Teraz jest 18 kwi 2024 19:36:49




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 394 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27
Jaki czytnik polecacie 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 06 sie 2011 17:54:35
Posty: 9
Post Re: Jaki czytnik polecacie
Dzięki za świetną odpowiedź T3d bardzo mi pomogła w wyborze ebooka. Zastanawiam się już tylko nad kindlem albo onyxem:). Za onyxem przemawia do mnie polskie menu i chyba więcej formatów. Ekran obecnie też jest już eink pearl np. w Onyx BOOX X61S być może jest jeszcze za wcześnie o opinie na jego temat ale co o nim sadzicie?


09 sie 2011 17:54:17
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 12 lip 2011 23:47:35
Posty: 15
eCzytnik: Kindle 3
Post Re: Jaki czytnik polecacie
Konwersja formatów to nie problem, polskie menu dostępne. Jeśli na siłę szukasz pozytywów i negatywów, przyczep się do odcienia koloru. ;)


09 sie 2011 19:26:28
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 06 sie 2011 17:54:35
Posty: 9
Post Re: Jaki czytnik polecacie
Eshirael napisał(a):
1 polskie menu dostępne. 2 przyczep się do odcienia koloru. ;)
Niby masz racje ale nie do końca :) 1 ingerencja w oprogramowanie (co prawda nikt na razie przy gwarancji się nie czepia) a w onyxie jest oryginalna 2 odcienie koloru nie widziałem jeszcze porównania (czekam z niecierpliwością :) ) Póki co najbardziej za kindlem przemawia cena bo żaden inny produkt nie jest w stanie jej przebić przy tej samej jakości. Onyx z perlem jest w sprzedaży od kilku dni w zasadzie wiec poczekajmy na opinie użytkowników one pewnie przeważą moją decyzję :)


09 sie 2011 19:51:54
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 lis 2009 20:20:04
Posty: 1433
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: inkBOOK Onyx
Post Re: Jaki czytnik polecacie
mariusz85x napisał(a):
Dzięki za świetną odpowiedź T3d bardzo mi pomogła w wyborze ebooka. Zastanawiam się już tylko nad kindlem albo onyxem:). Za onyxem przemawia do mnie polskie menu i chyba więcej formatów. Ekran obecnie też jest już eink pearl np. w Onyx BOOX X61S być może jest jeszcze za wcześnie o opinie na jego temat ale co o nim sadzicie?
Onyx ma różne opinie już od 2 lat - wtedy wszedł do dystrybucji pierwszy model A60.
Wszystkie następne są tym samym z niewielkimi przeróbkami. Jeśli pochodzi z polskiej dustrybucji, ma polskie Menu, obsługuje wiele formatów, ma polski TTS (IVONA) i inne cechy wspólne.
Seria z "X" na początku ma wzmocnioną obudowę i przestawione przyciski (zamiast kółka). Seria z "S" na końcu nie ma WiFi i dotykowego ekranu, a model 61 ma wymieniony ekran na Pearl (taki sam jak w Kindle), wiekszą pamięć wewnętrzną i lepszy procek.
Oprogramowanie jest to samo dla wszystkich (nawet tych dużych 9 calowych "M") i zasada działania jest taka sama, więc można sobie to aproksymować, nie czekając na jakieś szczególne recenzje...

_________________
W Obrazek też ;)


09 sie 2011 20:28:23
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 394 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: