Teraz jest 28 mar 2024 21:03:20




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 141 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Studenty;d 
Autor Wiadomość
Post Studenty;d
Jak wyżej - studenci polscy;d
Z jakich uczelni jesteście, co studiujecie, czy ciekawe i fajne to to itp, itd.

Jam jest rezprezentantką Akademii Rolniczej z Lublina, czcicieli Perły Chmielowej, przyszła architekt parków i ogrodów;p


17 lip 2007 0:41:34
Użytkownik

Dołączył(a): 17 lip 2007 0:31:36
Posty: 21
Post 
Ja Wyzsza Szkola Ekologii i Zarzadzania wlasnie skonczylem studia, zostala tylko do napisania i obronienia praca mag. w sumie inzynierem juz jestem, ale chcialem "wypelnic" moje wykształcenie :P.. Kierunek Ochrona Srodowiska, specjalnosc: Ochrona wod i zagospodarowanie odpadów. Kierunek całkiem ciekawy, aczkolwiek w Polsce nijak znaleźć pracę w zawodzie po czymś takim, jeżeli sie nie ma tatusia w zarzadzie itp. ja niestety nie mam i pracuje w kompletnie innej branzy (moze to i lepiej :P)


17 lip 2007 0:43:58
Zobacz profil
Pocketbook Killer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 20:07:55
Posty: 1513
Lokalizacja: Toruń
eCzytnik: Kindle 3 WiFi
Post 
Jezu jak dobrze, że mam to już za sobą. Nigdy więcej studiów! Nigdy więcej Warszawy! Blah.

_________________
"A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu?
Splunął na drogę krwawą flegmą. Wstałem dziś rano, odparł."

//Cormac McCarthy - Droga


17 lip 2007 0:48:51
Zobacz profil
Post 
Ale dlaczego? Aż takie złe to było? Mi się bardzo podoba studiowanie :D
...ale z tą Warszawą to może masz i rację - nigdy nie przemawiała do mnie jako miasto do studiowania - a Lublin jest wg mnie miastem do tych celów idealnym :P


17 lip 2007 0:53:25
Pocketbook Killer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 20:07:55
Posty: 1513
Lokalizacja: Toruń
eCzytnik: Kindle 3 WiFi
Post 
Bo jako, że ponieważ gdyż dlatego iż jako gówniarz postanowiłem sobie zdobyć stolicę. Plany był prosty jadę do Warszawy z kolegą, zdobywamy pracę, zostajemy i uczymy się zaocznie na prywatnej uczelni. No i rzeczywiście - uczyłem się na uczelni prywatnej z tym, że kolega znalazł pracę w Toruniu i tyle go widziałem. Chcąc nie chcąc też znalazłem w Toruniu pracę a potem to już tylko dojeżdżałem po 3h w jedną stronę. Wyobraź sobie jechać na każdy jeden egzamin poprawkowy (a było ich trochę) 3h naszym kochanym PKP. Do tego musiałem płacić za studia, jakieś kanapki robić sobie, kupowac obiady na miejscu, spać po schroniskach młodzieżowych itp itd. Od tego wszystkiego Warszawa tak mi zbrzydła, że stała się dla mnie miastem, w którym za wszelką cenę nie chciałbym zamieszkać.

_________________
"A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu?
Splunął na drogę krwawą flegmą. Wstałem dziś rano, odparł."

//Cormac McCarthy - Droga


17 lip 2007 0:57:27
Zobacz profil
Post 
To rzeczywiście nieciekawe to to było i męczące:/
Ja nawet nie mam porównania w takim razie bo studiuję dziennie a to całkiem inaczej wygląda sobie raczej tego no,,, Teraz się niedziwię Twojej nienawiści do Warszawy.
Propos poprawek - no, czekają mnie 2 :D


17 lip 2007 1:03:26
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2007 18:35:47
Posty: 149
Lokalizacja: Wrocek
Post 
na dzienne sie nie dostalem (i dobrze) ale bede studentem na Rolniczej we Wrocku, zapewne Gospodarka Przestrzenna :)

_________________
Żołnierze żyją. I zastanawiają się dlaczego.

Obecnie: Nintendo DS jrpg ;)


17 lip 2007 1:25:14
Zobacz profil
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post 
A ja tam na Polibudzie jestem, na informatyce... Echhh, no i wrzesień.

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


17 lip 2007 6:29:44
Zobacz profil WWW
Post 
Akademia Morska w Gdyni wydzial administracji (teraz zmienili na bog wie co ;)), kierunek zarzadzanie specjalizacja: zarzadzanieprzedsiebiorstwem,

pierwszy rok na dziennych, od drugiego na zaoczynych.


jak jest? jest yy beznadizejnie, jesli bym miala jesczze raz wybierac szkole to nigdy ale to nigdy bym tam nie poszla.


17 lip 2007 8:40:43
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post 
Ja wprawdzie jeszcze studentem nie jestem, ponieważ czekam na wyniki rekrutacji, ale może niedługo będę studentem matematyki lub informatyki na UWM-ie w Olsztynie. A gdybym nie był głupim debilem i gdybym umiał patrzeć, to już bym był studentem programowania w Toruniu (a właśnie tam chciałem się dostać). No cóż zawaliłem sprawę przez własną głupotę i pozostaje czekać na wyniki rekrutacji w Olsztynie.


17 lip 2007 10:26:07
Zobacz profil WWW
Post 
Ja filologia angielska na prywatnej uczelni w Krakowie. Są wzloty i upadki ale ogólnie nie mogę narzekac ;) szkoda tylko że tym razem sesja praktycznie cała w wrześniu :/


17 lip 2007 11:07:48
Post 
Ja już po (prawie). W czerwcu skończylam Wyższą Szkolę Ekonomiczno - Turystyczną, którą bardzo sobie chwalę :) Tak więc licencjat już jest :)
W sierpniu mam rozmowy na uzupelniające na :
1) Uniwerek w Szczecinie - ekonomia
2) Akademia Rolnicza - ekonomika turystki


17 lip 2007 12:22:20
Post 
Jeżuuuuuu na bananku ja miałam przez 1 semestr ekonomię i jak dla mnie coś strasznego (już lepsza była matma, choć też niebardo wiedziałam o co idzie ;) ) - podziwiam ludzi, którzy lubią takie rzeczy i się nimi interesują bo ja nie mogę tego... Myślałam że nie zniesę :P ale się udało :P


17 lip 2007 12:44:04
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lip 2007 20:25:39
Posty: 215
Lokalizacja: Kraków/ZamoœÌ
Post 
różnie to bywa niektórzy są uzdolnieni w dziedzinie matematyki, ale nie koniecznie rozumieją literature

na przykład mój kolega jest świetnym matematykiem za to nic nie rozumie z literatury kiedys mnie zapytał czy Lady Makbet to brat głównego bohatera :)

_________________
http://toolsweb.pl/


17 lip 2007 12:56:06
Zobacz profil WWW
Post 
ja tam ani z matmy dobra ani z polskiego...

za to szybko "łapie" jezyki obce, rpzez pewien czas jakos 2,3 lata (za czasow srdniej) byłam "dwujezyczna".


17 lip 2007 13:10:35
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 141 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron