Teraz jest 28 mar 2024 17:12:45




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Najbardziej przyszłościowe studia waszym zdaniem.... 
Autor Wiadomość
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post 
O listach nic nie mów... Będę musiał na nich napisać program zliczający czarne klastry w bitmapie :/

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


01 paź 2007 22:19:17
Zobacz profil WWW
Post 
moim zdaniem najbardziej opłacalnym kierunkiem na studiach jest bankowość albo rachynkowość. Pensje miesięczne są czasami ponad oczekiwania pracownika :D i można duże doświadczenie zbobyć pracując w banku. :lol:


28 lut 2008 13:44:25
Post 
Tak ale to chyba dość nudne, trzeba być chyba pasjonatem czy jakoś tak


28 lut 2008 15:23:39
Post 
Wybieram sie na informatyke, wszystko zalezy od matury :D


28 lut 2008 18:38:43
Użytkownik

Dołączył(a): 28 lut 2008 13:49:00
Posty: 294
Post 
O czym Wy mówicie! Nie liczą się studią tylko praca. Fakt, że dzisiaj wszyscy studiują, ale co mają robić? Siedzieć w domu? Chyba, że pojadą za granicę. Moi znajomi po studiach pracują w sklepach, bawią dzieci lub pracują nie przyznając się do wykształcenia. Studia to chyba własna satysfakcja i zaliczka na przyszłość.


28 lut 2008 18:49:34
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 27 lut 2008 21:22:21
Posty: 36
Lokalizacja: Gorzow Wlkp.
Post 
Dla mnie najlepszym kierunkiem na studiach jest politologia.
Bocian nie zgodzę sie z Tobą, że liczy się tylko praca. Liczy sie też wykształcenie, wyjedziesz z kraju z mgr przy nazwisku to za granica jesteś gość.


28 lut 2008 19:34:02
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2008 0:14:37
Posty: 32
Post 
bocian napisał(a):
O czym Wy mówicie! Nie liczą się studią tylko praca. (...) Studia to chyba własna satysfakcja i zaliczka na przyszłość.

Właśnie o to chodzi, żeby pracować, ale po dobrych studiach zawsze łatwiej o prace i wyższe zarobki.

Wg. mnie kierunkami przyszłościowymi są wszystkie działy informatyzacji, ekonomia i oczywiście komunikacja międzynarodowa (ponoć tłumacze polsko-rosyjscy zaczynają bić kokosy)


29 lut 2008 1:35:11
Zobacz profil
Post 
Turystyka jest najlepszym kierunkiem. Ostatnio zrobiono jakieś zestawienie z którego wykikało że inwestując 1 euro w turystykę zyskujesz 5.
Wervi troche sie pomyliłeś bo za granicą nie uznają naszych stopni naukowych np w UK


29 lut 2008 2:01:01
Post 
moim zdaniem najbardziej opłacalnymi studiami to logistyka handel się rozwjia wiec przewozy i tego typu rzeczy są najbardziej opłacalne


01 mar 2008 1:24:56
Użytkownik

Dołączył(a): 29 lut 2008 15:09:05
Posty: 32
Post 
Ktoś słyszał o takim kierunku jak Stosunki Międzynarodowe? Mało oblegane, ale niestety podobno bardzo trudne:) i pracę fajną możesz znaleźć praktycznie wszędzie : w administracji, firmach, które handlują z innymi krajami... duzo można tu wymieniać, ale statytstyki nie zachwycają. Średnio ze 180 studentów na drugim roku zostaje 60.

_________________
"Teraz - kiedy znam już rzeczywistość, ineresuje mnie tylko to, co nierealne"


01 mar 2008 15:35:43
Zobacz profil
Post 
Ja polecam Zarzadzanie Produkcja ;] Duzo lasek ,i kasa calkiem niezla z tego jest po zdobyciu uprawnien. ;]


01 mar 2008 17:56:22
Post 
ja slyszalem ze najbardziej przyszłościowy zawód to opieka nad ludźmi starszymi, w koncu społeczenstwo sie starzeje. tylko nie każdy ma do tego powołanie niestety...


02 mar 2008 13:55:04
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2007 13:54:46
Posty: 656
Lokalizacja: Atol Bikini
eCzytnik: PRS-505, eClicto, Kindle 3, HTC LEO
Post 
Witam,

@havoc99 - fajnie, że masz takie podejście do sprawy. Nie chcę Cię rozczarowywać, le to jeden z "niewdzięczniejszych" zawodów. Jak się coś w planie s...... - a tako to jest, że plan produkcji zawsze się wywala - to kto jest winny? Zarządzający produkcją, Zawsze.Wszędzie. Nie marketing, który żąda nierealnych terminów, nie technologia, która "czegóś" nie przewidział, oczywiście nie szanowny Zarząd - tylko to cholerne Zarządzanie produkcją, bo óle rozplanowali środki i moce, bo nie przewidzieli, że maszyna może stanąć, bo nie pomyśleli, że ludzie chorują, bo nie złożyli z absurdalnym wyprzedzeniem zamówień na surowce i nie pilnowali czy zostały kupione itd.

Jak to mówią, w tym zawodzie jakbyś się nie odwrócił to d.... zawsze z przodu :D

A, żeby nie było - ja nie zarządzam produkcją - hi, hi - ja tylko "widzę", jak dostają non stop ochrzan :-P

Chesuli

_________________
Pozdrawiam,
Chesuli

Cytuj:
Kobiety nie można zmienić.
Można zmienić kobietę, ale to nic... nie zmieni.


02 mar 2008 16:31:03
Zobacz profil
Post 
A ja studiuje na wydziale Lekaeskim :P I tak patrzac na to co sie dzieje w kraju mam spore nadzieje co do mojej przyszlosci:D


02 mar 2008 22:42:04
Post 
Jeśli chodzi o studia to polecam Turystykę i Rekreację w skrucie TiR. Łączy się tu przyjemne z (niby)pożytecznym. Wyjaśniam na studiach jest pełna rekreacja tylko ciężka ta tyrystyka(sie chodzi z plecakiem pełnym browarów po górach to zdechnąć można)


03 mar 2008 20:12:18
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron