Teraz jest 16 kwi 2024 7:43:23




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Lampka do kindle 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 17 cze 2011 18:57:41
Posty: 39
eCzytnik: kindle
Post Re: Lampka do kindle
no to racja, ale kindle niestety nie jest za 1 zł :D a szkoda :(

ps. ale jednak sprzedając to nie sprzedajesz go za 1zł- ma to jakaś wartość producenta tak czy siak. To że jest za 1zł- no wiesz, wbite to jest w abonament, a oni i tak miliony tego zamawiają.


04 lip 2011 22:45:07
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 26 sty 2011 13:52:21
Posty: 14
eCzytnik: Kindle 3
Post Re: Lampka do kindle
Azahiel napisał(a):
Nie rozumiesz- to tak jakbyś miał płacić połowę pieniędzy za które kupiłeś auto, pokrowce na fotele :) to jest po prostu drogo, można samemu na zamówienie taniej zrobić generalnie - jeśli chodzi o samą skórę i na upartego ją wyposażyć w lampkę.

Nie, to nie to samo. Różnicą jest kwestia skali. Jakaś tam okładka i lampka nie będącą badziewiem to i tak wydatek około 100 zł. Kupując oryginalną, sprawdzoną, dopasowaną, estetyczną, która nie będzie mnie wkurzać w czasie użytkowania, przepłacam 100 zł. Nie zbankrutuję.

Azahiel napisał(a):
ps. e-papier da mnie ma być do czytania tak jak normalnie, bez udziwnień typu lampki itp. Swoją drogą nigdy nie zdarzyło mi się by potrzebować lampki ogólnie. a czytam też nocami, nawet w komunikacji miejskiej.

Ludzie mają różne potrzeby. Kupowałem czytnik z założeniem korzystania z niego wyłącznie na wakacjach i podczas różnych innych wyjazdów. Okładka z lampką sprawiła, że jest również wiele sytuacji domowych, w którym zdradzam prawdziwe książki z Kindle.


04 lip 2011 22:49:47
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 17 cze 2011 18:57:41
Posty: 39
eCzytnik: kindle
Post Re: Lampka do kindle
No ale widzisz da się to za 30 zł kupić. lampkę + okładkę. W domu nie problem używać lampki dodatkowej, tak samo w podróży- chyba że codziennie bierzesz kindle- wtedy rozumiem. Co nie zmienia faktu, że koszt wytworzenia takiej okładki jest pewnie 3 razy tańszy niż jest obecna jego cena. Gdyby okładka kosztowała 100 zł, a nie 220 to bym myślał nad tym, a tak to to jest przerost formy nad treścią i nabijanie ludzie w przysłowiową butelkę :)


04 lip 2011 22:52:49
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 14 sie 2008 23:56:31
Posty: 14
Post Re: Lampka do kindle
Ja mam okładkę Bluecosto i lampkę zakupioną tu:
http://www.dealextreme.com/p/clip-on-fl ... uded-26822

Baz problemu można ją wsunąć pod okładkę za kindlem i wysuwać jak potrzeba. Wystaje tylko ta część metalowa, da się przeżyć.


04 lip 2011 22:53:15
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 26 sty 2011 13:52:21
Posty: 14
eCzytnik: Kindle 3
Post Re: Lampka do kindle
Azahiel napisał(a):
No ale widzisz da się to za 30 zł kupić. lampkę + okładkę. W domu nie problem używać lampki dodatkowej, tak samo w podróży- chyba że codziennie bierzesz kindle- wtedy rozumiem. Co nie zmienia faktu, że koszt wytworzenia takiej okładki jest pewnie 3 razy tańszy niż jest obecna jego cena. Gdyby okładka kosztowała 100 zł, a nie 220 to bym myślał nad tym, a tak to to jest przerost formy nad treścią i nabijanie ludzie w przysłowiową butelkę :)

Nie zmienia to faktu, że rozmawiamy o małych kwotach więc dzielenie włosa na czworo dla mnie nie ma tu sensu. Ja zamawiając Kindle uważałem, że w ogóle nie potrzebuję okładki i wystarczy mi tylko etui. Myliłem się.


04 lip 2011 23:03:37
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 17 cze 2011 18:57:41
Posty: 39
eCzytnik: kindle
Post Re: Lampka do kindle
Mała kwota to jest 5 zł :) no chyba że naprawdę dla Ciebie 200 zł to mała kwota to nie mamy o czym gadać :)


04 lip 2011 23:05:17
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: