Teraz jest 27 kwi 2024 13:30:16




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 521 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 35  Następna strona
inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 08 sty 2015 9:52:38
Posty: 155
eCzytnik: Trekstor 4INK
Post Re: inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe
Wredota z Ciebie Cyfranek :twisted:


02 lis 2015 15:55:17
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 04 gru 2014 12:22:10
Posty: 46
eCzytnik: onyx t68 Lynx, inkBOOK
Post Re: inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe
No nie znałem tej recenzji, przepraszam, chyba miałem "pomroczność jasną"


02 lis 2015 16:23:21
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 15 sie 2015 7:45:53
Posty: 33
Post Re: inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe
all999 napisał(a):
Po tygodniu wrócił do mnie czytnik z reklamacji. Bez żadnej informacji zwrotnej czy wykryli jakąś wadę. Czytnik wrócił ten sam, wieczorem test. Podejście firmy do klienta to jest jakaś kpina.
Chyba podpadłeś jakoś Arta Tech ;) Chwile po twojej reklamacji sam skontaktowałem się z serwisem Arta Tech i zwróciłem swój czytnik. Po przyjęciu zgłoszenia otrzymałem e-mail wygenerowany automatycznie przez UPS z numerem do monitorowania przesyłki. 29.10 czytnik był we Wrocławiu, 30.10 już wracał do mnie. Wraz z czytnikiem dostałem protokół serwisowy - wymieniona płyta główna. Także ja akurat z samego serwisu jestem zadowolony. Zobaczymy za jakiś czas czy usterka została wyeliminowana.


02 lis 2015 16:34:59
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 10 wrz 2015 21:37:06
Posty: 8
eCzytnik: inkbook, kindle touch
Post Re: inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe
Trzy dni po tym jak dostałem czytnik z serwisu biorę go do ręki i wygląda tak: (linki do zdjęć poniżej)
Generalnie nie działa ekran, włącza się podświetlenie, ale nic innego się nie dzieje. Czytnik jednego dnia działał, następnego już był taki. Masakra jakaś. Mogłem kupic kindle'a, ale chciałem rodzinny biznes wspierać.... Legimi nawet nie poczuwa się, żeby dać jakąś rekompensatę za 2 tygodnie braku możliwości czytania.

Obrazek

Obrazek


04 lis 2015 1:12:05
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 10 wrz 2015 21:37:06
Posty: 8
eCzytnik: inkbook, kindle touch
Post Re: inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe
NGHTNGL napisał(a):
all999 napisał(a):
Po tygodniu wrócił do mnie czytnik z reklamacji. Bez żadnej informacji zwrotnej czy wykryli jakąś wadę. Czytnik wrócił ten sam, wieczorem test. Podejście firmy do klienta to jest jakaś kpina.
Chyba podpadłeś jakoś Arta Tech ;) Chwile po twojej reklamacji sam skontaktowałem się z serwisem Arta Tech i zwróciłem swój czytnik. Po przyjęciu zgłoszenia otrzymałem e-mail wygenerowany automatycznie przez UPS z numerem do monitorowania przesyłki. 29.10 czytnik był we Wrocławiu, 30.10 już wracał do mnie. Wraz z czytnikiem dostałem protokół serwisowy - wymieniona płyta główna. Także ja akurat z samego serwisu jestem zadowolony. Zobaczymy za jakiś czas czy usterka została wyeliminowana.


Chyba tak :)
Ja żadnego protokołu nie dostałem, coś zrobili bo nagle zaczął śmigać i super działać, ale teraz ten ekran... Ciekawe kiedy będę mógł wrócić do czytania.


04 lis 2015 1:13:14
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lis 2014 22:47:23
Posty: 712
eCzytnik: PocketBook InkPad 3 (740)
Post Re: inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe
Obawiam sie, że w Twim wypadku czeka Cię zakup nowego czytnika. Na 99% pękł w czytniku ekran od spodu i Arta Tech powie, że to usterka mechaniczna, której gwarancja nie obejmuje. Ja tak miałem ze swoim czytnikiem tyle że po 18 m-cach użytkowania. Nigdy więcej Onyxa czy innego badziewia z Arta Tech-u.
Pozdrawiam.

_________________
Czytniki:
1 - Onyx Book X61E - samoczynnie pękł ekran w trakcie całonocnego ładowania
2 - PocketBook Basic 2 (614W) - sprzedany w stanie idealnym po 20 miesiącach użytkowania.
3 - PocketBook Touch Lux 3 (626) - sprzedany w stanie idealnym po 55 miesiącach użytkowania.
4 - PocketBook InkPad 3 (740) - mój, PocketBook Touch Lux 4 (627) - żony, Kindle PW5 - syna, Kindle 8 - córki, Kindle 7 - zapasowy :-)


04 lis 2015 9:47:05
Zobacz profil
ArtaTech.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07 sie 2015 11:12:00
Posty: 142
Lokalizacja: Wrocław
eCzytnik: inkBOOK
Post Re: inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe
Borsuksie, skontaktuj się prosimy ponownie z naszym serwisem. Jak najszybciej sprawdzimy co się stało.


04 lis 2015 10:31:12
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 04 gru 2014 12:22:10
Posty: 46
eCzytnik: onyx t68 Lynx, inkBOOK
Post Re: inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe
Usunąłem kartę SD, książki w pamięci wewnętrznej. Reset czytnika. Zainstalowane AlReader, Dropbox, Dropsync, TotalCommander. I teraz "chodzi", nie zwiesza się, można uśpić wyłączyć. Włączanie nie reaguje na dłuższe przytrzymanie przycisku, trzeba zrobić dwuklik, ale jest to powtarzalne i nie mam problemu z włączeniem. Myślę, że są jakieś bugi w firmware: obsługa karty SD, zasilanie, przycisk power.


04 lis 2015 20:47:10
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2015 23:38:04
Posty: 26
eCzytnik: InkBOOK
Post Re: inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe
Taką ciekawostkę znalazłem

Bliźniaczo wyglądające czytniki o podobnych funkcjach i parametrach; zgrabne, proste w obsłudze i niespotykanie szybkie – to trzy cechy, które najlepiej opisują zarówno Icarusa Illumina i InkBOOKa Onyx.


http://www.blog.czytio.pl/index.php/porownanie-czytnikow-inkbook-onyx-i-icarus-illumina/


14 lis 2015 22:08:32
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 06 lut 2014 14:12:15
Posty: 124
Lokalizacja: www.MOBO.pl
eCzytnik: inkBOOK Onyx, inkBOOK Lumos
Post Re: inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe
Też tak macie czasem po otwarciu etui?

Obrazek


15 lis 2015 11:59:02
Zobacz profil
SwiatCzytnikow.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2010 11:00:21
Posty: 1873
eCzytnik: kindle, onyx, nook, kobo, pb, ipad
Post Re: inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe
A konkretnie jak? Chodzi o to, że czytnik się wyłączył, a nie uśpił?

_________________
http://swiatczytnikow.pl (dawniej: Świat Kindle)
http://ebooki.swiatczytnikow.pl - (prawie) wszystkie polskie e-booki w jednym miejscu, czyli porównywarka ofert księgarni.


15 lis 2015 14:16:31
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 11 gru 2011 19:33:43
Posty: 893
eCzytnik: Kindle Classic InkBOOK Classic 2
Post Re: inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe
mek07 napisał(a):
Taką ciekawostkę znalazłem

Bliźniaczo wyglądające czytniki o podobnych funkcjach i parametrach; zgrabne, proste w obsłudze i niespotykanie szybkie – to trzy cechy, które najlepiej opisują zarówno Icarusa Illumina i InkBOOKa Onyx.


http://www.blog.czytio.pl/index.php/porownanie-czytnikow-inkbook-onyx-i-icarus-illumina/


Obie firmy współpracują z tym samym chińskim producentem czytników - Boyue. Icarus New Illumina doczekał się równiez wersji z ekranem E Ink Carta, ale o tym doniosłum fakcie zapomniano poinformować na pudelku.

_________________
Recenzje e-czytników PocketBook Touch HD 3 - recenzja czytnika InkBOOK LUMOS - recenzja czytnika


15 lis 2015 15:14:15
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 24 kwi 2012 18:56:52
Posty: 405
eCzytnik: Pocketbook Inkpad 3
Post Re: inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe
Alcek napisał(a):
mek07 napisał(a):
Taką ciekawostkę znalazłem

Bliźniaczo wyglądające czytniki o podobnych funkcjach i parametrach; zgrabne, proste w obsłudze i niespotykanie szybkie – to trzy cechy, które najlepiej opisują zarówno Icarusa Illumina i InkBOOKa Onyx.


http://www.blog.czytio.pl/index.php/porownanie-czytnikow-inkbook-onyx-i-icarus-illumina/


Obie firmy współpracują z tym samym chińskim producentem czytników - Boyue. Icarus New Illumina doczekał się równiez wersji z ekranem E Ink Carta, ale o tym doniosłum fakcie zapomniano poinformować na pudelku.


A gdzie to wyczytałeś? Jest gdzieś dostępny? Wszędzie piszą; Pearl..

Ok, już znalazłem..jest gdzieś dostępny w Polsce?


15 lis 2015 16:25:29
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 06 lut 2014 14:12:15
Posty: 124
Lokalizacja: www.MOBO.pl
eCzytnik: inkBOOK Onyx, inkBOOK Lumos
Post Re: inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe
Vroo napisał(a):
A konkretnie jak? Chodzi o to, że czytnik się wyłączył, a nie uśpił?



Chodzi mi o obrazek jak czytnik jest wyłączony - nie jest szary, tylko "zbielał"


15 lis 2015 21:19:37
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2015 23:38:04
Posty: 26
eCzytnik: InkBOOK
Post Re: inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe
Obrazek

Taki jest obrazek wyłączonego czytnika.
Oprócz tego jakieś problemy?


15 lis 2015 21:40:04
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 521 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: