Teraz jest 09 maja 2024 4:33:31




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 250 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 17  Następna strona
Brumbowanie na pisanie 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 13 maja 2008 15:24:34
Posty: 134
Post 
@muaddib2
Poczytać ? Nie mam niestety nic wartego przeczytania. A ebooków jako takich nie czytam - póki co nie mam warunków, ale nawet jak kupie laptopa to to się raczej nie zmieni.
Zresztą, ja nie lubię kraść. Na tym forum nie zarejestrowałem się dlatego, że chciałem otrzymać dostęp do waszej biblioteki. Spodobał mi się poziom wypowiedzi większości z aktywnych użytkowników forum więc zostałem.


04 lip 2008 22:44:07
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post 
Z tym że Twoje posty można pomylić z edycjami moderatorów... Dlatego prosiłbym o używanie koloru białego.


05 lip 2008 9:18:50
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2007 20:00:35
Posty: 163
Lokalizacja: Czechy Brno
Post 
Obi-One rozumiem że to było do mnie z tymi kolorkami oczywiście po zwróceniu mi uwagi przez muaddib2 to zmieniłam

_________________
Księga trosk policzonych Dean R. Koontz napisał(a):
Nadzieja to przeznaczenie, którego poszukujemy.
Miłość to droga, która prowadzi do nadziei.
Odwaga to siła, która nas napędza.
Z ciemności podążmy ku wierze.

ObrazekObrazek


07 lip 2008 22:04:36
Zobacz profil WWW
Post 
jako, że są wakacje, a lato to okres miłości i radości (taa :P) postanowiłam wrócić na forum :D Ciekawe czy ktoś mnie w ogóle pamięta :D


13 lip 2008 14:38:47
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post 
Niektórzy Cię nawet z wcześniej pamiętają :P

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


13 lip 2008 18:17:15
Zobacz profil WWW
Post 
Mori napisał(a):
Niektórzy Cię nawet z wcześniej pamiętają :P

To cieszę się, że mnie ktoś jeszcze pamięta :oops:


13 lip 2008 19:36:16
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2007 20:00:35
Posty: 163
Lokalizacja: Czechy Brno
Post 
boże tak mało czasu zostało i ten strach :shock: koszmary porodowe mam a ma tyle do zrobienia pakowanie i przeprowadzka Poród to jak określił mój facet "wysranie arbuza" nie wiem czy jestem w stanie coś takiego wysrać :shock:

_________________
Księga trosk policzonych Dean R. Koontz napisał(a):
Nadzieja to przeznaczenie, którego poszukujemy.
Miłość to droga, która prowadzi do nadziei.
Odwaga to siła, która nas napędza.
Z ciemności podążmy ku wierze.

ObrazekObrazek


14 lip 2008 15:02:59
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post 
Dorotie napisał(a):
To cieszę się, że mnie ktoś jeszcze pamięta :oops:


A wyobraź sobie, że nawet kilka osób. ;) Witaj ponownie Dorotko. ;)


18 lip 2008 19:45:27
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lip 2008 16:24:38
Posty: 65
Lokalizacja: piąty wymiar
Post 
MatCh napisał(a):
@muaddib2
Poczytać ? Nie mam niestety nic wartego przeczytania. A ebooków jako takich nie czytam - póki co nie mam warunków, ale nawet jak kupie laptopa to to się raczej nie zmieni.
Zresztą, ja nie lubię kraść. Na tym forum nie zarejestrowałem się dlatego, że chciałem otrzymać dostęp do waszej biblioteki. Spodobał mi się poziom wypowiedzi większości z aktywnych użytkowników forum więc zostałem.



1. nie lubisz czytać
2. to nie brak warunków, tylko j/w
3. chcesz mi powiedzieć że jestem złodziejem i 3/4 userów tego forum? - co za nonsens
4. zarejestrowałeś się , bo zwyczajnie się nudzisz - lepiej przeczytaj dobrą książkę ;P
5. spodobał Ci się poziom wypowiedzi - wątpię - czytając Twoje posty - mam wrażenie że udajesz, bo sedna i tak nie rozumiesz. Wszak nie czytasz - dobrze że chociaż piszesz :)

MatCh napisał(a):
Za oknem jest paskudnie, nie chce mi się programować, w domu już posprzątałem, książki przeczytałem, mam spalone plecy, nie mam nic fajnego na dvd.... co robić ?:/


- spalone plecy: masażystkę polecam, są takie - podobno (ale to już we własnym zakresie musisz poszukać;)
- Ty książki czytasz - z powyższych Twoich wypowiedzi - nie wydaje mi się, nie ma to jak robić wrażenie ;)
- czego nie chce Ci się programować ???? - pralki, kuchenki, czy takich tam...? - hłehłehłe - nie rozśmieszaj mnie :D
- to smutne że nic nie masz na dvd - jaka to musi być trauma :D
- co robić??? - stricte - sam sobie odpowiedz ;)))

osobiście polecam sympatię pl - czy coś w tym stylu - tam się chyba odnajdziesz ;))))))


Pozdro/to ja złodziej :P


21 lip 2008 22:39:57
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2008 17:30:16
Posty: 80
Lokalizacja: WodzisÂław ÂŚlÂąski
Post 
lille napisał(a):
3. chcesz mi powiedzieć że jestem złodziejem i 3/4 userów tego forum? - co za nonsens

Ale jesteś :) E-booki to nic innego jak piractwo. W końcu za darmo masz coś, za co musiała byś zapłacić.

lille napisał(a):
5. spodobał Ci się poziom wypowiedzi - wątpię - czytając Twoje posty - mam wrażenie że udajesz, bo sedna i tak nie rozumiesz. Wszak nie czytasz - dobrze że chociaż piszesz :)

Nie obrażaj innych nie będąc lepszą od nich...

lille napisał(a):
- czego nie chce Ci się programować ???? - pralki, kuchenki, czy takich tam...? - hłehłehłe - nie rozśmieszaj mnie :D

Pralki i kuchenki to raczej kobiece domeny :P Znów napiszę to samo - nie obrażaj innych...

lille napisał(a):
osobiście polecam sympatię pl - czy coś w tym stylu - tam się chyba odnajdziesz ;))))))

Ty już się odnalazłaś :wink: Gratulujemy :D


Niektóre wypowiedzi na tym forum po prostu zwalają z nóg :roll:

_________________
Obrazek


22 lip 2008 1:06:16
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2007 20:00:35
Posty: 163
Lokalizacja: Czechy Brno
Post 
czuję się urażona i zła :evil: nigdy się nie spodziewałam że moja " teściowa" jest taką wredną małpą, Czekając z niecierpliwością na obiad imieninowy, który planowałam od tygodnia z cała kartą menu i pysznościach ( efekt zobaczyłam rano przed obiadem jak moje słodkie kochanie w nocy zeżarło z upodobaniem ponad połowę sałatkę ananasowo-serową , którą musiałam zrobić po raz drugi) i wysprzątaniu całego mieszkania mimo że nie czułam się najlepiej w szczególności że dziecko w brzuchu dawało nieźle w kość, a "moje kochanie" takie "wspaniałe" sobie cały dzień leżało, Przyszła mamusia po złożeniu tak "szczerych życzeń" głośno rzekła tak żebym słyszała " Synuś mógłbyś dać mi jakiś czysty ręczniczek, bo te siedzenia są dokładnie wyczyszczone" a ja te siedzenia szorowałam przy nim co widział doskonale. Jego ojciec zrobił na nią minę jakby miał jej zamiar przyłożyć, ale jest zbyt dobrze wychowany. Potem były fochy obiadowe jak synek za dobrze zjadł i jej mąż a ona z tekstem że jedzenie za ciężkostrawne, a jak u nich byłam to zjadała o wiele cięższe jedzenie z podwójną dokładką. A jak później synek i tatuś poszli reperować samochód ona do mnie z tekstem, że przeze mnie omal się z mężem nie rozstała bo o mnie kłótnia była. No jasne to ja poszłam się uchlać, na imieniny wiedząc, że mąż jest abstynentem. I to ja wróciłam na rauszu, wrzucając mi że jestem taka a nie inna, że staram się być samodzielna, że staram się jak najmniej korzystać z jej pomocy. I to ja sprawdzam moją przeszłość i mojej rodziny u swoich policyjnych koleżanek, nie pytając się jak było naprawdę.
Myślałam, że ona jest inna ale widać że zazdrość matki o syna będzie zawsze. Jednym słowem przestałam ją lubić. JAk najbardziej rozumiem kawały o teściowych, Najdziwniejsze jest to że moja mama do jej synka się odnosi bardzo życzliwie i nie robi takich numerów.
No to sie wyżyłam.

_________________
Księga trosk policzonych Dean R. Koontz napisał(a):
Nadzieja to przeznaczenie, którego poszukujemy.
Miłość to droga, która prowadzi do nadziei.
Odwaga to siła, która nas napędza.
Z ciemności podążmy ku wierze.

ObrazekObrazek


22 lip 2008 9:20:47
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lip 2007 19:05:04
Posty: 177
Lokalizacja: SĂŞpopol, Olsztyn
Post 
Wredne stare babsko i tyle :p Takimi ludźmi nie się nie przejmuj. "Psy szczekają a karawana jedzie dalej" ;)

_________________
Myślenie boli tylko za pierwszym razem...


22 lip 2008 11:51:42
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lip 2008 16:24:38
Posty: 65
Lokalizacja: piąty wymiar
Post 
-Vanaar- napisał(a):
Ale jesteś :) E-booki to nic innego jak piractwo. W końcu za darmo masz coś, za co musiała byś zapłacić.


Nie koniecznie, po prostu oszczędzam podeszwy oraz paliwo w aucie i zamiast wybrać się do biblioteki wybieram się do eBookWiki, na ten przykład ;) Ale stricte piractwem to nie jest.


-Vanaar- napisał(a):
Niektóre wypowiedzi na tym forum po prostu zwalają z nóg :roll:


Aż taka wredna nie będę, z powyższym się zgodzę :P


14 sie 2008 11:59:57
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lip 2007 10:41:31
Posty: 84
Post 
@Camille.G
Kiedyś takie miłe panie służyły za dość wydajne paliwo do stosów. Można było się ogrzać w chłodny, zimowy wieczór. I jeszcze posłuchać miłego dla ucha jodłowania przypiekanej czarownicy :P Teraz nikt się w to nie bawi ale są inne sposoby pozbycia się takich wiedźm:
1) Obiadek:
-Usiądź wygodnie i czekaj aż szefowa spróbuje przyrządzić swóją ulubioną zupkę.
-Gdy zniknie z pola widzenia, odkręć korek od solniczki. (najlepiej nieprzezroczysta)
-Wsyp odrobinę sody oczyszczonej
-Zakręć solniczkę
-Ciesz się widokiem pieniącej sie zupy u swojej ukochanej teściowej. Okazjonalnie możesz rzucić kąśliwą uwagę: "Mamusi zupka na właściwości żrące"

2) Palacz (Teściowa musi być paląca)
-Wyjmij papierosa z paczki
-Wyciągnij połowę tabaki z papierosa
-Przygotuj mieszankę: 50% sproszkowanych (w całości słabo się pali) paznokci, 20% siarki z zapałek (dla lepszego spalania), 30% waty(zapewnia dostęp tlenu)
-Wsuń trochę mieszanki do papierosa i uzupełnij wyjętą wcześniej tabaką
-Tak spreparowanym papierosem, poczestuj ukochaną teściową
-Efekt gwałtowny murowany :P

Oczywiście żartuję :P


16 sie 2008 12:02:39
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2007 20:00:35
Posty: 163
Lokalizacja: Czechy Brno
Post 
Ciekawa propozycja Rasalom :)

Dawno tu nie byłam ale dziecko już zdążyłam urodzić:)
Nacierpiałam się niemiłosiernie 12 godzin w pełnym rozwarciu chłop nade mną stał bluzgałam jak szewc i miałam ochotę go zatłuc jakimś wałkiem i na koniec po tylu godzinach męczenia się zrobili mi cesarkę pod narkozą. Po przebudzeniu mnie powiedzieli mi jakiego wielkoluda ze mnie wyciągnęli i dlatego nie mogłam normalnie urodzić jak na moją małą osóbkę- 60 cm dziecko to wielkolud Tatuś z syneczka zadowolony ale ten tobołek ja muszę nosić :/

_________________
Księga trosk policzonych Dean R. Koontz napisał(a):
Nadzieja to przeznaczenie, którego poszukujemy.
Miłość to droga, która prowadzi do nadziei.
Odwaga to siła, która nas napędza.
Z ciemności podążmy ku wierze.

ObrazekObrazek


02 paź 2008 1:21:00
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 250 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron