Teraz jest 28 kwi 2024 6:38:45




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 173 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Następna strona
jedzenie 
Autor Wiadomość
Post 
Wielkie dzięki za pomoc. Zostanę chyba przy kanapeczkach obiego i sałatkach z zakąskami Warewolf'a :P
@Camille.G Dzięki za drinki, ale nie dożyłam jeszcze do 18 :P


17 paź 2007 18:15:25
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2007 20:00:35
Posty: 163
Lokalizacja: Czechy Brno
Post 
hehe sorki nie martw sie wkrótce może sie to zmienic :)

_________________
Księga trosk policzonych Dean R. Koontz napisał(a):
Nadzieja to przeznaczenie, którego poszukujemy.
Miłość to droga, która prowadzi do nadziei.
Odwaga to siła, która nas napędza.
Z ciemności podążmy ku wierze.

ObrazekObrazek


17 paź 2007 19:33:59
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post 
Jeśli się nie mylę, to Anula jeszcze trochę sobie poczeka ;) Fajnie że mój pomysł z kanapkami przeszedł :) I zgadzam się z Warewolfem - sałatka warzywna to świetny pomysł. Trzeba przy tym trochę posiedzieć, ale warto.


17 paź 2007 19:45:07
Zobacz profil WWW
Post 
Obi jeszcze jedyne 3 lata przede mną. Szybko przeleci i będę miała to z głowy :P


17 paź 2007 19:47:16
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 paź 2007 19:46:05
Posty: 53
Lokalizacja: KoziegÂłowy
Post 
Anula napisał(a):
Wielkie dzięki za pomoc. Zostanę chyba przy kanapeczkach obiego i sałatkach z zakąskami Warewolf'a :P
@Camille.G Dzięki za drinki, ale nie dożyłam jeszcze do 18 :P


Polecam się na przyszłość ;-)

_________________
Żyj i pozwól żyć innym !!!

Obrazek

Lubię być głaskany przez kobiety (z włosem a nie pod włos !!!), a jak się zbytnio rozochocę to kąsać zaczynam :-}


17 paź 2007 22:51:30
Zobacz profil
Post 
Och Warewolf, lepiej tak nie mów, bo nie wiesz w co się pakujesz :P A tak serio to na pewno chętnie skorzystam :D


18 paź 2007 18:29:14
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2007 17:58:35
Posty: 551
Lokalizacja: from the city
Post 
Rozpijacie nieletną. Kamila co żeś najlepszego narobiła!? (<joke>) Anule teraz korci, że zrobić te drinki. Aj, wy niedobrzy z Obi'm na czele :P .

_________________
Lepiej zabić dziecko w kołysce niż hodować niespełnione żądze.


19 paź 2007 8:56:31
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2007 20:00:35
Posty: 163
Lokalizacja: Czechy Brno
Post 
ojoj chosenone nie martw się ja już w jej wieku byłam strasznym buntownikiem, kopciłam jak smok i piłam tanie winka obecnie mlodsze dziewczyny robią inne rzeczy nie będę się na ten temat coś wypowiadać bo to nie moja sprawa ale i tak jestem zaskoczona że to wszytko tak się rozwija w każdym razie ja będąc na praktykach w szkole podstawowej byłam zaskoczona że małolaty miewają tęczowe włosy jak to określę (ja pierwszy raz włosy zafarbowałam pod koniec liceum na studniówkę) makijaż panny spod latarni a nauczyciele jakoś wcale na to nie reagują tylko czekam w której klasie już seks znają na pamięć, ja na swój wiek to bardzo późno poznałam (dawno już 18 skończyłam i studia w połowie wyrobione były)ech ta dzisiejsza młodzież już nieraz mnie zszokuje choć stara taka jeszcze nie jestem :D ( chyba ) zobaczymy kiedy Myszka do mnie przyjdzie z pytaniem "jak się używa prezerwatywy, pigułek itp."

------------------ Dodano: Pią Paź 19, 2007 9:31 am ------------------
jednym słowem młodsze osoby są wcześnie uświadomione seksualnie, tylko z laski swojej pamiętajcie o zabezpieczeniach !!

_________________
Księga trosk policzonych Dean R. Koontz napisał(a):
Nadzieja to przeznaczenie, którego poszukujemy.
Miłość to droga, która prowadzi do nadziei.
Odwaga to siła, która nas napędza.
Z ciemności podążmy ku wierze.

ObrazekObrazek


19 paź 2007 10:31:37
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2007 17:58:35
Posty: 551
Lokalizacja: from the city
Post 
Dziś to tragedia jest. Na to mam super nazwę 'pokolenie gimnazjum - czyli najgorsze co może być'. To co sie teraz dzieje to tragedia. I nie przesadzam. Niedawno słyszałam, że w gimnazjum w tym co chodziłam jak było nadanie imienia to kilku chłopaków odpowiedzialnych za organizacje i pilnowanie porządku tego wszystkiego się upiło. Nie muszę chyba mówić, że na takich uroczystościach zawsze obecny jest prezydent miasta? Ci sami chłopcy po rozpiciu pół litra wódki poszli do jednej z nauczycielek czy bym im na pizze nie pożyczyła bo są głodni. Dała im. Cała ta sytuacja działa się rok temu, a kasy do dziś nie oddali. Tak samo chcieli zrobić palarnie dla uczniów, ale zrezygnowali bo nie było wolnego pomieszczenia...

_________________
Lepiej zabić dziecko w kołysce niż hodować niespełnione żądze.


19 paź 2007 15:49:10
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 paź 2007 19:46:05
Posty: 53
Lokalizacja: KoziegÂłowy
Post 
Z tą palarnią to nie głupi pomysł. Sam nigdy nie lubiłem w L.O. po kiblach sie chować i fajczyć to sie wychodziło przed szkołę ale jak sie zima robiła i śniegu po kolana to już tak wesoło nie było.
Co do szaleństw to właśnie najlepiej właśnie L.O. wspominam, chociaż z tego co widzę teraz to aż mi sie włoski na grzbiecie dęba stają, co też dzisiejsza młodzież wyrabia.

_________________
Żyj i pozwól żyć innym !!!

Obrazek

Lubię być głaskany przez kobiety (z włosem a nie pod włos !!!), a jak się zbytnio rozochocę to kąsać zaczynam :-}


19 paź 2007 18:23:50
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2007 17:58:35
Posty: 551
Lokalizacja: from the city
Post 
Dobry pomysł z palarnią w gimnazjum!?
W liceum to jeszcze zniosę niektórzy są już pełnoletni. Aczkolwiek w gimnazjum to szczylstwo jest także danie im palarni to tak samo jak pozwolić im palić. To na pewno nie jest dobre!

_________________
Lepiej zabić dziecko w kołysce niż hodować niespełnione żądze.


19 paź 2007 20:39:44
Zobacz profil
Post 
No tak - palarnia w gimnazjum to przesada. Ale jako gimnazajalista muszę się bronić. Nie wszyscy są tacy :P U mnie w gimnazjum 75% to normalni ludzie, więc zdecydowana większość. I trochę mnie to smuci że z powodu tych 25% tak źle ocenia się ludzi w moim wieku... Ale co do jednego muszę się zgodzić. Z pokolenia na pokolenie jest coraz gorzej. Jak ja wchodziłam do gimnazjum żadna z dziewczyn nie miała pięciocentymetrowej tapety. A jak zobaczyłam tegoroczne pierwszoklasistki wzrostu <150cm z makijażem a la 20-latka to mnie normalnie zatkało. Smutne :(


19 paź 2007 21:25:36
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2007 20:00:35
Posty: 163
Lokalizacja: Czechy Brno
Post 
też nie uważam że w gimnazjum powinna być palarnia dla dzieci jeszcze w liceum ujdzie bo niektórzy rzeczywiście są pełnoletni ale w gimnazjum? to raczej by było trochę nie fajne. Poza tym jak można przyzwolić na picie i palenie w szkole? pokazuje to że dyrekcja i grono nauczycielskie ma gdzieś uczniów czyli powoli doprawadza sie do tego że niedługo dzieci będą nosić broń do szkoły i jak któreś się naćpa bodź dostanie szajby że jedynkę z czegoś dostał zacznie do wszystkich strzelać normalnie załamka nic tylko iść i sie powiesić :O

_________________
Księga trosk policzonych Dean R. Koontz napisał(a):
Nadzieja to przeznaczenie, którego poszukujemy.
Miłość to droga, która prowadzi do nadziei.
Odwaga to siła, która nas napędza.
Z ciemności podążmy ku wierze.

ObrazekObrazek


19 paź 2007 21:29:03
Zobacz profil WWW
Post 
Apropo broni. Ostatnio wchodziłam do centrum handlowego. I oprócz naklejek "zakaz wchodzenia ze zwierzętami, lodami, napojami" widniała naklejka zakaz wchodzenia z bronią. To mnie dopiero zaskoczyło :P


19 paź 2007 21:51:04
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2007 20:00:35
Posty: 163
Lokalizacja: Czechy Brno
Post 
@Anula to raczej jest normalne że jest zakaz wchodzenia z bronią, ale czy rzeczywiście jest to przestrzegane nie mam pojęcia a jakby wszedł jakiś psychol z bronią i zacznie mu odbijać ?

_________________
Księga trosk policzonych Dean R. Koontz napisał(a):
Nadzieja to przeznaczenie, którego poszukujemy.
Miłość to droga, która prowadzi do nadziei.
Odwaga to siła, która nas napędza.
Z ciemności podążmy ku wierze.

ObrazekObrazek


19 paź 2007 22:51:03
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 173 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron