Teraz jest 27 kwi 2024 14:32:07




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 521 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 35  Następna strona
inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 29 sie 2013 20:14:01
Posty: 6
eCzytnik: Onyx
Post Re: inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe
Po wszelkich aktualizacjach jest tak:
1. Jak wspomniano, problem z wyłączaniem. Dłużej, mocniej? naciskać - dajcie instrukcję, którym palcem.
2. Gdy ładuję czytnik wyłączony, włącza się. Po tym, cały cyrk, zawiesza się - żeby uaktywnić gościa muszę znów podłączyć zasilanie, naciskać, aż ulegnie.
3. Calibre śle rzecz na czytnik, już po odłączeniu od laptopa - mam Debiana - przez długą chwilę czytnik nie reaguje, pomaga podłączenie zasilania i przekleństwa pod adresem autorów softu. Potem - patrz punkt 2.
4. Czekam na poprawki, które uzasadnią wydatek.


29 paź 2015 0:31:55
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 08 lut 2012 16:18:28
Posty: 318
eCzytnik: i62HD AG, 2x inkBook Onyx, PB 623
Post Re: inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe
ad4. Ciekawe czy będą kolejne poprawki i jak szybko. Przecież jest już nowe dziecko na rynku a poprzednik jest już tylko w ilościach śladowych. dystrybutor skrzętnie unika odpowiedzi czy inkBook Onyx będzie jeszcze na rynku czy już to jest koniec (krótka seria).


29 paź 2015 9:54:23
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 04 gru 2014 12:22:10
Posty: 46
eCzytnik: onyx t68 Lynx, inkBOOK
Post Re: inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe
jarekmadabrowski

potwierdzam mam takie same spostrzeżenia.


29 paź 2015 11:42:56
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 25 lis 2008 10:32:57
Posty: 340
eCzytnik: Forma, Oasis 2
Post Re: inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe
z równoległego wątku

- urządzenie nadal będzie aktualizowane,
- model Onyx został zastąpiony przez Obsidian. Nie będzie już kolejnych dostaw modelu Onyx.

premiera 8.06.2015 - zejście ze sceny 29.10.2015 ? - hmmm ......


29 paź 2015 13:30:56
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 10 wrz 2015 21:37:06
Posty: 8
eCzytnik: inkbook, kindle touch
Post Re: inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe
Mój pojechał w poniedziałek do Legimi, od tego czasu cisza...
Nie działał już wcale, dotyk się po prostu schrzanił. 5 książek przeczytanych i finito. Zobaczymy czy mi wymienią czytnik czy naprawią ten problem. U mnie było tak, że touch działał np tylko w prawym górnym rogu, potem po paru minutach dolnym lewym roku, dopiero po dłuższym czasie zaczynał działać bardziej, a już raczej nie całkowicie, przewracałem strony fizycznymi przyciskami.

Teorie od Arta tech o wilgotności i zaparowanym aucie, niskich temperaturach itd, to nie w moim przypadku. Czytnik leży w sypialni ew. w salonie i kwitnie. Na samym początku miałem też problemy z instalowaniem aplikacji.

taki mamy klimat...


29 paź 2015 17:00:08
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 08 lut 2012 16:18:28
Posty: 318
eCzytnik: i62HD AG, 2x inkBook Onyx, PB 623
Post Re: inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe
BTW. Ciekawe ile pociągnie Obsy na rynku?


29 paź 2015 17:16:00
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 08 sty 2015 9:52:38
Posty: 155
eCzytnik: Trekstor 4INK
Post Re: inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe
Może chodzi o średnią roczną wilgotność powietrza w Polsce. zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Z tym, że to wina kupującego bo trzeba wilgotność pomieszczeń należy dostosować do wymagań sprzętu. Inaczej po gwarancji. W sumie daję gotowca serwisowi ;-).


29 paź 2015 19:43:42
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 27 mar 2014 2:17:52
Posty: 540
eCzytnik: PB Mini, czasem InkBook
Post Re: inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe
Maskar, już nie przesadzaj, przy bardzo dużych wilgotnościach (i warunki uzyskania tegoż podał AT akurat dość sensowne) są problemy z większością pojemnościówek a i urządzeń elektronicznych również.
To co opisał Borsuksie to po prostu jakieś uszkodzenie i zamiast się męczyć że niby 3 koła sprawne to trzeba reagować od razu i wysyłać, niech naprawiają (przy całym moim "dobrym!" zdaniu na temat serwisu at).


29 paź 2015 23:17:57
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 08 sty 2015 9:52:38
Posty: 155
eCzytnik: Trekstor 4INK
Post Re: inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe
Artii, mój wpis był całkowicie ironiczny. Przepraszam, może za mało to zaakcentowałem (no i składnia zdania mi się też wyłożyła). Niemniej właśnie pewien "dobry" serwis może tak zacząć odpisywać.


30 paź 2015 8:09:12
Zobacz profil
ArtaTech.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07 sie 2015 11:12:00
Posty: 142
Lokalizacja: Wrocław
eCzytnik: inkBOOK
Post Re: inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe
Maskar napisał(a):
Artii, mój wpis był całkowicie ironiczny. Przepraszam, może za mało to zaakcentowałem (no i składnia zdania mi się też wyłożyła). Niemniej właśnie pewien "dobry" serwis może tak zacząć odpisywać.


Maskar, rozumiemy ironię. Natomiast nasze rady dotyczące korzystania z czytnika jesienią i zimą, mają Wam jako naszym klientom pomóc. Chcemy, aby nasze czytniki służyły Wam tak długo jak to możliwe i stąd zwracamy uwagę na pracę ekranu E Ink w wilgotnym środowisku. Przy dużych skokach temperatury i dużej wilgotności powietrza, para kondensuje się nie tylko na ekranie ale również w obudowie urządzenia. Zalecamy więc cierpliwość - poczekanie aż czytnik złapie temperaturę otoczenia, zanim go włączycie. Zdajemy sobie sprawę, że uwielbiacie czytać i spieszycie się by przeczytać kilka stron w drodze. Jednak inkBOOKi to urządzenia elektroniczne, a elektronika nie lubi wody.


30 paź 2015 13:58:19
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 29 sie 2013 20:14:01
Posty: 6
eCzytnik: Onyx
Post Re: inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe
A -poza radami- jakieś poprawki są przewidziane? Jeśli tak, to kiedy?


30 paź 2015 15:03:56
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 15 sie 2014 15:27:21
Posty: 27
eCzytnik: Kindle Classic
Post Re: inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe
Też zauważyłem u siebie problemy z dotykiem podobne do opisanych wyżej. Z reguły działa dobrze, ale czasem w dolnej części ekranu są spore problemy. I też nie jest to związane z czytaniem na zewnątrz w niskiej temperaturze. Rozważam reklamację, choć po tym co czytałem o specach z arta tech pewnie klepną, że działa, więc nie wiem, czy jest sens...


31 paź 2015 18:05:09
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 lis 2010 22:53:32
Posty: 40
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
eCzytnik: Kindle 3g, iPad 2, iPhone 4
Post Re: inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe
Po tygodniu wrócił do mnie czytnik z reklamacji. Bez żadnej informacji zwrotnej czy wykryli jakąś wadę. Czytnik wrócił ten sam, wieczorem test. Podejście firmy do klienta to jest jakaś kpina.


02 lis 2015 12:41:52
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 04 gru 2014 12:22:10
Posty: 46
eCzytnik: onyx t68 Lynx, inkBOOK
Post Re: inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe
Masakra. Czytnik uśpiony przez parę dni, po wybudzeniu bateria 82%. Wyłączenie czytnika. Przy próbie włączenia zwiechy, brak reakcji na klawisze, resety. Zostawiam wyłączony na noc. Rano zero reakcji na klawisz włączania. Po podłączeniu do ładowarki reset i zaskakuje pokazuje bateria 0%. Podłączony pod ładowarkę bateria na poziomie 20% - próby włączania, wyłączania - brak reakcji, zwis w trakcie uruchamiania, brak reakcji na przyciski. Wolę już Lynxa z jego słabym ekranem, ale przynajmniej jest stabilniejszy. Więcej czytnika od tej firmy nie kupię i wszystkim też odradzam.


02 lis 2015 15:44:14
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 04 cze 2011 10:52:37
Posty: 2633
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: Kindle PocketBook Kobo Tolino
Post Re: inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe
Oooo, nie mów tak... Jak przeczytasz tę recenzję, to pewnie zmienisz zdanie: http://90sekund.pl/test-recenzja-opinia ... -z-polski/

_________________
Pozdrawiam
Cyfranek
http://cyfranek.booklikes.com | https://www.facebook.com/cyfranekblog


02 lis 2015 15:52:23
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 521 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron