Teraz jest 29 mar 2024 14:31:19




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Samotność W Sieci 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2007 17:58:35
Posty: 551
Lokalizacja: from the city
Post Samotność W Sieci
Chyba tu można...?

Co sądzicie o 'Samotności W Sieci'? Książki nie doczytałam z jednego prostego powodu: Po kilku (nie wiem jak to nazwać) działach, rozdziałach (?) porzuciłam książkę bo nic nie rozumiałam. Taki bełkot to był dla mnie. Raz on, raz ona i o co chodzi w tym? Także nie mam dobrych wspomnień związanych z tą książką.
To tylko moje odczucia są, czy ktoś podziela ze mną zdanie?

_________________
Lepiej zabić dziecko w kołysce niż hodować niespełnione żądze.


22 wrz 2007 16:27:26
Zobacz profil
Post 
No cóż ja książke przeczytałam w całości... Szczerze mówiąc średnia. Moim zdaniempo prostu przereklamowana. :)


22 wrz 2007 18:23:52
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2007 17:58:35
Posty: 551
Lokalizacja: from the city
Post 
No po tych kilkunastu stronach też tak uważam, że przereklamowana.

_________________
Lepiej zabić dziecko w kołysce niż hodować niespełnione żądze.


22 wrz 2007 18:28:33
Zobacz profil
Post 
A film jeszcze gorszy od książki, w większości obejrzałam go w przyspieszeniu 4:1 :D


22 wrz 2007 22:14:32
Post 
W sumie obejrzałam film ( do ok połowy, bo dalej nie dałam rady ).
Jak dla mnie nuda, nic się nie dzieje.


22 wrz 2007 22:25:50
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2007 17:58:35
Posty: 551
Lokalizacja: from the city
Post 
Z tego co książki przeczytałam to też nic się nie działo. I podobno film jest bardzo.. goły.

_________________
Lepiej zabić dziecko w kołysce niż hodować niespełnione żądze.


23 wrz 2007 9:38:37
Zobacz profil
Post 
chosenone napisał(a):
Z tego co książki przeczytałam to też nic się nie działo. I podobno film jest bardzo.. goły.


Zgadzam się w zupełności..


23 wrz 2007 17:53:53
Post 
Po pierwszym przeczytaniu książki kilka lat temu tez stwierdziłam, że jest bez sensu.
Ostatnio przeczytałam drugi raz i już wszystko wydało się bardziej logiczne.
Może jakby ją przeczytać ze 4 razy to nie wyjdzie z niej taki bełkot wątków jak na początku.


28 lut 2008 12:49:35
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lut 2008 17:56:46
Posty: 85
Lokalizacja: Z takiego miejsca, którego nie ma
Post 
Wg mnie książka nie była zła, chociaż nie rozumiem skąd wzięła się jej popularność. Rzadko sięgam po tego typu utwory, więc może na tle innych rzeczywiście się wybijała, chociaż sądząc po powyższych komentarzach, to raczej mało prawdopodobne. Nie przeszkadzała mi mnogość wątków, raczej próba połączenia ich w całość ;) chyba wolałabym zobaczyć je rozdzielone na krótkie opowiadania.

_________________
Ludzie mówią, że życie to jest to, ale ja wolę sobie poczytać.


http://www.larche.org.pl/ - Arka (L’Arche) jest rodziną wspólnot, w których razem żyją i pracują osoby z niepełnosprawnością intelektualną oraz asystenci, którzy na pewien czas lub na stałe decydują się być w Arce.

http://www.stowarzyszenie-razem.org - Dolnośląskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Zepsołem Downa


28 lut 2008 23:52:21
Zobacz profil
Post 
Mam taką zasade jak czytam książki: jak do 50 strony mnie nie zaciekawi to nie kończe i w przypadku nie doszłam nawet do 50 do tak mnie znudziła


29 lut 2008 0:27:19
Pocketbook Killer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 20:07:55
Posty: 1513
Lokalizacja: Toruń
eCzytnik: Kindle 3 WiFi
Post 
Jeśli mam być szczery to strasznie głupia ta zasada. Odpuszczasz w ten sposób cała masę świetnych książek, o ile ją zawsze stosujesz.

_________________
"A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu?
Splunął na drogę krwawą flegmą. Wstałem dziś rano, odparł."

//Cormac McCarthy - Droga


29 lut 2008 1:04:33
Zobacz profil
Post samotność w sieci
Podobnie jak Ty sama nie doczytałam cdo konca tej książki...Zbyt nudna fabuła zniecheciła mnie do dalszego czytania ksiazki....


29 lut 2008 2:12:17
Post 
Nie stosuje tej zasady do wszystkich książek ale do tych w których fabuła rozwija sie wybitnie niezdarnie i nieciekawie.


29 lut 2008 2:17:54
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2007 13:54:46
Posty: 656
Lokalizacja: Atol Bikini
eCzytnik: PRS-505, eClicto, Kindle 3, HTC LEO
Post 
Witam,

@justzna312 i @ffrog - piszcie takie "posty" dalej, a zacznę kasować Wasze posty,. Jedno zdanie, nic nie wnoszące do dyskusji - ewidentne "nabijacze" licznika.
Jak myślicie, że w ten sposób można uzyskać "magiczne " 20, to się mylicie. To nie przejdzie.

Chesuli

_________________
Pozdrawiam,
Chesuli

Cytuj:
Kobiety nie można zmienić.
Można zmienić kobietę, ale to nic... nie zmieni.


29 lut 2008 10:30:04
Zobacz profil
Post 
Dla mnie książka Wiśniewskiego była całkiem interesująca. Rozczarował mnie film, chociaż to było do przewidzenia. Trudno zrobić na podstawie takiej powieści dobry film, gdyż niełatwo pokazać tak bogate przeżycia wewnętrzne."Samotność" była pierwszą książką o miłości w internecie, którą niegdyś przeczytałam.


08 mar 2008 13:47:25
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: