chyba nie nadaję się na wojującą feministkę...


20 mar 2008 15:24:42
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post 
U mnie na informatyce było w 1 semestrze 6, obecnie zostały 3 lub 4 (jedną widziałem tylko raz więc mogła już zrezygnować). Na szczęście zostały same ładne ;) Szczerze mówiąc od początku niemal wszyscy się tego spodziewali i nikt specjalnie nie płacze. Zwłaszcza że na matematyce jest więcej dziewczyn oraz tym samym budynku mieści się jakiś inny wydział wydział (zapomniałem jaki :/ ) gdzie jest sporo fajnych pań, więc idąc korytarzem jest zazwyczaj na co popatrzeć ;)


20 mar 2008 15:37:12
Zobacz profil WWW
Post 
Ja studiuje na super-extra-odjechanej Politechnice Poznańskiej. Kierunek: zarządzanie i inżynieria produkcji. Kierunek dość ciekawy, chociaż na początku sie nie zapowiadał, chłopaków pod dostatkiem co mi jak najbardziej odpowiada :p uczyć się za dużo też nie muszę, a to co się uczę jest dość ciekawe.. Kto by nie chciał wiedzieć jak się walcuje ołów?


28 mar 2008 20:17:35
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 mar 2008 20:24:53
Posty: 16
Post 
To ja też się pochwale, studiuję.

I jutro (dziś tylko po kilku godzinach snu) jadę na Rzeszów na tamtejszą Politechnikę co by postudiować.

Dobranoc.


29 mar 2008 2:13:56
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2008 19:02:41
Posty: 43
Lokalizacja: szaki
Post 
Studiuję w sumie szósty rok i już mam dość serdecznie. Również dlatego, że na normalnych studiach na koniec broni się dyplom, zdaje egzamin i wsio, ale moje nie są normalne. Na razie zdałam 5 egzaminów dyplomowych, z czego 2 praktyczne, w pojutrze mam następny, w sumie do lipca jeszcze co najmniej 8... Takie atrakcje mamy na uczelniach medycznych, w moim wypadku na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, kierunek lekarsko-dentystyczny.
Z małymi ilościami płci przeciwnej problemu nie ma. Gorzej mieli koledzy z liceum, bo byłam na autorskim profilu mat-inf i nie mogłyśmy z koleżankami wystawić klasowej drużyny do siatki, no bo jak we 4 :)

EDIT(04.07.2008): Wreszcie. Skończyłam. Otrzymałam nr dyplomu i złożyłam papiery do Izby Lekarskiej. Uff.


Ostatnio edytowano 04 lip 2008 11:08:26 przez chesseva, łącznie edytowano 1 raz



29 mar 2008 19:31:07
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 mar 2008 20:24:53
Posty: 16
Post 
chesseva napisał(a):
...drużyny do siatki, no bo jak we 4 :)


To przecież całe dwie drużyny do siatkówki plażowej:D.


30 mar 2008 18:49:05
Zobacz profil
Post 
A ja sobie studiuje w niemczech i chcialabym sie dowiedziec jak to jest w Polsce na studiach :)


04 kwi 2008 0:25:13
Użytkownik

Dołączył(a): 04 mar 2008 12:25:11
Posty: 82
Lokalizacja: Toruù/Pas³êk
Post 
Teraz Toruń, ha! 4 rok historii oraz za jednym zamachem 1 i 2 politologii. Na historii luzik, markę już mam wyrobioną, Wykładowcy - przynajmniej ci starsi - pełni szacunku dla dam :)) i całkiem sporo facetów jak na kierunek humanistyczny. Politologia - wykładowcy niewiele starsi od studentów, więc nieco inne podejście jest, bardziej koleżeńskie. Za to studentów politologii unikam jak ognia - może jestem uprzedzona, jestem po 8letniej podstawówce, ale co to gimnazjum robi z ludzmi??? Zero szacunku dla koleżanek, wykładowców i samej nauki.

I jeszcze: dlaczego na wieść, że studiuję w Toruniu, wszyscy pytają, czy wiem gdzie jest siedziba ojca dyrektora??? Mnie sie wydawało, że Toruń słynie z pierników...

_________________
Błyskawica...
Przez pęknięty kryształ
Błyskawica..
Tronowa sala i wystrzał
Błyskawica...
Czterech jeden wezwał
Błyskawica...

Serce...
Starą krwią wieczór spurpurowiał
Serce...
Wiek bogów nikczemnie mały się stał
Serce...
Czworgu jeden oddał
Serce...


09 kwi 2008 20:56:24
Zobacz profil
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post 
To ojciec dyrektor teraz się wziął za produkcję pierników? o.0 ;)

Historia? Nie nudzi Cię to? Tak szczerze, ja bym nie wytrzymał dowiadywania się o tych wszystkich bzdurnych datach i miejscach... Nie przeczę, są ciekawe momenty w historii, które sam bym zgłębił, gdybym miał więcej czasu wolnego (i nie miał nic innego do roboty :P ), ale tak w kółko tylko to poznawać...

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


10 kwi 2008 10:45:56
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 141 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: