Teraz jest 29 mar 2024 9:33:37




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Amazon wejdzie do Polski? - komentarze 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 29 lip 2010 16:01:25
Posty: 443
eCzytnik: Pocketbook 626
Post Re: Amazon wejdzie do Polski? - komentarze
Ta książka nie jest Dawkinsa, tylko Hawkinga
Po za tym...
9,49 funta za książkę + 7,98 wysyłki = 17,47 funta. Kurs 4,5 i wychodzi 78 złotych. Taniej niż w empiku, ale nie tak jak twierdzisz.



Po za tym powtarzam - mówię o tych pozycjach, jakie mnie interesują. Będziemy teraz przeszukiwać wszystko jak leci, żeby sprawdzać co jest droższe, a co tańsze?


20 paź 2010 22:11:29
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 25 sty 2010 22:36:51
Posty: 437
Post Re: Amazon wejdzie do Polski? - komentarze
Pisałeś ogólnie, że empik jest najtańszy - cztery losowe pozycje pokazały, że jest odwrotnie - jest najdroższy. Zdanie, które napisałeś: "Nie zmieni to jednak faktu, że ściąganie przez niego importów jest najbardziej opłacalne." jest zupełnie fałszywe.
A autora pomyliłem - patrzyłem na tytuły - nie robi to ze mnie oszusta, co próbowałeś insynuować. :evil: Dziwnym trafem też zapominasz o Book Depository - gdzie nawet przy małych zamówieniach nie płacisz za przesyłkę (skoro nie chcesz robić większych zamówień) - a i tak jest taniej niż w Empiku.

_________________

https://market.android.com/developer?pub=Magory - moje gry na Androida, wszystkie w HD, na tablety, działają też na komórkach
http://magory.net - programista freelancer,


20 paź 2010 22:17:47
Zobacz profil WWW
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2007 13:54:46
Posty: 656
Lokalizacja: Atol Bikini
eCzytnik: PRS-505, eClicto, Kindle 3, HTC LEO
Post Re: Amazon wejdzie do Polski? - komentarze
Witam,

Panowie - hmmm... ogłaszam KONIEC wojny o wyższości tego, czy tamtego sklepu internetowego!!!

_________________
Pozdrawiam,
Chesuli

Cytuj:
Kobiety nie można zmienić.
Można zmienić kobietę, ale to nic... nie zmieni.


20 paź 2010 22:36:57
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 29 lip 2010 16:01:25
Posty: 443
eCzytnik: Pocketbook 626
Post Re: Amazon wejdzie do Polski? - komentarze
Cytuj:
Pisałeś ogólnie, że empik jest najtańszy - cztery losowe pozycje pokazały, że jest odwrotnie - jest najdroższy. Zdanie, które napisałeś: "Nie zmieni to jednak faktu, że ściąganie przez niego importów jest najbardziej opłacalne." jest zupełnie fałszywe.


Piszę z mojego punktu widzenia. A interesujące mnie pozycje zawsze są tańsze w empiku niż w amazonie.
Ale jak widzę tego pisać nie mogę, muszę brać jeszcze pod uwagę masę książek, które nic mnie nie obchodzą...

Cytuj:
Dziwnym trafem też zapominasz o Book Depository - gdzie nawet przy małych zamówieniach nie płacisz za przesyłkę (skoro nie chcesz robić większych zamówień) - a i tak jest taniej niż w Empiku.


Nie zapominam, tylko tak jak mówię - wygodniej jest mi odebrać w oddziale empiku niż na poczcie. Przy paru złotych mogę na to przymknąć oko. Ale przecież nie należy korzystać z tych rozwiązań, które są najwygodniejsze...


21 paź 2010 4:22:54
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 15 paź 2010 9:41:00
Posty: 17
eCzytnik: Kindle 3 3G+WIFI
Post Re: Amazon wejdzie do Polski? - komentarze
Miałem już nie pisać, ale uparte doliczanie przez Krzysztofa kosztów przesyłki dla zamówień z AmazonaUK by udowodnić własne tezy jest po prostu przezabawne. :)
Czy naprawdę tak trudno raz na miesiąc (czy dwa) skompletować zamówienie za równowartość 120 zł?
Jeżeli ktoś nie potrafi liczyć, zawsze będzie skazany na przepłacanie, niezależnie od sklepu. Ale przepłacać i być z tego zadowolony, to już prawdziwa sztuka :)


21 paź 2010 7:54:17
Zobacz profil
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post Re: Amazon wejdzie do Polski? - komentarze
Panowie, Chesuli ładnie poprosił, by już nastał koniec wojny. W artykule chcieliśmy pospekulować na temat tego, co może wydarzyć się w przyszłości, bazując na pewnych obecnych ruchach Amazonu.

I nieważne, gdzie kto kupuje, byle był z tego zadowolony. Ojciec mojej koleżanki kupuje w drogim supermarkecie tylko dlatego, że uważa, że dzięki temu dostaje wysokiej jakości produkty (w co osobiście śmiem wątpić, tym bardziej, że część marek jest dostępna i w tańszych supermarketach). Zapewne jest świadomy, że przepłaca, ale to jego świadoma decyzja, z której jest zadowolony. Robi to, co lubi - a to w życiu najważniejsze.

I tym optymistycznym akcentem zamykam tę dyskusję. Jeśli ktoś ma do kogoś jeszcze jakieś żale - wyjaśnijcie je sobie (w cywilizowany sposób) poprzez prywatne wiadomości.

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


21 paź 2010 8:55:26
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: