Teraz jest 28 mar 2024 13:45:03




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
PRS-T2 - nowy czytnik od SONY w tym roku 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 maja 2012 8:06:22
Posty: 148
Post Re: PRS-T2 - nowy czytnik od SONY w tym roku
Nie chodzi mi nawet o czas reakcji, ale nie wiem czemu strony ładują się o wiele za długo i nie ma możliwości płynnego zbliżania (Kindle4) Co jest powodem procesor lub soft, albo jedno i drugie. Ciekaw jestem czy android na PRS dałby radę. Przynajmniej pocztę można by obsłużyć:)


21 sie 2012 20:34:30
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 26 wrz 2012 12:24:46
Posty: 6
eCzytnik: sony prs-t2
Post Re: PRS-T2 - nowy czytnik od SONY w tym roku
:) Witam,
przeczytalem te texty na temat sony prs t2 ;) - i sie usmialem. Od pol roku uzywam tego czytnika, zona uzywa kobo touch. Sprawdzalem rozne - jednak sony byl z tych wszystkich najlepszy (kobo byl najladniejszy ;)). Dziwi mnie oczekiwanie tutaj piszacych - porownuja czytnik z telefonami, ipodami... Czytnik jest do czytania TEXTOW i jak dotad nie ma nic lepszego jak pearl. Nie wiem czy wiadomo jest jaka jest rozdzielczosc i frekwencja poszczegolnych ekranow. Jedynym lepszym od obecnych jest nowy pearl - kolorowy krory jest juz do dostania ale tylko na rynku amerykanskim jako profesjonalny czytnik o formacie prawie a4. :) Dojdzie i do nas.
Jedno co chcialbym tutaj podkreslic - nie szukajcie czegos super do wszystkiego - bo to bedzie g...no. To tak jak z fachowcem: jestes Pan plytkarzem? Och Panie ja umiem wszystko - acha, czyli nic dobrze :)
Co do sony prs t2 - jest szybki (w porownaniu z innymi CZYTNIKAMI), wyswietla to co powinien, takze z DRM. Akku jest super!!!! I w porownaniu do kindle (ktory jest takze super technicznie czytnikiem) wygrywa glownie ze mam dostep do niego i moge ladowac ksiazki jakie chce bez problemu (np. te ksiazki z tad :))
A poza tym :) Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku Wszystkim
:)


12 sty 2013 23:10:36
Zobacz profil
Admin

Dołączył(a): 13 cze 2008 14:47:02
Posty: 2835
Lokalizacja: Gdańsk
eCzytnik: kindle
Post Re: PRS-T2 - nowy czytnik od SONY w tym roku
rysio57 napisał(a):
Jedynym lepszym od obecnych jest nowy pearl - kolorowy krory jest juz do dostania ale tylko na rynku amerykanskim jako profesjonalny czytnik o formacie prawie a4. :) Dojdzie i do nas.
Jeśli masz na myśli jetbook color, to nie jest to pearl i jest on podłej jakości. Bez problemów można go było kupić w Polsce niemal rok temu: http://swiatczytnikow.pl/jetbook-color- ... -kolorowy/ i był u nas omawiany: ectaco-jetbook-f145/jetbook-color-recenzja-t11090.html

Jedno co chcialbym tutaj podkreslic - nie szukajcie czegos super do wszystkiego - bo to bedzie g...no. To tak jak z fachowcem: jestes Pan plytkarzem? Och Panie ja umiem wszystko - acha, czyli nic dobrze :)
rysio57 napisał(a):
I w porownaniu do kindle (ktory jest takze super technicznie czytnikiem) wygrywa glownie ze mam dostep do niego i moge ladowac ksiazki jakie chce bez problemu (np. te ksiazki z tad :))
Kto Ci powiedział, że na kindle nie można wgrywać dowolnych książek? :D

_________________
Zgred - Rafał Ziemkiewicz napisał(a):
Dziś trzeba pisać o mieczach, czarach, toporach i wojowniczkach w blaszanych bikini, wszystko inne to już jest nisza w niszy. Albo o nastoletnich wampirach.
Porównywarka cen ebooków


14 sty 2013 13:15:03
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: