Teraz jest 27 kwi 2024 17:01:14




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 521 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 35  Następna strona
inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 15 lip 2015 23:47:21
Posty: 133
eCzytnik: inkBook
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
Te specyficzne restarty nigdy nie dzieją się same z siebie np. kiedy jestem w środku strony i tylko czytam. Zawsze następują podczas jakiejś akcji np. zmiany strony, kliknięcia w zegar, włączenia WiFi itd.


27 lip 2015 11:25:36
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 28 gru 2010 16:49:12
Posty: 451
eCzytnik: PW2, H2O, Inkpad 3, One, Forma
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
wojtkl1 napisał(a):
Obrazek

Po wyłączeniu synchronizacji w Legimi cały dzień mogłem normalnie czytać ale w nocy niestety również był już standardowy restart (czyli rozjaśnienie ekranu, zgaszenie podświetlenia i restart). Ogólnie ten rodzaj restartu występuje w bardzo losowych momentach, na WiFi włączonym lub nie, podczas czytania lub w menu. Zdarzyło mi się może dwa razy, że kiedy chciałem włączyć czytnik (był wyłączony a nie uśpiony), zaczął się włączać i przestał, zastygł w miejscu. Trzeba go było znowu wyłączyć długo trzymając power i za drugim razem już jest ok. Jak nie mam żadnych aplikacji, to zamiast tego specyficznego restartu, czasem się zdarzyło, że czytnik się zawiesił, ale rzadko. Za to jak mam Legimi nie mam zwiech, ale czasem te restarty.


Kurcze dziwne zachowywanie czytnika. Mam nadzieję że dedykowana pod czytnik aplikacja nie będzie tak kapryśna. Jak czytnik będzie się zachowywał bez zwiech, restartów jest mój ale jak narazie problemy użytkowników zrażają mnie do zakupu


27 lip 2015 11:35:12
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 06 lut 2014 14:12:15
Posty: 124
Lokalizacja: www.MOBO.pl
eCzytnik: inkBOOK Onyx, inkBOOK Lumos
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
Mam takie same objawy jak wojtkl1 + zawieszanie przy uruchamianiu + zawieszanie przy czytaniu książki.

Dziś czytnik pojechał do serwisu.


27 lip 2015 12:25:22
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 15 lip 2015 23:47:21
Posty: 133
eCzytnik: inkBook
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
Daj znać jak wróci. Ja ciągle myślę, że to jednak wina softu, ale serwis też mam w głowie trochę...


27 lip 2015 12:27:30
Zobacz profil
ArtaTech.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 wrz 2014 11:08:57
Posty: 88
Lokalizacja: Wrocław
eCzytnik: inkBOOK
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
SanDiego napisał(a):
Mam takie same objawy jak wojtkl1 + zawieszanie przy uruchamianiu + zawieszanie przy czytaniu książki.

Dziś czytnik pojechał do serwisu.


wojtkl1 napisał(a):
Daj znać jak wróci. Ja ciągle myślę, że to jednak wina softu, ale serwis też mam w głowie trochę...


Czy bateria była naładowana, czy też może była już na "wymarciu"?

_________________
inkBOOKS - sklep z ebookami, audiobookami, e-prasą oraz czytnikami e-booków inkBOOK


27 lip 2015 12:36:01
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 15 lip 2015 23:47:21
Posty: 133
eCzytnik: inkBook
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
Może ok. 50 % Zazwyczaj ładuję w nocy jak mam ok. 20 % żeby nie było lipy następnego dnia ;) Na wymarciu jeszcze nie miałem ;)


27 lip 2015 12:47:05
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 06 lut 2014 14:12:15
Posty: 124
Lokalizacja: www.MOBO.pl
eCzytnik: inkBOOK Onyx, inkBOOK Lumos
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
Zawsze było więcej jak 50% wskaźnika.

Zresztą nawet jak była naładowana do pełna, to też był zwiechy. Działo się to od samego początku używania czytnika.


27 lip 2015 13:21:00
Zobacz profil
ArtaTech.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 wrz 2014 11:08:57
Posty: 88
Lokalizacja: Wrocław
eCzytnik: inkBOOK
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
wojtkl1 napisał(a):
Może ok. 50 % Zazwyczaj ładuję w nocy jak mam ok. 20 % żeby nie było lipy następnego dnia ;) Na wymarciu jeszcze nie miałem ;)


SanDiego napisał(a):
Zawsze było więcej jak 50% wskaźnika.

Zresztą nawet jak była naładowana do pełna, to też był zwiechy. Działo się to od samego początku używania czytnika.



Dziękuję za informacje. Przesłałem info do osób odpowiedzialnych za software.
Wydaje mi się, że możliwe będzie przesłanie do Serwisu. Pomimo dużego wolumenu sprzedaży są to pierwsze takie zgłoszenia. Przyjrzymy się nim. Przetestujemy to w korelacji aplikacji firm trzecich.

_________________
inkBOOKS - sklep z ebookami, audiobookami, e-prasą oraz czytnikami e-booków inkBOOK


27 lip 2015 13:24:35
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 15 lip 2015 23:47:21
Posty: 133
eCzytnik: inkBook
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
A kiedy udostępnicie nowy soft? Może akurat coś zmieni. Chętnie potestuję jakby co (wolę się w domu pobawić niż odsyłać do serwisu. Akurat jestem pod koniec "Znalezione nie kradzione" Kinga - świetna książka :D)


27 lip 2015 13:32:53
Zobacz profil
ArtaTech.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 wrz 2014 11:08:57
Posty: 88
Lokalizacja: Wrocław
eCzytnik: inkBOOK
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
wojtkl1 napisał(a):
A kiedy udostępnicie nowy soft? Może akurat coś zmieni. Chętnie potestuję jakby co (wolę się w domu pobawić niż odsyłać do serwisu. Akurat jestem pod koniec "Znalezione nie kradzione" Kinga - świetna książka :D)


Dostaliśmy nowy soft w piątek do testów. Puścimy go wtedy jak wewnętrzni testerzy go zaakceptują.
Cierpliwości :-)

_________________
inkBOOKS - sklep z ebookami, audiobookami, e-prasą oraz czytnikami e-booków inkBOOK


27 lip 2015 13:55:32
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 15 lip 2015 23:47:21
Posty: 133
eCzytnik: inkBook
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
To niech sprawdzą jak działa Legimi w abonamencie (7 dni jest za free - akurat żeby sobie coś przeczytać ;)) Tylko niech pamiętają, że restart jest czasem bardzo cierpliwy... A czasem nie i atakuje z nienacka :D


27 lip 2015 14:04:35
Zobacz profil
ArtaTech.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 wrz 2014 11:08:57
Posty: 88
Lokalizacja: Wrocław
eCzytnik: inkBOOK
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
wojtkl1 napisał(a):
To niech sprawdzą jak działa Legimi w abonamencie (7 dni jest za free - akurat żeby sobie coś przeczytać ;)) Tylko niech pamiętają, że restart jest czasem bardzo cierpliwy... A czasem nie i atakuje z nienacka :D


Tutaj mamy inny przypadek, gdyż inkBOOK Onyx w promocji z Legimi będzie zawierał inną wersję aplikacji niż tą z Google Play.

_________________
inkBOOKS - sklep z ebookami, audiobookami, e-prasą oraz czytnikami e-booków inkBOOK


27 lip 2015 14:12:16
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 15 lip 2015 23:47:21
Posty: 133
eCzytnik: inkBook
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
No tak, wiem ale ta aplikacja i tak powinna działać bez restartów, tak samo jak pocket ;-) Ale spoko, poczekam co z tego wyjdzie i czy będzie jednak serwis czy nie. Czytnik jest niezły a stabilność albo naprawi się softem albo w ostateczności wysyłką...
No dobra, bo akcja w książce się zagęszcza... :D


27 lip 2015 14:21:51
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 28 gru 2010 16:49:12
Posty: 451
eCzytnik: PW2, H2O, Inkpad 3, One, Forma
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
Może wypowie się osoba ( bardzo sympatyczna zresztą ) z Legimi na temat ich testów dedykowanej apki i zachowania czytnika


27 lip 2015 15:50:23
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 21 lut 2014 22:04:36
Posty: 127
eCzytnik: Kindle Oasis 2, Pocketbook Inkpad 3
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
Vroo ma inkBook od Legimi z ich aplikacja może dostał jakąś wcześniejszą wersje niż będzie dostępna jak zamówimy od legimi w sierpniu, ale on nie narzekał na żadne problemy z restartem czytnika. Coś wspominał że dwa razy mu się zawiesił.


27 lip 2015 16:10:31
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 521 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron