Teraz jest 18 kwi 2024 21:05:15




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Thorgal 
Autor Wiadomość
Post 
Witam
Seria jako całość jedna z najlepszych, sprytne nawiązania, trochę mitologii, krwi i miłości. To sie czyta i ogląda. Niestety jest jedno ale, ostatnie komiksy - brakuje dobrej fabuły. Ta która jest - raczej nieudana.


20 lut 2009 14:13:45
Użytkownik

Dołączył(a): 21 lut 2009 18:37:41
Posty: 17
Lokalizacja: Beaver Village/RzeszĂłw
Post 
Niedawno dowiedziałam się, że taki komiks jak "Thorgal" w ogóle istnieje. Sprzątając strych trafiłam na egzemplarz zatytułowany "Alinoe". I z ciekawości go przeczytałam. Muszę przyznać, że historyjka całkiem, całkiem. Chciałam przeczytać też inne części, ale jak zobaczyłam ich cenę, to zwątpiłam, że kiedyś tego dokonam ;p

_________________
This is not a love song!


22 lut 2009 15:48:08
Zobacz profil
Post 
Witam serdecznie. Jak dla mnie seria jest świetna. Choć po zmianie scenarzysty to już nie to samo... Van Hamme jednak bije na głowe Sente. Już nie ten klimat. Nie potrafie tego wyjaśnij ale odbiór przygód Jolana jest zdecydowanie inny niż Thorgalla. Ale nic nie trwa wiecznie :> Dzięki za upload! Wszystkim innym miłego czytania. Aaaa... Dodam jeszcze, że jakby ktoś chciał poczytać o podobnych przygodach podobnego człowieka proponuje trylogie "Młot i Krzyż" oraz "Droga Króla" Harrego Harrisona. Równie dobra opowieść, fajnie napisana. Pozdrawiam.


24 lut 2009 8:57:21
Post Re:
Malinowski napisał(a):
Witam
Seria jako całość jedna z najlepszych, sprytne nawiązania, trochę mitologii, krwi i miłości. To sie czyta i ogląda. Niestety jest jedno ale, ostatnie komiksy - brakuje dobrej fabuły. Ta która jest - raczej nieudana.


zgodzę się w pełni. ostatnie tytuły są jakies takie niedokończone, nierozwinięte. nie wiem jak to określic ale zostawiaja jakiś niedosyt, że mogłoby byc lepiej. no ale z sentymentu i tak kupię ;)


29 lip 2009 10:24:00
Użytkownik

Dołączył(a): 30 lis 2011 13:53:42
Posty: 8
Post Re: Thorgal
Thorgal to bohater mojego dzieciństwa szkoda że juz sie konczy przygoda dziecka gwiazd...


30 lis 2011 14:03:13
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 08 lut 2012 7:51:45
Posty: 1
eCzytnik: ipad
Post Re: Thorgal
No ale jest jego syn który ciągnie przygode w komiksie thorgal i zresztą jak widać thorgal znowu podróżuje :)


08 lut 2012 7:58:56
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: