Teraz jest 19 kwi 2024 23:17:49




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Czytnik na studia i do książek 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 22 paź 2012 15:18:08
Posty: 2
Post Re: Czytnik na studia i do książek
T4ng10r napisał(a):
Sobol. podobno iPad jest tak mocny, że można nim wbijać gwoździe. przydaje się to czasami, choć ja zdecydowanie bardziej wolę używać do tego młotka.
PDF dobrze zeskanowane lub przygotowane - oba wymienione przez Ciebie dadzą sobie z nim rade
PDF skanowane/images - tylko 10".
Co BYŁO WIELOKROTNIE powtarzane, ale przecież zapytać to zawsze łatwiej niż poszukać, pomyśleć i zdecydować samemu.

Ktoś tu chyba wstał lewą nogą. Zapytałem czy istnieje alternatywa dla wymienionych przeze mnie czytników. Oczywiście, 10" najlepiej i doskonale o tym wiem, ale nie każdy ma odpowiedni budżet na zakup takiego czytnika. Ametyki nie odkryłeś, łatwiej zapytać osób doświadczonych w temacie, w którym jest się zielonym, mimo przewalenia połowy internetu. A decyzję i tak podejmę ja. : ) eot.


23 paź 2012 9:24:25
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 lis 2009 20:20:04
Posty: 1433
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: inkBOOK Onyx
Post Re: Czytnik na studia i do książek
Krzysztof Kopeć napisał(a):
Jak porównywałem mojego pb 622 do i62 mamy, to boox zrobił na mnie wrażenie, jakby był sto lat za murzynami...
On z czasem dostawał to, co w 622 było od początku...
Niezła ekstrapolacja, iście literacka - mowa jest jest o niecałym półroczu?
Jest raczej odwrotnie (pb622 ukazał się kwartał później). Chyba, że myślisz stricte o tym "multitaskingu", który jest tylko w Pocketbooku.

_________________
W Obrazek też ;)


23 paź 2012 11:48:36
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 11 paź 2012 15:07:13
Posty: 79
Lokalizacja: Wrocław
eCzytnik: Kindle Paperwhite
Post Re: Czytnik na studia i do książek
Krzysztof Kopeć napisał(a):
Jak porównywałem mojego pb 622 do i62 mamy, to boox zrobił na mnie wrażenie, jakby był sto lat za murzynami...
On z czasem dostawał to, co w 622 było od początku...



Być może. Na mnie nie zrobił aż takiego wrażenia a że różnice są w nich raczej kosmetyczne to mimo "pacującej" obudowy wybrałbym booxa. Jednak jak mówiłem, poczekam na czytniki z większą rozdzielczością.

_________________
Zapraszam na mój blog o czytnikach Kindle i nie tylko - http://mojkindle.eu


23 paź 2012 13:26:07
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 29 lip 2010 16:01:25
Posty: 443
eCzytnik: Pocketbook 626
Post Re: Czytnik na studia i do książek
Cytuj:
Niezła ekstrapolacja, iście literacka - mowa jest jest o niecałym półroczu?
Jest raczej odwrotnie (pb622 ukazał się kwartał później). Chyba, że myślisz stricte o tym "multitaskingu", który jest tylko w Pocketbooku.


Wiesz dla mnie jeśli chodzi o względy czysto użytkowe i62 był drogą przez mękę.
Ustawiam datę oraz godzinę - i muszę pukać w ekran -dziesiąt razy, bo w pierwszej wersji oprogramowania robiło się to na zasadzie wciskania strzałek w górę i w dół. Chcę zmienić mapowanie przycisków, żeby móc robić zrzut ekranu - ani nie da się zmienić funkcji przycisków, ani zgrać tego co widzę do pliku. Wchodzę do biblioteki - widzę nazwę plików, bo urządzenie nie rozpoznawało tagów. Po za tym to menu... Drugą ikoną była karta pamięci - w urządzeniu do którego czegoś podobnego nie włożyłem.

Przy poketbooku było to dla mnie straszne zacofanie.

Ostatnio matka - która z onyxa korzystała narzekała, że urządzenie zapomina gdzie skończyła czytać i w ogóle na ekranie głównym znika ta pozycja...
Chciałem też spróbować zaktualizować oprogramowanie - i w ogóle nie znalazłem w ustawieniach takiej funkcji...


23 paź 2012 16:58:19
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 lis 2009 20:20:04
Posty: 1433
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: inkBOOK Onyx
Post Re: Czytnik na studia i do książek
Krzysztof Kopeć napisał(a):
Chciałem też spróbować zaktualizować oprogramowanie - i w ogóle nie znalazłem w ustawieniach takiej funkcji...
Bo nie ma takiej - sposób aktualizacji dla wszystkich Booxów jest opisany na stronie z której pobiera się te aktualizacje.

_________________
W Obrazek też ;)


25 paź 2012 21:10:55
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: