Teraz jest 06 maja 2024 20:53:51




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 521 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 35  Następna strona
inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 08 sty 2015 9:52:38
Posty: 155
eCzytnik: Trekstor 4INK
Post Re: inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe
Kiedy? Prosimy o precyzyjne terminy. Chyba nikt nie uwierzy, że nie macie w firmie określonych terminów. Chyba, że faktycznie wszystko bez stresu na zasadzie "będę jak przyjdę".


02 paź 2015 14:21:55
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 08 lut 2012 16:18:28
Posty: 318
eCzytnik: i62HD AG, 2x inkBook Onyx, PB 623
Post Re: inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe
Hello przecież "A" twierdzi że jest producentem!!! No to jest czy nie?:)
Tak wiem, pytanie retoryczne, ale musiało paść.
A może oni pocztę korporacyjną wysyłają do Chin tradycyjnie - płynie kontenerowcem i stąd te opóźnienia.
Bo jak to w naszym pięknym kraju wszystko musi być na papierze koniecznie z pieczątką.

Chyba mnie już dopadł syndrom piątku.


02 paź 2015 14:22:05
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 08 lut 2012 16:18:28
Posty: 318
eCzytnik: i62HD AG, 2x inkBook Onyx, PB 623
Post Re: inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe
Arta Tech napisał(a):
puchatek2, developera na konkretne stanowisko już znaleźliśmy. Ale oferta dalej wisi, bo rąk do pracy zawsze potrzeba.

Co do samego software, planujemy wdrożyć dostęp do beta testów oprogramowania. Wkrótce więcej szczegółów na forum.

Hura "A" żyje, a już miałem dać ziomkom z Wrocka dać znać coby sprawdzili czy w tym parku to jeszcze jesteście.

Tylko czemu to tyle trwa.
Skoro z nowym softwarem wyszły 2 nowe kluczowe błędy to poprzez analizę tego co było zmienione chyba łatwo wychwycić w czym tkwi problem i poprawić te kilka linijek kodu.
Przez te błędy mój inkbook leży i się kurzy i wróciłem do dobrego starego i62AG. Szybciej się włącza i działa dłużej.
I po powrocie najlepiej widać że jakoś ekranu w inkbooku jest co najmniej o 2 klasy lepsza.
Już na samą myśl betatestów mam gęsią skórkę. Tylko żeby nie trzeba było podpisywać NDA żeby móc testować :)


02 paź 2015 14:40:36
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2012 9:22:40
Posty: 92
eCzytnik: InkBOOK
Post Re: inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe
airs napisał(a):
@All - proszę wyrzućcie ten DS Battey Saver, bo na moje wyczucie on coś krzaczy w przypadku czytnika (w ogóle, na smartfonach jest chyba dobry). W jego obecności pojawiają się problemy z usypianiem/wybudzaniem, z dotykiem... Skąd u Was te problemy z dotykiem - u mnie nie ma żadnych, jest precyzyjny i za każdym razem reaguje...
Czytnik doskonale sobie radzi sam z zarządzaniem energią, ewentualnie można zamrozić jakąś aplikację czy użyć Greenify.


Potwierdzam, wyrzucenie DS Battery Saver ma pozytywny wpływ na czytnik - dziwne zachowanie wyłącznika zanika, bateria ciągnie tak samo, a na dodatek znów jako obrazek uśpienia czytnik bierze grafiki z folderu ScreenSaver, a nie tylko defaultową. Zmiany na plus.


03 paź 2015 22:45:51
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 08 lut 2012 16:18:28
Posty: 318
eCzytnik: i62HD AG, 2x inkBook Onyx, PB 623
Post Re: inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe
W weekend znów miałem okazję poużywać mój czytnik i zauważyłem nową przypadłość.
Godziny poranne 8:30 temp około 5 stopni, siedzę w zimnym aucie, czekam dłuższą chwilę więc zabrałem czytnik. czytnik odpaliłem przed wyjściem z domu, teraz tylko wybudzam i zdziwienie dotyk nie działa. Już myślałem że się popsuł, ale po kilku próbach coś tam zaczyna łapać. najpierw góra ekranu później stopniowo coraz niżej. Ekran jakby zaparował, pokrył się delikatna warstwą wilgoci która kompletnie sparaliżowała funkcję dotyku. Przyciski działały sprawnie, ekran był idealnie ostry. Jednakże w legimi była odpalona nie moja książka i musiałem przejść do menu a bez dotyku był problem z nawigacją.
hmm w starym Onyxie i62AG to nawet na minusie dało się czytać, fakt że czasem ledwo co było widać czcionkę ale te parę minut w oczekiwaniu na pociąg dawało radę. ciekawe jak będzie z inkbookiem w zimie jak już w jesienne poranki są kłopoty.


05 paź 2015 9:17:30
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 08 sie 2015 16:04:33
Posty: 8
eCzytnik: inkbook
Post Re: inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe
Czy da się ręcznie odświeżyć/ustawić listę "Ostatnio dodanych" i "Ostatnio czytanych" na ekranie głównym?


08 paź 2015 10:43:42
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 10 wrz 2015 21:37:06
Posty: 8
eCzytnik: inkbook, kindle touch
Post Re: inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe
puchatek2 napisał(a):
W weekend znów miałem okazję poużywać mój czytnik i zauważyłem nową przypadłość.
Godziny poranne 8:30 temp około 5 stopni, siedzę w zimnym aucie, czekam dłuższą chwilę więc zabrałem czytnik. czytnik odpaliłem przed wyjściem z domu, teraz tylko wybudzam i zdziwienie dotyk nie działa. Już myślałem że się popsuł, ale po kilku próbach coś tam zaczyna łapać. najpierw góra ekranu później stopniowo coraz niżej. Ekran jakby zaparował, pokrył się delikatna warstwą wilgoci która kompletnie sparaliżowała funkcję dotyku. Przyciski działały sprawnie, ekran był idealnie ostry. Jednakże w legimi była odpalona nie moja książka i musiałem przejść do menu a bez dotyku był problem z nawigacją.
hmm w starym Onyxie i62AG to nawet na minusie dało się czytać, fakt że czasem ledwo co było widać czcionkę ale te parę minut w oczekiwaniu na pociąg dawało radę. ciekawe jak będzie z inkbookiem w zimie jak już w jesienne poranki są kłopoty.



Cholera jasna ja mam ten sam problem, tylko nie wynika on z niskiej temperatury, a jest ciągły. Np gdy z dwa dni nie odpalam czytnika to potem mi pół godziny dotyk nie działa. Czy ktoś jeszcze ma ten problem. Mam czytnik raptem od końca sierpnia i mega mnie irytuje, muszę go zareklamować bo zachowuje się jak szmelc. Już nie wspominając o jednym martwym pixelu...


18 paź 2015 20:58:06
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 15 lip 2015 23:47:21
Posty: 133
eCzytnik: inkBook
Post Re: inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe
Dziwna sprawa. Dziś wieczorem, czekając na tramwaj czytałem sobie na inkBooku. Było trochę zimno (takie szczegóły bo chyba ma to znaczenie). Nagle czytnik włączył wygaszacz sam z siebie. Odbkokowałem go a on znowu się zablokował. Po chwili zaczął się restarować i cały czas się włączał. Przyciskiem nic nie mogłem zrobić ponieważ był jakby wciśnięty (chociaż bardziej to jakby coś ze środka się zbliżyło do niego, tak że był zupełnie nieruchomy). W ogóle nie było "skoku" przycisku. Ok. Myślę, że czas dać go do reklamacji. W domu nic się nie zmieniło. Czytnik cały czas próbuje się uruchomić. Znalazłem maila do serwisu, chcę pisać, ale jeszcze biorę czytnik do ręki. Naciskam power i proszę, czuć skok przycisku. Wiec trzymam raz i drugi długo, żeby przerwać to ciągłe uruchamianie i faktycznie, czytnik się uruchomił i działa. Hm. Może ktoś też zauważył w zmniejszych warunkach coś podobnego? Ogólnie mam bardzo mały skok przycisku power, więc możliwe, że i tak skończy w serwisie ale przypadek dość dziwny.


28 paź 2015 1:00:01
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 28 paź 2015 9:49:34
Posty: 1
eCzytnik: InkBook
Post Re: inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe
Borsuksie napisał(a):
puchatek2 napisał(a):
W weekend znów miałem okazję poużywać mój czytnik i zauważyłem nową przypadłość.
Godziny poranne 8:30 temp około 5 stopni, siedzę w zimnym aucie, czekam dłuższą chwilę więc zabrałem czytnik. czytnik odpaliłem przed wyjściem z domu, teraz tylko wybudzam i zdziwienie dotyk nie działa. Już myślałem że się popsuł, ale po kilku próbach coś tam zaczyna łapać. najpierw góra ekranu później stopniowo coraz niżej. Ekran jakby zaparował, pokrył się delikatna warstwą wilgoci która kompletnie sparaliżowała funkcję dotyku. Przyciski działały sprawnie, ekran był idealnie ostry. Jednakże w legimi była odpalona nie moja książka i musiałem przejść do menu a bez dotyku był problem z nawigacją.
hmm w starym Onyxie i62AG to nawet na minusie dało się czytać, fakt że czasem ledwo co było widać czcionkę ale te parę minut w oczekiwaniu na pociąg dawało radę. ciekawe jak będzie z inkbookiem w zimie jak już w jesienne poranki są kłopoty.



Cholera jasna ja mam ten sam problem, tylko nie wynika on z niskiej temperatury, a jest ciągły. Np gdy z dwa dni nie odpalam czytnika to potem mi pół godziny dotyk nie działa. Czy ktoś jeszcze ma ten problem. Mam czytnik raptem od końca sierpnia i mega mnie irytuje, muszę go zareklamować bo zachowuje się jak szmelc. Już nie wspominając o jednym martwym pixelu...



Niestety u mnie jest ten sam problem, poniżej 17 stopni dotyk nie działa. Nie jest to jedyny mankament, bo od kilkunastu dni dolna część czytnika często nie reaguje na dotyk (np. notorycznie nie chciał mi pisać litery"L"). I ostatnio wręcz pożera baterię i ledwo kilkanaście godzin wytrzymuje, a nie ma pościąganych dodatkowych aplikacji. Również myślę o reklamacji, bo zamiast przyjemności czytania mam przegraną walkę z techniką. Wielka radość przeradza się w wielkie rozczarowanie...


28 paź 2015 10:09:12
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 25 lis 2008 10:32:57
Posty: 340
eCzytnik: Forma, Oasis 2
Post Re: inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe
na "zimnie" ogólnie rzecz biorąc wydajność czytników spada - miałem różne modele - dłużej myśli przy odświeżaniu/przewracaniu strony. Ale że dotyk przestaje reagować - dobrze że zaczęli sprzedaż latem ;)


28 paź 2015 11:21:49
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 15 lip 2015 23:47:21
Posty: 133
eCzytnik: inkBook
Post Re: inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe
U mnie dotyk działa dobrze.


28 paź 2015 12:02:58
Zobacz profil
ArtaTech.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07 sie 2015 11:12:00
Posty: 142
Lokalizacja: Wrocław
eCzytnik: inkBOOK
Post Re: inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe
Nemi napisał(a):
Niestety u mnie jest ten sam problem, poniżej 17 stopni dotyk nie działa. Nie jest to jedyny mankament, bo od kilkunastu dni dolna część czytnika często nie reaguje na dotyk (np. notorycznie nie chciał mi pisać litery"L"). I ostatnio wręcz pożera baterię i ledwo kilkanaście godzin wytrzymuje, a nie ma pościąganych dodatkowych aplikacji. Również myślę o reklamacji, bo zamiast przyjemności czytania mam przegraną walkę z techniką. Wielka radość przeradza się w wielkie rozczarowanie...


Nemi, w Twoim wypadku prośba o aktualizację oprogramowania:

http://www.my-midia.com/#!aktualizacje/cxp2

Najpierw FIX następnie ostatnia aktualizacja. Jeśli to nie pomoże, prosimy o kontakt z serwisem lub z nami na PW.


28 paź 2015 13:28:21
Zobacz profil WWW
ArtaTech.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07 sie 2015 11:12:00
Posty: 142
Lokalizacja: Wrocław
eCzytnik: inkBOOK
Post Re: inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe
Witajcie,

uważnie śledzimy Waszą dyskusję związaną z korzystaniem z inkBOOKów jesiennych warunkach. Pamiętajcie, że przy bardzo dużej wilgotności powietrza (zaparowane auto, mgła etc.) połączonej z coraz niższymi temperaturami, należy o czytnik dbać nieco bardziej niż latem. Wynika to między innymi z konstrukcji ekranu E Ink, który nie jest typowym wyświetlaczem i przy temperaturze w okolicach 0 i na mrozach, może zachowywać się nieco inaczej - może działać z opóźnieniem lub momentami tracić responsywność gdy urządzenie jest wyziębione.

Przykładem może być samochód, do którego jesienią lub zimą wsiada kilka osób - gwałtownie rośnie wtedy wilgotność i para osadzająca się na szybach osadza się również na ekranie czytnika. Warto w takiej sytuacji wstrzymać się chwilę z czytaniem, czekając aż auto się przewietrzy/nagrzeje lub klimatyzacja skropli nadmiar pary w powietrzu.

To samo dotyczy sytuacji, gdy urządzenie wyniesione z nagrzanego pomieszczenia, uruchamiacie na zimnie - na przystanku. Lub czytając na przystanku, wnosicie je do nagrzanego tramwaju - szczególnie kiedy jedzie nim dużo osób.

W takich momentach lepiej chwilkę odczekać zanim uruchomicie czytnik.


28 paź 2015 13:39:17
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 04 gru 2014 12:22:10
Posty: 46
eCzytnik: onyx t68 Lynx, inkBOOK
Post Re: inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe
Ta gumowana obudowa "palcuje" się strasznie. Cym to czyścić?


28 paź 2015 19:47:23
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 04 cze 2011 10:52:37
Posty: 2634
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: Kindle PocketBook Kobo Tolino
Post Re: inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe
tompor napisał(a):
Ta gumowana obudowa "palcuje" się strasznie. Cym to czyścić?


Ja używam szmatki z mikrofibry zmoczonej w ciepłej wodzie do wszystkich takich rzeczy typu czytniki, notebooki itp. Na przykład coś takiego mi się sprawdza: http://image.ceneo.pl/data/products/216 ... -1-szt.jpg

_________________
Pozdrawiam
Cyfranek
http://cyfranek.booklikes.com | https://www.facebook.com/cyfranekblog


28 paź 2015 21:04:35
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 521 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: