Teraz jest 28 mar 2024 17:17:36




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 210 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
Muzyka przy czytaniu 
Autor Wiadomość
Post 
Ja lubię coś posłuchać wolnego i spokojnego nawet bym powiedziała nastrojowego i jest to czasem jedna piosenka na okragło lub zmieniam, teraz słucham cały czas jednaj piosenki : Shy'm '' t'es parti '' po francusku bardzo ciekawe polecam :)


29 maja 2008 12:40:32
Post 
Ja uwielbiam sluchać przy czytaniu zagranicznego gotyku... The Gathering,Anathema,Vintersorg....


10 cze 2008 11:23:46
Post 
bardzo polecam do czytania album (instrumentalny!) Ghosts I-IV zespołu Nine Inch Nails (ambient / industrial). pierwsze 9 utworow (z 36) do sciagniecia za darmo na http://ghosts.nin.com/.


15 cze 2008 12:38:36
Post 
Muzyka mimo wszystko trochę przeszkadza mi w czytaniu. Próbowałam kiedyś czytać fantastykę z Rhapsody, ale nie wyszło.


03 lip 2008 23:01:37
Post 
Mnie zawsze lepiej się czyta przy muzyce (tak też mi lepiej się przyswaja wiedza)


04 lip 2008 16:18:53
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2008 17:30:16
Posty: 80
Lokalizacja: WodzisÂław ÂŚlÂąski
Post 
A to różnie bywa... Na WMP mam kilka list odtwarzania, które sobie zmieniam w zależności od nastroju i książki. Czasem jest to spokojniejsza nutka, a czasem coś ostrzejszego. Na pewno nie słucham jednej kapeli na okrągło. Chyba bym zwariował :)

_________________
Obrazek


13 lip 2008 23:57:59
Zobacz profil WWW
Post 
przewaznie wlaczam sobie muzyke, gdy zasiadam do ksiazki, ale potem i tak sie wylaczam na to co sie dzieje dookola, zwlaszcza, kiedy ksiazka jest wciagajaca :lol:


16 lip 2008 23:39:25
Użytkownik

Dołączył(a): 16 lip 2008 11:12:08
Posty: 25
Post 
Ja nie wyobrażam sobie czytania bez nauki. W ogóle muzyka u mnie jest zawsze. Gdy pogrążam się w lekturze, przeważnie słucham ścieżek dźwiękowych z filmów twórczości Hansa Zimmera. Bardzo polecam, ponieważ ten kompozytor naprawdę potrafi stworzyć klimat. Inny rodzaj to alternatywny rock i zespoły takie jak Coldplay czy Lifehouse. Idealne do zrelaksowania się i wyłączenia na zewnętrzny świat.


17 lip 2008 20:23:44
Zobacz profil
Post 
Czytając czy to "normalną" książkę czy ebooka zawsze mam uruchomione głośniczki z których dobiegają niezwykle nastrojowe i przyjemne brzmienia zespołów takich jak "Dargaard" czy "Aythis"
Dobra muzyka pozwala mi się lepiej skupić na treści danej książki i chroni mnie przed rozproszeniem uwagi.


22 lip 2008 20:14:18
Post 
Jedyna muzyka, jaka mnie nie rozprasza przy czytaniu to Enya lub muzyka klasyczna, choć ta w większości również mi przeszkadza, bo większość dźwięków wywołuje u mnie jakieś plastyczne wizje. Ale Enyę gorąco polecam, robi dobry klimat :) Dobre są też soundtracki - np. z Marzyciela, Pachnidła czy Władcy Pierścieni.


24 lip 2008 0:02:54
Post *
Ja słucham przewaznie do czytania muzyki filmowej... przeważnie związanej z ksiązka którą czytam bo przewaznie są to ksiązki które maja swoje ekranizacje.. lecz czasem sa to inne ksiązki (bez ekranizacji) to wtedy słucham róznie - muzyki z Gwioezdnych Wojen, Indiany Jonesa lub innej filmwej... ale dośc uniwersalnej.. często tez z Harrego Pottera... Raczej nie słucham muzy z wokalem bo faktycznie czasem to rozprasza lub po prostu zakłóca klimat czytanej ksiązki... Ale czytać np. Harrego Pottera słuchając muzyki do Harrego Pottera to Świetne przeżycie....


30 lip 2008 22:19:09
Post 
Przy czytaniu najbardziej lubię spokojną muzykę,dlatego najczęściej słucham A Fine Frenzy lub Keane.


14 sie 2008 19:03:18
Post 
Nie, nie i jeszcze raz nie, nieumiem, poprostu nieumiem sluchac muzyki przy czytaniu to mnie zupelnie dekoncentruje i nimumiem sie skupic na czytaniu przy muzyce, ja wole spokuj i cisze, kolderke i zielona herbate... ;d


18 sie 2008 22:57:47
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 sie 2008 12:48:18
Posty: 26
Post 
ja też raczej wolę koncentrować się na jednym kanale - więc zazwyczaj albo czytam albo słucham muzyki, choć ostatnio dorwałam muzykę z filmów Kieślowskiego (Podwójne życie Weroniki, Trzy Kolory, Dekalog) i czyta mi sie przy tym wręcz znakomicie, polecam!


20 sie 2008 1:02:11
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 13 sie 2008 13:11:59
Posty: 28
Post 
Czytanie traktuje jako relaks dlatego takiej tez muzyki lubię słuchać w trakcie. Polecam Natalie Walker, Sie ("Colour The Small One"), Mum, Daughter Darling.Natomiast jeśli ktoś woli coś polskiego to może Ania Dąbrowska? Nowa płyta bardzo spokojna:)


21 sie 2008 22:23:28
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 210 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron