Teraz jest 28 mar 2024 16:02:04




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Nowy firmware! 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 20 lis 2008 12:58:01
Posty: 177
eCzytnik: kindle DX
Post Re: Nowy firmware!
i ja również
kupiłem za 500 zł i dostałem za to świetny sprzęt
relacja cena/jakość jest jak najbardziej ok
miałem wcześniej sony 505 i eclicto jest troszkę wolniejsze oraz ma mniej opcji
ale gdy się czyta ciekawą książkę, jedyne czego w zasadzie potrzeba to klawisz następnej strony
i do tego to się chyba sprowadza, ereader to tylko zewnętrzna powłoka - najważniejsza jest treść
pamiętam kiepskie książki w pięknych wydaniach i wspaniałe rzeczy wydane wręcz skandalicznie, ale wszystko zawsze się sprowadza do treści :D


05 lip 2010 17:21:03
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 04 lip 2010 20:43:53
Posty: 8
Post Re: Nowy firmware!
Witam ponownie
tak więc wszystko jest ok tylko że dzisiejsza cena jest troszkę nie haloooo , skoro można było sprzedać za 499 /jak piszecie/ to dlaczego dziś cene wynosi 685 i to tylko jak kupie u Nich 2 książki ???? :?

Ciekawe co będzie z ceną po 1 września może jeszcze warto poczekać ????


05 lip 2010 18:19:50
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 25 sty 2010 22:36:51
Posty: 437
Post Re: Nowy firmware!
Moim zdaniem kiedyś stanieją do 500zł ponownie i raczej będzie to bliska przyszłość, a nie daleka. Ale trzeba pamiętać o książkach, które umykają w czasie, gdy nie mamy czytnika. ;) Z drugiej strony za różnicę 685 i 500 można sobie dość książek na ten okres kupić klasycznych, papierowych.

_________________

https://market.android.com/developer?pub=Magory - moje gry na Androida, wszystkie w HD, na tablety, działają też na komórkach
http://magory.net - programista freelancer,


05 lip 2010 20:20:14
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: