Teraz jest 25 kwi 2024 5:56:08




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 141 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Studenty;d 
Autor Wiadomość
Post 
matma nigdy w życiu, też tak myslalam o ekonomii, ale mialam super wykladowcę i tak się jakoś zainteresowalam tą ekonomią :)


17 lip 2007 13:38:16
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post 
No a ja być może będę zakałą tego forum i będę magistrem matematyki :D (ale to tylko jeśli się na informatykę nie dostanę)


17 lip 2007 13:56:34
Zobacz profil WWW
Post 
eeeeeee, lepsza matma niź ekonomia :P
ale jak dla mnie i tak w większej części matma jest czarną magią :D
wolę swoje krzaczki i kwiatki :P


17 lip 2007 14:01:55
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2007 10:14:08
Posty: 152
Post 
Ja się bawię probówkami i siadam od czasu do czasu przy kompie. Studiuje Chemię z elementami Informatyki na UAM w Poznaniu ;]


18 lip 2007 9:46:02
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 13:39:17
Posty: 318
Lokalizacja: GdaĂąsk
Post 
Obi ... a może Magistrem Profesorem ? :D pojdziesz do LO żeromskiego i bedziesz stanowił przyszlość narodu :D:D


18 lip 2007 10:29:12
Zobacz profil
Post 
macie coś do Zeromskiego? :P
imię Żeromskiego nosi moje byłe LO i powiem Wam że to najlepsza szkoła na świecie w najlepsazym miasteczku Nałęczowie :D


18 lip 2007 18:35:47
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post 
Nasze byłe już LO też nosi jego imię (nasze, ponieważ uczęszczali tam oprócz mnie mako, QuiGonn, Kuba i chyba jeszcze ktoś z tego forum). A co do nauczania tam to nie - dziękuję. Jeśli bym miał zostać takim mułem to wolę zrezygnować (nasz były wychowawca i matematyk był strasznym mułem :D).


18 lip 2007 18:46:11
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lip 2007 19:05:04
Posty: 177
Lokalizacja: SĂŞpopol, Olsztyn
Post 
Mam nadzieję, że dostanę się na budownictwo na Uniwersytet Warmińsko-Mazurski. Jak na razie to nie przyjeli mnie na ten kierunek na Politechnice Gdańskiej i na Politechnice Warszawskiej. Ale za to dostałem się na inżynierię materiałową, na obydwie z tych uczelni, Ale i tak czekam na wyniki z Olsztyna. Bo to w końcu Uniwersytet Wiecznego Melanżu jest :)

_________________
Myślenie boli tylko za pierwszym razem...


19 lip 2007 1:25:29
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 13:39:17
Posty: 318
Lokalizacja: GdaĂąsk
Post 
HEHE :D nie znałem tego rozwinięcia :) No ja bede miał w przyszlym tygodniu egzamin manualny na Techniki Dentystyczne do Gdańska - 3majcie za mnie kciuki :P 1 sierpnia beda wyniki, mam nadzieje ze sie dostane :) bo niestety matura mi nie poszła tak jak bym chciał i z medycynce powiedziałęm PAPA no moze za rok jak powtorze mature ... o ile bedzie mi sie kciało :P

_________________
Obrazek


19 lip 2007 1:53:25
Zobacz profil
Post 
ja studiuje na polibudzie w opolu taki kierunek jak zarządzanie i wsaiz w opolu eurologistykę


19 lip 2007 16:24:06
Post 
Mako napisał(a):
Techniki Dentystyczne

Chryste panie... Jak Ty się na to dostaniesz to daj mi znac będę wiedział żeby Cię unikac :P Dentysta to chyba jedyna rzecz której się boje jak skur... ekhm jak cholera.


20 lip 2007 0:13:43
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 13:39:17
Posty: 318
Lokalizacja: GdaĂąsk
Post 
:D no to Ci powiem ze na dentyste sie nie dostałem :D ja bede od tej brudnej roboty :D bedziesz chodził do dentysty ktory pobierze Ci wyciski dostarczy je mi ... ja zrobie nowe ząbki, dam dentyscie a on zamocuje je Tobie :D wiec nie masz co sie bać ;) ja Ci krzywdy nie bede robił :D

_________________
Obrazek


20 lip 2007 0:54:34
Zobacz profil
Post 
Ja się dziś dowiedzialam, że rozmowy kwalifikacyjne na Uniwerek na geografię mam 28 lipca, a nie 4 sierpnia, jak bylo planowane :( 8 dni na naukę. Dobrze, że zakres z turystyki mam obryty. Trzeba przysiąść i geografię sobie przypomnieć - typy wybrzeż, rodzaje chmurek. Wiem, że polegnę na Parkach Narodowych. Jak zdawalam u siebie w szkole III semestr z geografii to tematyka byla wlaśnie z parków. Pan prof. Plit (baaaaaardzo znany wykladowca) oblewal mnie 3 razy, przy czym za 1 razem rzucil mi indeksem o scianę, a za 2 razem powiedzial, że moglabym stać na czele partii politycznej, bo we wszystko co powiedzialam, to on uwierzyl, nawet w to, że w Kampinoskim Parku żyja żubry, achh lubialam Go :D


20 lip 2007 21:48:40
Post 
@dąbruś - drobna poprawka - ta Twoja druga szkoła nie nazywa się "wsaiz", tylko WSZiA. Jest to popularna "wsza", na której studiuje się wg zasady "płacisz i jedziesz dalej".


22 lip 2007 3:56:51
Post 
W czerwcu ukończyłem studia specjalistyczne realizowane w Instytucie Muzykologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Lublinie w zakresie instrumentologii i dyrygentury chóralnej, jeszcze tylko muszę napisać i oddać magisterkę do 5 września a nastepnie ją obronić :)


22 lip 2007 22:58:49
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 141 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron