Teraz jest 28 mar 2024 19:43:17




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Onyx C67 After Glow 2 (bubel) - smutna walka z kłamstwem 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 03 sie 2014 17:57:55
Posty: 25
eCzytnik: na papierze
Post Re: Onyx C67 After Glow 2 (bubel) - smutna walka z kłamstwem
Cóż... w tym momencie chyba już niewiele mogę zrobić. Aczkolwiek złość mi nieco przeszła, bo czytnik wreszcie jest, działa, jak działał, a do felerów baterii można pewno przywyknąć.

Panie Miłoszu>>> W porządku, wierzę, że usterka nie powstała u Państwa. Proszę mi jednak uwierzyć również, że nie ja jej dokonałem, tylko powstała po oddaniu czytnika do reklamacji. Nie wiem już gdzie... Dlatego spowodowało to u mnie atak wściekłości, bo przyzna Pan, że sytuacja dziwna... Oddaję czytnik z jakąś tam wadą, a oddany mi jest z całkiem inną. Nawet sprawdzałem numery seryjne, czy to ten sam czytnik, ale niestety... ten sam.

Cóż... prawdę mówiąc, wątek można zamknąć, bądź go skasować. Wsio rawno mi już. Za dużo nerwów to zżera.


20 maja 2015 6:40:25
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 08 sty 2015 9:52:38
Posty: 155
eCzytnik: Trekstor 4INK
Post Re: Onyx C67 After Glow 2 (bubel) - smutna walka z kłamstwem
Wątek raczej powinien pozostać ku pamięci i ku przestrodze dla przyszłych potencjalnych klientów. Na pewno zobaczymy czy tutaj panuje cenzura czy nie...


20 maja 2015 7:26:19
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 lip 2012 11:53:07
Posty: 469
eCzytnik: Nook ST, PB 613
Post Re: Onyx C67 After Glow 2 (bubel) - smutna walka z kłamstwem
Gdyby była cenzura to wątku już dawno by nie było ;)
A tak, każdy mógł i nadal może wyrazić swoją opinię i przedstawić swój punkt widzenia :)


20 maja 2015 7:46:08
Zobacz profil
Mod

Dołączył(a): 24 lis 2012 18:06:02
Posty: 766
eCzytnik: PB622
Post Re: Onyx C67 After Glow 2 (bubel) - smutna walka z kłamstwem
Maskar napisał(a):
N pwn zbczymy czy ttj pnj cnzur czy ni...

No i doigrałeś się ... musiałem ocenzurować(*) Twoją wypowiedź :twisted: ;) :P

(*) Wszyscy oficerowie przebywający w szpitalu mieli obowiązek cenzurowania listów pacjentów - szeregowców, którzy leżeli w innych salach. Było to nudne zajęcie i Yossarian doznał zawodu, przekonawszy się, że życie szeregowców jest niewiele ciekawsze niż życie oficerów. Po pierwszym dniu tej pracy stracił do niej zupełnie serce i, aby się nieco rozerwać, zaczął sobie wymyślać zabawy. Precz z określnikami, oświadczył pewnego razu, i we wszystkich listach, które przeszły przez jego ręce, znikły przysłówki i przymiotniki. Innego dnia wypowiedział wojnę spójnikom. Jeszcze większą inwencję wykazał w dniu, kiedy to powykreślał wszystko oprócz „a”, „i”, „ale” itp. Stwierdził, że dynamizuje to napięcie między wierszowe, a poza tym prawie zawsze nadaje listom o wiele bardziej uniwersalny charakter.


20 maja 2015 8:35:45
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 08 sty 2015 9:52:38
Posty: 155
eCzytnik: Trekstor 4INK
Post Re: Onyx C67 After Glow 2 (bubel) - smutna walka z kłamstwem
Ech, zawsze muszę zaognić sytuację ;) . Taka już ma natura :roll:

Widziałem już wiele akcji i sytuacji na forach (a i sam moderuję kilka) stąd wiem jak to czasami wygląda.


20 maja 2015 8:45:12
Zobacz profil
Mod

Dołączył(a): 24 lis 2012 18:06:02
Posty: 766
eCzytnik: PB622
Post Re: Onyx C67 After Glow 2 (bubel) - smutna walka z kłamstwem
Mam nadzieję, że moja akcja "zdynamizowała napięcie międzywierszowe" :D
Ooops! Twoja wypowiedź miała tylko jeden wiersz ... :zakrecony:


20 maja 2015 9:01:57
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 08 sty 2015 9:52:38
Posty: 155
eCzytnik: Trekstor 4INK
Post Re: Onyx C67 After Glow 2 (bubel) - smutna walka z kłamstwem
Oj, zdynamizowała. Choć od napięcia międzywierszowego tekstu jednowierszowego wolę spoglądać przez okno z widokiem na czasoprzestrzeń ;-).


20 maja 2015 9:46:41
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2011 0:26:45
Posty: 259
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: Onyx Boox X60
Post Re: Onyx C67 After Glow 2 (bubel) - smutna walka z kłamstwem
Widzę, że problem ze wskaźnikiem baterii to jakiś znak firmowy onyxów. W 2011 kupiłem model X60 i tam także, wskaźnik nie działał poprawnie. Dochodził do 2 kresek i później już nic, aż w pewnym momencie zero reakcji, bo nie ma prądu.


24 maja 2015 22:12:05
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron