Teraz jest 19 kwi 2024 13:02:47




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Astrid Lindgren 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 16 gru 2008 3:50:50
Posty: 27
Post 
"Dzieci z Bullerbyn "to ksiazlka mojego dziecinstwa,do tej pory pamietam ze okladka wydania miala kolor zoltyTo jedna z pierwszych"grubych"ksiazek jakie pzrzecztalam..Jest to ksiazka poswiecona przygodom zwyklych dziecie i ich codziennym zyciu.Ich zycie ukazane jest na przelomie wszystkich por roku i jest ono radosne, wspaniale ,tak jak powinno wygladac zycie kazdego dziecka.Naturalne uczucia i kapitalne poczucie humoru,zabawne sytuacje przeplataja sie ze swietami,szkolnymi wydarzeniami,zabawa i nauka.Cudowna i beztroska,dostarcza spoa dawke optymizmu ludziom w roznym wieku.Kiedy czytalam ja dzieciom,nadal czerpalam z niej wiele przyjemnosci.Zachecam do tej pieknej lektury.


24 gru 2008 1:52:01
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 19 gru 2008 20:42:34
Posty: 30
Post 
Fantastyczna autorka. Najmilej wspominam ''Dzieci z Bulerybyn'' kiedy jako dziecko na wakacjach Norwegii i Danii na kampingach czytałem od deski do deski kilkanaście razy. Pamiętam jeszcze ekranizacje Pippi L. kiedy jako dzieciak mogłem oglądać dziesiątki razy. Ktoś tu wspominał o Noblu dla Astrid , gratuluje wyobraźni i poczucia humoru. Pozdrowienia dla wszystkich fanów Astrid

_________________
niedługo krypta czasu otworzy się a wtem........


26 gru 2008 8:40:03
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 06 sty 2009 15:21:06
Posty: 20
Post 
Zgadzam się z wami. Książki Astrid Lindgren są wspaniałe. Mi z nich najbardziej podobały się: "Dzieci z Bullerbyn", "Ronja, córka rozbójnika" i "Bracia Lwie Serce". Wspaniała akcja, żywa fabuła, itd. Wszystkim, którzy jeszcze ich nie przeczytali naprawdę bardzo polecam!


13 sty 2009 14:15:08
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: