Teraz jest 21 wrz 2024 7:56:46




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 384 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 26  Następna strona
BOOX C65 - wrażenia starego czytnikomaniaka 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 14 sty 2014 23:33:10
Posty: 6
Post Re: BOOX C65 - wrażenia starego czytnikomaniaka
Witam serdecznie,
Dziękuję za dużo informacji przydatnych o tym modelu (podziękowania dla airs)

Bardzo mnie ucieszyła możliwość zainstalowania Moon Readera, a to ze względu na funkcje obsługi przez ten program epub3 w tym otwierania przypisów w okienku. Tak jest na moim tablecie.

Przechodząc do sedna, mam prośbę o otwarcie na c65 malutkiego pliku (10 kb) w programie Moon+ Reader. Czy przypisy w tym wypadku otwierają się w okienku czy link przenosi na koniec strony? To dla mnie istotne bo chcę kupić urządzenie, ale ta kwestia jest akurat dla mnie niezwykle ważna.

https://www.dropbox.com/s/4gu4938jrq3oi ... pania.epub

Plik jest malutki. Jeśli otwiera się okno z przypisem to jak je zamknąć? Czy nie ma z tym problemu? Czy mógłbym prosić o screena jak wygląda to okienko? Myślę, że to może zainteresować też innych bo jedną z opcji nowego Kindle Papewhite 2 są właśnie te okienka z przypisami. Footnotes feature

Dziękuję za pomoc (trochę to będzie kosztować wysiłku) i z góry dziękuję

Grzegorz


14 sty 2014 23:55:06
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 13 lis 2013 13:30:01
Posty: 31
eCzytnik: Onyx C65 AG
Post Re: BOOX C65 - wrażenia starego czytnikomaniaka
Gregg50 napisał(a):
Witam serdecznie,
Plik jest malutki. Jeśli otwiera się okno z przypisem to jak je zamknąć? Czy nie ma z tym problemu? Czy mógłbym prosić o screena jak wygląda to okienko? Myślę, że to może zainteresować też innych bo jedną z opcji nowego Kindle Papewhite 2 są właśnie te okienka z przypisami. Footnotes feature

sprawdziłem. przypis otwiera się w okienku, zamknąć można przyciskiem pod ekranem. Niestety tło jest ciemnoszare i widoczność nie jest najlepsza. Screenshot raczej tego nie zobrazuje, więc masz zdjęcie (wybacz za jakość):
Obrazek


15 sty 2014 1:07:03
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 14 sty 2014 23:33:10
Posty: 6
Post Re: BOOX C65 - wrażenia starego czytnikomaniaka
Dzięki wielkie


15 sty 2014 1:52:42
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 14 sty 2014 23:33:10
Posty: 6
Post Re: BOOX C65 - wrażenia starego czytnikomaniaka
Witam,
Mam jeszcze pytanie, czy Moon Reader na tym urządzeniu działa podobnie do innych programów? W sensie czy np. nie muli specjalnie przy otwieraniu epubow?

Dzięki za odpowiedź


15 sty 2014 16:03:28
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 13 lis 2013 13:30:01
Posty: 31
eCzytnik: Onyx C65 AG
Post Re: BOOX C65 - wrażenia starego czytnikomaniaka
działa dobrze, ale dostęp do opcji jest gorszy niż w domyślnych aplikacjach.


15 sty 2014 16:47:26
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 24 kwi 2012 18:56:52
Posty: 405
eCzytnik: Pocketbook Inkpad 3
Post Re: BOOX C65 - wrażenia starego czytnikomaniaka
Fajny programik ale na czytnik jeszcze nie jest dopracowany..


15 sty 2014 21:48:56
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 17 sty 2014 11:26:04
Posty: 1
Post Re: BOOX C65 - wrażenia starego czytnikomaniaka
Witam.:)

Na Onyxa C65 After Glow przerzuciłam się po padnięciu starego, poczciwego Kundelka.

Generalnie czytnik podoba mi się i ma sporo elementów wzbogacających/urozmaicających czytanie. Niemniej natknęłam się też na problemy, których nie potrafię rozwiązać (albo trafił mi się felerny egzemplarz).

Po pierwsze nie potrafię zapisać książek na karcie pamięci - po podłączeniu komputer widzi te książki, czytnik nie. W związku z tym pytania:
a. czy kartę należy jakoś sformatowac w czytniku i jak?
b. czy może na karcie trzeba stworzyć jakiś specjalny katalog i jak?
c. a może zastosować jakiś specjalny sposób nazywania plików?

Po drugie mam problem z zegarem - niby chodzi, ale późni się znacznie (ok. godziny na dobę). Czy można spróbować zrobić coś we własnym zakresie (co?) czy nadaje się to tylko do reklamowania?

Pozdrawiam.:)


17 sty 2014 11:57:53
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 lis 2009 20:20:04
Posty: 1433
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: inkBOOK Onyx
Post Re: BOOX C65 - wrażenia starego czytnikomaniaka
epetelka napisał(a):
Po pierwsze nie potrafię zapisać książek na karcie pamięci - po podłączeniu komputer widzi te książki, czytnik nie.
Książki skopiowane na kartę, do jakiegokolwiek katalogu, czytnik powinien widzieć na dwa sposoby (nie trzeba żadnego specjalnego formatowania, ani nazewnictwa):
- poprzez opcję "Pamięć wewnętrzna" - zawartość karty SD jest widoczna w katalogu"sdcard" po jego otwarciu
- poprzez Bibliotekę (po chwili, jak przeskanuje całą pamięć) zgrupowane wszystkie razem i posortowane w/g opcji, którą wybiera się u góry (nazwa pliku, autor, tytuł itd.)
Jeżeli tak się nie dzieje, wystąpiło jakieś uszkodzenie czytnika lub systemu.

epetelka napisał(a):
Po drugie mam problem z zegarem - niby chodzi, ale późni się znacznie (ok. godziny na dobę). Czy można spróbować zrobić coś we własnym zakresie (co?) czy nadaje się to tylko do reklamowania?
To kwalifikuje czytnik do naprawy serwisowej - w/g mnie odchyłki większe niż minuta na dzień są niedopuszczalne.

Czyli wygląda na to, że egzemplarz należy zgłosić do serwisu, najlepiej skonsultować się telefonicznie.

_________________
W Obrazek też ;)


17 sty 2014 14:14:22
Zobacz profil WWW
ArtaTech.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 lis 2012 13:50:11
Posty: 269
eCzytnik: Onyx Boox
Post Re: BOOX C65 - wrażenia starego czytnikomaniaka
Czy urządzenie ma zaktualizowane oprogramowanie?

Kartę microSD powinno się sformatować przy pomocy komputera. Należy wybrać system plików FAT32.

_________________
www.booxsource.com www.onyx-ereader.pl


17 sty 2014 14:21:45
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 01 wrz 2010 9:38:12
Posty: 28
eCzytnik: inkBook
Post Re: BOOX C65 - wrażenia starego czytnikomaniaka
Witam,

czy ktoś ma podobny problem z Cool Readerem w C65 Afterglow. Chodzi mi o zmianę strony. W ustawieniach Cool Readera mam, że tapnięcie w lewy dolny róg to jedna strona do przodu (taj jest wygodniej jeśli się trzyma czytnik lewą ręką). Czytnik jednak ignoruje to ustawienie i po tapnieciu cofa książkę o jedną stronę. Ktos wie, co może być nie tak?

Pozdrawiam


17 sty 2014 14:22:19
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 23 sty 2014 13:21:43
Posty: 1
eCzytnik: Onyx Boox C65 AfterGlow
Post Re: BOOX C65 - wrażenia starego czytnikomaniaka
Cześć i czołem,
mam pytanie co do ikonek pojawiających się na górnym pasku, co oznaczają trzy kropki ułożone w pionie i strzałka w dół(pobieranie?) i dlaczego wyświetlają się skoro mam wyłączone wifi i internet?
w żaden sposób nie mogę do tego dojść i niestety nie znalazłam żadnej instrukcji, która objaśniałaby jakiekolwiek symbole pojawiające się na tym pasku:/

pozdrawiam!


23 sty 2014 13:27:01
Zobacz profil
ArtaTech.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 lis 2012 13:50:11
Posty: 269
eCzytnik: Onyx Boox
Post Re: BOOX C65 - wrażenia starego czytnikomaniaka
Włączony jest moduł WiFi.
Trzeba go wyłączyć: ustawienia/sieć i oodznaczyć WiFi.

_________________
www.booxsource.com www.onyx-ereader.pl


23 sty 2014 16:27:03
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 30 gru 2013 13:18:59
Posty: 4
eCzytnik: Onyx BOOX C65 AfterGlow
Post Re: BOOX C65 - wrażenia starego czytnikomaniaka
maravic napisał(a):
Witam,

czy ktoś ma podobny problem z Cool Readerem w C65 Afterglow. Chodzi mi o zmianę strony. W ustawieniach Cool Readera mam, że tapnięcie w lewy dolny róg to jedna strona do przodu (taj jest wygodniej jeśli się trzyma czytnik lewą ręką). Czytnik jednak ignoruje to ustawienie i po tapnieciu cofa książkę o jedną stronę. Ktos wie, co może być nie tak?

Pozdrawiam


Ja zainstalowałem AlReader i tam wszystkie takie opcje działają


23 sty 2014 17:02:27
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 01 wrz 2010 9:38:12
Posty: 28
eCzytnik: inkBook
Post Re: BOOX C65 - wrażenia starego czytnikomaniaka
Też używam alreadera, ale ta apka nie jest w pełni zintegrowana z czytnikiem (brak wyświetlania okładek i postępu czytania w głównym menu).


23 sty 2014 17:04:42
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 24 kwi 2012 18:56:52
Posty: 405
eCzytnik: Pocketbook Inkpad 3
Post Re: BOOX C65 - wrażenia starego czytnikomaniaka
maravic napisał(a):
Też używam alreadera, ale ta apka nie jest w pełni zintegrowana z czytnikiem (brak wyświetlania okładek i postępu czytania w głównym menu).

było już o tym..


23 sty 2014 18:45:21
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 384 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 26  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron