Teraz jest 19 kwi 2024 15:28:01




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 141 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Studenty;d 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 20 mar 2008 20:38:09
Posty: 44
Post 
Przyszła Pani Pedagog się kłania :) III rok na UKW miejmy tylko nadzieję że przeżyję kampanię wrześniową do której muszę się wreszcie zacząć przygotowywać :) tylko strasznie się leniwa zrobiłam na tych studiach i jak tu się teraz zabrać za naukę ehhhh koszmar


10 sie 2008 22:23:34
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post 
Kalkulator? W Pascalu? Fajna sprawa - kiedyś też to robiłem. :D


11 sie 2008 20:55:31
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 cze 2008 9:46:56
Posty: 34
Lokalizacja: Tak tu nie trafisz
Post 
Co prawda jeszcze nie pełnoprawny student ze mnie, ale i tak się pochwalę ;) Od października zaczynam wschodoznawstwo na UAMie. Zapowiada się bardzo ciekawie, chyba lepiej niż prawo, z którego po wielu latach planów praktycznie zrezygnowałem już przed samą maturą... chociaż długo się wahałem czy jednak nie pchać się tam na płatne (bo ostatecznie mi 4 pkt zabrakły)

_________________
I wanna be the minority
I don't need your authority
Down with the moral majority
'Cause I wanna be the minority


14 sie 2008 13:06:03
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 sie 2008 12:48:18
Posty: 26
Post 
Ja jestem z Uniwersytetu Łódzkiego. Od października - psychologia na trzecim i filmoznawstwo na czwartym roku, obydwa na dziennych. Uwielbiam moje studia - psychologia to moja pasja, filmoznawstwo w nieco mniejszym stopniu (nie łączę przyszłości z filmoznawstwem, chcę zostać terapeutą) ale to bardzo rozwijający kierunek. Choć przeraża mnie to, że w tym roku będę studiować jednocześnie na dwóch wydziałach, wcześniej studiowałam 3 lata filmoznawstwo, później zrobiłam sobie tam roczną przerwę i w ciągu jednego roku zaliczyłam 2 lata na psycho. Teraz będzie trudniej bo będę musiała kursować między dwoma budynkami... zgroza... ale nie dam się :)


18 sie 2008 17:30:48
Zobacz profil
Post 
Ja studiuję zarządzanie, niegdyś zarządzanie i marketing w WSHE w Łodzi. Specjalizacja: zarządzanie firmą, chociaż chciałam marketing. Poza tym uczę się w studium policealnym poligrafii. Ciężko jest, ale daje rady.


18 wrz 2008 2:14:31
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2007 12:02:51
Posty: 139
Lokalizacja: Chicago
Post 
Cześć Ewa. Pamiętam jak byłem w wieku kiedy ja i wszyscy moi znajomi zastanawialiśmy się na jakie iść studia i (nie bierz tego do siebie) ale te osoby, które nie miały zbyt wygórowanych ambicji szły właśnie na taki kierunek jak ty studiujesz. Studia te miały opinie takich na które się idzie żeby tylko szybko i po jak najmniejszej linii oporu zdobyć "jakieś" wykształcenie. No i tak to przylgnęło do tego kierunku, bo masa prywatnych uczelni wypuściła tysiące absolwentów, którzy mają papiery bo opłacali regularnie czesne a ich wiedza to już całkiem inny temat. Ciekawi mnie czy ty wybierając ten kierunek kierowałaś się takimi przesłankami czy rzeczywiście chcesz pracować później w zawodzie w którym twój kierunek może być przydatny i jest to temat, który cię interesuje a szkoła, którą wybrałaś nie jest pierwszą lepszą uczelnią założoną przez jakiś "biznesmenów".

_________________
Obrazek Obrazek


18 wrz 2008 7:49:03
Zobacz profil
Post 
Lada dzien zaczynam studiowanie geografii na AP w Krakowie. Jak mi się nie spodoba (to znaczy wykłady będą zbyt nudne) to po pierwszym roku przeniosę się na Akademie Rolniczą, na leśnictwo, tam mają więcej praktyki, a kierunek też mi odpowiada.


19 wrz 2008 13:15:26
Post 
Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania, ale tak dla odmiany studiuję angielski:) Zdarzyło mi się studiować rok na UWM (nieszczęsne pielęgniarstwo:/ ) ale stwierdziłam, że nie ma co się katować studiami, które mi się i tak nie przydadzą :p po pierwszym semestrze stwierdziłam, że nie chcę być "prawą ręką lekarza" i zmieniłam miasto, uczelnię i kierunek:) zresztą aż tak źle mi nie było wieczorem na starówce z browarem, albo nad rzeką pod mostem z specialem czarnym w puszce za 1,99... (promocja była:))


23 wrz 2008 12:18:46
Użytkownik

Dołączył(a): 24 cze 2008 22:50:54
Posty: 18
Post 
To ja się przywitam bo nowy jestem na forum ;)
Za parę dni (niestety) zaczynam IV rok na wydziale lekarskim CMUJ w Krakowie.
Nauki od groma ale czas na dobrą książkę zawsze się znajdzie... szczególnie, że w piątek ma do mnie przyjść nowiutki Sony Reader 505.

Pozdrawiam wszystkich, a w szczególności Panią post wyżej - też lubię czarne specjale :)


24 wrz 2008 15:55:35
Zobacz profil
Post 
Ja się szkolę na doktora Na Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Polecam medycynę wszystkim którzy nie lubią rozumiec a tylko wkuwać na pamięć i wykrztałcać odruch kserowania każdego skrawka słowa pisanego:) Żartuję oczywiście:) Studia jak każde, ale bardzo satysfakcjonujące jest gdy uda się komuś pomóc:) Z tym że tutaj za błędy placi sie większą cenę niż na jakichkolwiek studiach czysto teoretycznych, gdyż można kogoś naprawde skrzywdzic... Ale dobry student tego nie robi:) Szczeże polecam medycynę wszystkim spragnionym wrażeń:)


28 wrz 2008 22:47:00
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2007 12:02:51
Posty: 139
Lokalizacja: Chicago
Post 
Twój post przypomniał mi kawał, który pewnie wielu już słyszało, zacytuje go jednak bo może komuś pojawi się :) na twarzy, a to jest zawsze potrzebne.
A więc: Idzie dwóch studentów, jeden zauważył skrawek zapisanego papieru na podłodze i podniósł.
Drugi, zaciekawiony, pyta - Co to?
Kolega pewien siebie odpowiedział - Nieważne, kserujemy!


29 wrz 2008 7:00:28
Zobacz profil
Post 
Hej, a ja dla odmiany, jak wszystko pójdzie dobrze będę mgr inż. budownictwa. Na tym forum jestem chyba jednym z nielicznych na uczelni technicznej. Pozdrawiam.


01 paź 2008 18:32:04
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post 
SamGanji napisał(a):
Hej, a ja dla odmiany, jak wszystko pójdzie dobrze będę mgr inż. budownictwa. Na tym forum jestem chyba jednym z nielicznych na uczelni technicznej. Pozdrawiam.


Na jakiej podstawie tak wnioskujesz? Powiedziałbym, że jest dokładnie odwrotnie.

PS. Studiujesz na biednej uczelni, biedaku :P Chociaż z drugiej strony budownictwo jeszcze ujdzie :P

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


01 paź 2008 21:13:34
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lip 2007 19:05:04
Posty: 177
Lokalizacja: SĂŞpopol, Olsztyn
Post 
A skąd wnioskujesz, że jego uczelnia jest biedna? :P No i masz coś do budownictwa koleś? :P

_________________
Myślenie boli tylko za pierwszym razem...


05 paź 2008 10:13:32
Zobacz profil
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post 
Kuba napisał(a):
A skąd wnioskujesz, że jego uczelnia jest biedna? :P No i masz coś do budownictwa koleś? :P


Bo się w uczelniach orientuję? Może dlatego.

Budownictwo nudne jest i tyle. Tak naprawdę to jest jeszcze nudniejsze, ale co mam Cię denerwować :P

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


05 paź 2008 17:16:07
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 141 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: