Teraz jest 28 mar 2024 20:35:55




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 521 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 35  Następna strona
inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 04 lis 2014 0:57:06
Posty: 8
Lokalizacja: DTR
eCzytnik: Lynx T68
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
Nie jest tak źle, wrzucanie plików na trzy partie ogarnęło problem. Nie wiem, czy winy nie ponosi mechanizm tworzenia okładek (działająca w tle po dodaniu książek usługa 'cover') - zauważyłem, że głównie w trakcie jej pracy zdarzają się jakieś zawiechy, potem to już co najwyżej na acrobat readerze wywali fikołka...
W katalogu LOST pojawiły się jakieś pliki, ale może to efekt błędu systemu plików przy zawieszeniu bądź nagłym restarcie.


25 lip 2015 7:25:08
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 lis 2010 22:53:32
Posty: 40
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
eCzytnik: Kindle 3g, iPad 2, iPhone 4
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
Kojarzycie czy gdzieś w Warszawie można pobawić się InkBook'iem?


25 lip 2015 14:13:14
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 28 gru 2010 16:49:12
Posty: 451
eCzytnik: PW2, H2O, Inkpad 3, One, Forma
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
O to to dystrybutor raczej nie zadbał. W rtveuroagd niby ma być ale albo towar wirtualny albo w pudełku i wtedy liczysz na łaskę pana i władcy czyli handlowca


25 lip 2015 14:25:47
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 15 lip 2015 23:47:21
Posty: 133
eCzytnik: inkBook
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
Dla mnie w Gdańsku był miły i przyniósł z zaplecza, mogłem odpakować i się pobawić :mrgreen:

Ale dziwne, że nie był wystawiony...


25 lip 2015 14:29:15
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 28 gru 2010 16:49:12
Posty: 451
eCzytnik: PW2, H2O, Inkpad 3, One, Forma
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
Teraz jestem w Kołobrzegu i przy tym natłoku potencjalnych klientów nie maja nawet na stanie


25 lip 2015 15:07:29
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 lis 2010 22:53:32
Posty: 40
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
eCzytnik: Kindle 3g, iPad 2, iPhone 4
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
Warszawa - RTV Euro w King Cross Praga. Jest, można się pobawić. Generalnie działa fajnie, trochę mniejszy od Kindle PW, waga ta sama. To chyba jednak nie jest ten sam ekran, bo kontrast w Inkbooku wyraźnie gorszy. Do tego mocno niebieskie podświetlenie.


25 lip 2015 17:23:37
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 24 kwi 2012 18:56:52
Posty: 405
eCzytnik: Pocketbook Inkpad 3
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
Przed chwilą "macałem" w euro rtv..No,no..w porównaniu do mojego AG widzę duzy postęp. Szkoda ze nie miał ALreadera, ale juz teraz chetnie bym go nabył..Czekam na recenzje w świecie czytników..
Aha...żadnych farfocli na dole ekranu :)


26 lip 2015 13:36:02
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 28 gru 2010 16:49:12
Posty: 451
eCzytnik: PW2, H2O, Inkpad 3, One, Forma
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
No właśnie kiedy będzie recenzja?


26 lip 2015 15:00:08
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 15 lip 2015 23:47:21
Posty: 133
eCzytnik: inkBook
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
Cały ten wątek to jedna wielka recenzja :D Wniosek dla mnie - czytnik bardzo dobry z lekko niedopracowanym softem :)


26 lip 2015 16:03:05
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 24 kwi 2012 18:56:52
Posty: 405
eCzytnik: Pocketbook Inkpad 3
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
Robert pisał,że recenzja krótko po niedzieli..


26 lip 2015 17:20:31
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 21 lut 2014 22:04:36
Posty: 127
eCzytnik: Kindle Oasis 2, Pocketbook Inkpad 3
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
Ma być na początku tygodnia bo czekał na coś od legimi.

Wysłane z mojego SM-T700 przy użyciu Tapatalka


26 lip 2015 23:09:08
Zobacz profil
ArtaTech.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 wrz 2014 11:08:57
Posty: 88
Lokalizacja: Wrocław
eCzytnik: inkBOOK
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
zambezilimpopo napisał(a):
Wczoraj przyszedł do mnie Inkbook, zainstalowałam kilka aplikacji i zawiesił mi się :( Odinstalowałam wszystkie wgrane przeze mnie aplikacje i działa teraz bez zarzutu. Prawdopodobnie jakaś z aplikacji nie chciała współpracować z czytnikiem.


wojtkl1 napisał(a):
Jednak nie tylko Legimi powoduje problemy. Bez zainstalowanych żadnych aplikacji jest całkiem ok. A teraz odpalam Pocket bez WiFi (ściągnięty ze sklepu Midiapolis) odpalił się i miałem normalnie moje artykuły ale po chwili czytnik zaświecił się na maksa, zgasł i restart. Czyli znowu taki sam błąd, jak wtedy kiedy miałem tylko Legimi zainstalowane. Bez dodatkowych aplikacji nie miałem wcale tego błędu. Miałem też błąd sklepu, po zainstalowaniu Pocket, box, total Commander (wszystko ze sklepu) sklep się wyłączył i za każdym razem jak go włączyłem (zaraz po włączeniu), się wyłączał.


domino.r napisał(a):
Adam.Kaczmarek:
Właściwie to o update pytałem dlatego, że mój inkbook wydaje się mieć problemy jak opisane tu wcześniej przez jednego z użytkowników: restarty, zawieszanie się. Próbuję ustalić co wpływa na to działanie, na razie wiem, że na przywróconym do ustawień fabrycznych czytniku (nie podpiętym do wifi, po wrzuceniu kilkunastu ebooków) zawiesza się ("zamarza" na amen) przy korzystaniu z adobe reader przy czytaniu pdf - głównie przy jakichś grzebaniach po menu aplikacji. W fb przy czytaniu epub czy mobi działa ok.
Natomiast po wrzuceniu dużej paczki książek - kilkaset megabajtów - potrafi zawieszać się lub zrestartować już w dowolnej aplikacji czy w menu ustawień czytnika.
Cała sprawa jest o tyle dla mnie irytującą, że mój poprzedni czytnik - T68 - kilka dni po zakupie wiozłem do Was na szybki serwis - usunięcie jakiejś wady, którą miała część Lynxów...


Mam prośbę do cytowanych powyżej i do osób, które zgłaszają, iż po instalacji aplikacji firm trzecich ich urządzenia zawieszają/ponownie się uruchamiają.

Jaką wersję oprogramowania posiadacie?

Możecie to sprawdzić wchodząc w: Ustawienia > Informacje o tablecie > Numer kompilacji.


zambezilimpopo napisał(a):
Mam jeszcze jedno pytanie. Czy mogę bez konsekwencji wgrywać do folderu Dict swoje słowniki, tak, żeby współpracowały z aplikacją Słownik. Jeśli tak, to w jakim formacie mają być słowniki i w jakiej formie (pliku, katalogu, spakowane).


Tak, możesz wgrywać własne słowniki do tego folderu. Są one formatu StarDict i winny wyglądać tak, jak obecnie tam wgrane pliki.


tomaszek71 napisał(a):
O to to dystrybutor raczej nie zadbał. W rtveuroagd niby ma być ale albo towar wirtualny albo w pudełku i wtedy liczysz na łaskę pana i władcy czyli handlowca


Zadbaliśmy. Musimy poprosić naszych partnerów, aby je wystawili, bo powinni. Już niedługo również będą dostępne w MediaMarkt i Saturn.

_________________
inkBOOKS - sklep z ebookami, audiobookami, e-prasą oraz czytnikami e-booków inkBOOK


27 lip 2015 10:15:06
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 15 lip 2015 23:47:21
Posty: 133
eCzytnik: inkBook
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
Obrazek

Po wyłączeniu synchronizacji w Legimi cały dzień mogłem normalnie czytać ale w nocy niestety również był już standardowy restart (czyli rozjaśnienie ekranu, zgaszenie podświetlenia i restart). Ogólnie ten rodzaj restartu występuje w bardzo losowych momentach, na WiFi włączonym lub nie, podczas czytania lub w menu. Zdarzyło mi się może dwa razy, że kiedy chciałem włączyć czytnik (był wyłączony a nie uśpiony), zaczął się włączać i przestał, zastygł w miejscu. Trzeba go było znowu wyłączyć długo trzymając power i za drugim razem już jest ok. Jak nie mam żadnych aplikacji, to zamiast tego specyficznego restartu, czasem się zdarzyło, że czytnik się zawiesił, ale rzadko. Za to jak mam Legimi nie mam zwiech, ale czasem te restarty.


Ostatnio edytowano 27 lip 2015 11:06:12 przez wojtkl1, łącznie edytowano 1 raz



27 lip 2015 10:57:41
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 24 cze 2015 18:19:04
Posty: 36
eCzytnik: Nook Simple Touch, InkBook
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
Mój numer kompilacji:
inkBook-Ereader_V1.0.0-2015042719


27 lip 2015 11:03:59
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 08 lut 2012 16:18:28
Posty: 318
eCzytnik: i62HD AG, 2x inkBook Onyx, PB 623
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
all999 napisał(a):
Kojarzycie czy gdzieś w Warszawie można pobawić się InkBook'iem?

eurortv w Arkadii


27 lip 2015 11:17:22
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 521 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: