Teraz jest 28 kwi 2024 5:49:31




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 173 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna strona
jedzenie 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lip 2007 20:25:39
Posty: 215
Lokalizacja: Kraków/ZamoœÌ
Post 
a ja od dwoch dni na hot-dogach i zupkach w proszku. ech życie studenta

_________________
http://toolsweb.pl/


15 paź 2007 17:53:16
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post 
Hot-dogi? Toż to burżujstwo jest a nie jedzenie studenta! :D Ja wczoraj schabowego nawet jadłem! (rodzice przyjechali to i obiad normalny był :D) A tak to kanapki, zupki w proszku albo chińskie, ewentualnie jakiś makaron czy ryż z sosem jak Kubusiowi się znudzą gorące kubki :D


15 paź 2007 18:04:24
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2007 17:58:35
Posty: 551
Lokalizacja: from the city
Post 
@Obi jak dalej będziesz tak jeść to może zaczniesz świecić w nocy!
Kup sobie taki wiejski gruby kalendarzyk. Na odwrocie każdej strony są krótkie i proste przepisy. Może coś byś się nauczył?

_________________
Lepiej zabić dziecko w kołysce niż hodować niespełnione żądze.


16 paź 2007 6:58:14
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post 
Ja się ciągle uczę :P Kanapki robić umiem. Tak samo gorące kubki i zupki chińskie. Ostatnio Gosia nauczyła mnie jak zrobić ryż z sosem słodko-kwaśnym. Poza tym sam popełniłem jajecznicę :D Wyszła średnia (moja mama robi o niebo lepszą), ale dało się zjeść i jak na studenta to był to frykas :D I mam obiecane, że w ten weekend może zacznę się uczyć jak się naleśniki robi ;) Tak więc kalendarzyk nie jest mi potrzebny :D

PS. W nocy świecić na będę. Jestem zbyt chudy i nic nie było by widać :D


16 paź 2007 7:11:06
Zobacz profil WWW
Pocketbook Killer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 20:07:55
Posty: 1513
Lokalizacja: Toruń
eCzytnik: Kindle 3 WiFi
Post 
Wczoraj nasz tłumacz języka japońskiego w mojej firmie poczęstował mnie czymś, co nazwał "japońskim wodorostem". W życiu nie jadłem chyba gorszego świństwa. Był to sprasowany, bardzo płaski paseczek zielonych roślin pachnąc intensywnie rybami i czymś jeszcze. Smakował mniej więcej tak samo jak surowa ryba (chyba, bo nie miałem okazji jeść) - ale było niewiarygodnie wręcz obrzydliwe. Strasznie słone i trąciło rybami właśnie. Dobrze wam radzę - jakby ktoś Was próbował tym poczęstować to mu trzaśnijcie w twarz za próbę otrucia!

_________________
"A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu?
Splunął na drogę krwawą flegmą. Wstałem dziś rano, odparł."

//Cormac McCarthy - Droga


16 paź 2007 7:11:27
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2007 17:58:35
Posty: 551
Lokalizacja: from the city
Post 
@Kell --obiecuje.
@Obi -- wiemy, że chuhro jesteś, ale aż tak tego podkreślać nie musisz. No, ale kalandarzyk i tak się przyda żebyś mógł sobie zapisać kiegy mam urodziny i imieniny i żebyś mógł mi prezent kupić i wysłać na czas :D .

_________________
Lepiej zabić dziecko w kołysce niż hodować niespełnione żądze.


16 paź 2007 9:33:58
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lip 2007 22:08:44
Posty: 67
Lokalizacja: KÂłomnice - ÂŚlÂąsk
Post 
chosenone-> na początku pobaw się z jajecznicą ( nie śmiać się, ja tak zaczynałem, w wieku 8 lat robiłem takową z grzybkami, porem i boczkiem), później sosy i zupy potem mięsko i na końcu rybki ( w międzyczasie ciasta i warzywa)

ps: jak ten budyń robiłaś że ci nie wyszedł, przecież na opakowaniu jest instrukcja obsługi takowego... znaczy się przypaliłaś, był kluskowaty, za gęsty, zbyt rzadki, nie dobry w smaku ?? napisz coś więcej...

_________________
Kazimierz Przerwa-Tetmajer

[...]Błogosławiona śmierć, gdy się posiada,
czego się pragnie nad wszystko goręcej,
nim twarz przesytu pojawi się blada,
nim się zażąda i znowu, i więcej...[...]


16 paź 2007 17:02:16
Zobacz profil
Post 
Mam pytanie, za nieługo organizuje małe przyjątko :P Chciałabym upichcić coś dobrego, ale prostego do przygotowania... Może polecilibyście mi coś takiego??


16 paź 2007 18:23:48
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post 
Zamów pizzę :P Albo zrób jakieś odlotowe kanapki (przykłady nawet na forum znajdziesz :) ) Poza tym ciężko mi coś wymyślić :D Ewentualnie ugotuj makaron (lub ryż) i dodaj do tego gotowy sos (ze słoiczka lub rozrób w proszku) i gotowe :) Całkiem smaczne (wiem bo ostatnio tak jadam :D - thx Kuba ;) )


16 paź 2007 18:53:57
Zobacz profil WWW
Post 
Właśnie pomysł z pizzą jest dobry, tyle, że ja praktycznie zawsze zamawiam pizzę, i teraz chciałabym zrobić coś innego :) A co masz na myśli mówiąc "odlotowe" kanapki?? :D


16 paź 2007 19:00:53
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post 
O oryginalnym kształcie i wyglądzie. Takie żeby same przyciągały oko gościa i zachęcały do zjedzenia ;)


16 paź 2007 19:17:34
Zobacz profil WWW
Post 
Całkiem niezły pomysł, i nie narobie się przy tym zbyt dużo i będzie oryginalnie. Dzięki Obi :)


16 paź 2007 19:21:05
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lip 2007 19:05:04
Posty: 177
Lokalizacja: SĂŞpopol, Olsztyn
Post 
Alb jeszcze lepiej sama zrób jakąś ciekawą pizzę... Jedyny maly problem z przygotowaniem tego dania to przyrządzenie ciasta, ale jak będziesz postępowala zgodnie z przepisem jakimkolwiek to powinno być ok. A na ciasto to już tylko na co masz ochotę - grzyby, wędlinka, pomidorki, papryka, oliwki, ser....co tylko lubisz :) Tylko nie zapomnij wysmarować ciasta koncentratem bądź keczupem przed polożeniem skladników ;)

_________________
Myślenie boli tylko za pierwszym razem...


17 paź 2007 12:49:04
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 paź 2007 19:46:05
Posty: 53
Lokalizacja: KoziegÂłowy
Post 
Ja proponowałbym jakieś zakąski na wykałaczkach (ser, papryka, wędlinka, pieczarki), albo jak byś chciała naprawdę podbić serca, np. moje to proponowałbym sałatkę warzywną.

_________________
Żyj i pozwól żyć innym !!!

Obrazek

Lubię być głaskany przez kobiety (z włosem a nie pod włos !!!), a jak się zbytnio rozochocę to kąsać zaczynam :-}


17 paź 2007 13:37:51
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2007 20:00:35
Posty: 163
Lokalizacja: Czechy Brno
Post 
zależy też jakie to przyjątko ma być. Jeśli cos typu oglądanie grupowe filmów to swietne wiadomo do filmu jest popcorn w polewie czekoladowej. Pewnie dla was coś dziwnego ale polecam niezły smak posolony popcorn polany czekoladą. Jeśli mona popijawa no to sałatki z kurczaka i ananasa świetna bądź sałatka z szynka i ananasem tez dobra. Pizzę lepiej nie za często wystepuja na przyjątkach i w pewnym momencie saje się nudna. A'la zapiekanki z kanapek: szynka, ser, czosnek, papryka, oliwki lub druga wersja kanapek: tuńczyk, ser, kukurydza- też zapiekane do tego koreczki w rózny sposób winogrona ser lub oliwki ser

------------------ Dodano: Sro Paź 17, 2007 2:10 pm ------------------
+ zapomniaalm o drinach- świetny na chłodne wieczory 20ml soku malinowego, 40ml wódki wyborowej,4 goździki, szczypta cynamonu,plaster cytryny i pomarańczy to wszytko wlewamy w podanej kolejności do kubka i zalewamy wrzącą wodą dla mnie spoksik kto dom nie cprzychodzi o taki drin prosi bo wie ze robie najlepszy :) nie żebym się przechwalała :D Ale to robie :twisted:

_________________
Księga trosk policzonych Dean R. Koontz napisał(a):
Nadzieja to przeznaczenie, którego poszukujemy.
Miłość to droga, która prowadzi do nadziei.
Odwaga to siła, która nas napędza.
Z ciemności podążmy ku wierze.

ObrazekObrazek


17 paź 2007 15:10:49
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 173 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron