Teraz jest 28 mar 2024 10:09:23




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Nasze Gatunki Muzyczne 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2007 18:24:08
Posty: 211
Lokalizacja: Land Of No Return
Post Nasze Gatunki Muzyczne
Tu popiszmy o konkretnych typach muzycznych.
Niech ktoś pierwszy napisze o jakimś gatunku, a my go rozpatrzymy :twisted:
Kto pierwszym, ten lepszy :D

_________________
Obrazek


18 lip 2007 12:12:59
Zobacz profil
Post 
wszystkie :):):)


zaden z gatunkow nie jest w 100 % doskonały - ma swe wzloty i upadki, w kazdym jakies dobre zespoly sa i slabsze. niestey nie ma doskonałego, dlatego niezbyt uznaje ludzi "jednotematycznych" wychodzcych z zalozenia ze np tylko hh bo to ejst cos a reszta shit. :)


18 lip 2007 12:20:31
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2007 18:24:08
Posty: 211
Lokalizacja: Land Of No Return
Post 
od razu mówię, że ja taki nie jestem :P
Mam swoje ulubione gatunki, ale to nie oznacza, że nie wielbię innych.
Moim wodzącym gatunkiem jest Muzyka Progresywna, ponieważ najwięcej tego słucham.
Jestem tolerancyjny wobec muzy, co nie oznacza, że wszystko lubię :)

PS: mój opis jest z piosenki metalowej i nie progresywnej :D

_________________
Obrazek


18 lip 2007 12:26:59
Zobacz profil
Post 
ja mialam czas na hh, czas na Mansoan (juz nawet nie wiem jaki to typ muzyki, bo sie specyficznie nazywal), czas na techno... na disco polo... ech te disco..

Gdzie jest Ola, zdobylo me serce :)


18 lip 2007 12:30:40
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 13:39:17
Posty: 318
Lokalizacja: GdaĂąsk
Post 
a ja w 1999 roku zakochałem sie w muzyce techno w utworze Love Commite - You Can't stop us ... pierwszy raz uslyszalem go kiedy kuzyn zagral go na organach a potem wkrecił mi iż wgrał go do kompa i na e-jay'u go przerobił - puszczajac mi oryginał .... jak głupi uwierzyłem :D potem wmawiał że wysłął go na love parade na jakis konkurs :D i zebym sie nie zdziwł jak gdzies usłysze :P jednak jak uslyszałem to przestałem mu wierzyc - tydzien pozniej :P

HH zacząłem słuchać w gimnazjum kiedy to uległem wplywom klasy gdzie wszyscy prawie sluchali ... pamietam Kaliber 44, ale i tak HH zacząłęm cenić dzieki utworom PFK - Priorytety i PFK - Jestem Bogiem, wtedy byłem juz słuchaczem 2 gatunkow muzycznych :D po pół roku przeprowadziłem sie i na nowym osiedlu wzmocniło mi sie zamiłowanie do techna - dzieki kumplom od ktorych miałem sporo nowego "towaru"

Manieczki - teraz jest to najbardziej wieśniacka muzyka jaka mi sie wydaje te okrzyki "jazzdaaaa...! " :D ale kiedys naprawde mi to sie podobało ;]

Disco Polo - muzyka ktora pamietam juz od dzieciństwa ... urodzony na lubelszczyźnie w wieku 2 lat przeprowadzilem sie z rodzicami na warmie i mazury, mieliśmy Malucha pomarańczowego (1 samochod ktory pamietam , wczesniej był duży fiat ale znam go tylko ze zdjec i opowiesci ;] ) i tym maluchem jeździło sie przez całą polske a w radiu taśmy z Disco polo ;D takie Hard Corowe były, ale dzieki temu znam słowa bardzo wielu utworów ;] Szkoda tylko że nie znałem znaczenia tych słów i z siostrą śpiewaliśmy coś w stylu "Chodz, chodz chodz, usiądz na kolanka, chodz chodz chodz, pokaze Ci bananka, chodz chodz chodz, wiem ze tego chcesz, chodz chodz chodz, pokaze Ci co to sex" :D :D wtedy serio myslalem ze to o bananie piosenka :D:D

Dance, disco, pop - gatunki ktore same jakoś tak sie pojawiły jedne sie podobały inne nie, dzieki radiu, "dyskotekom" czy innym źródłom ;)

Trance, Progressiv (techno :P), Tribal - muzyka ktora "gra" mój kuzynek i od niego wzieło sie moje zamiłowanie do tej muzyczki :) dla niektorych to zwykly lomot, mi tam jednak sie podoba :)

Rock, Nu-metal, i inne - tu szczerze to nie liczne utwory, i to tak od 2 lat, kiedys bylem zamkniety i nie tolerowalem tej muzyki teraz sie otworzylem i wszystko zalezy od utworu, nie szufladkuje wykonawcow, tylko oceniam kazda piosenke, a zaczelo sie od utworu z lat 80tych bodaj - Europa - Final Countdown wtedy zobaczylem ze inna muzyka moze mi sie tez podobac ;)


18 lip 2007 14:43:03
Zobacz profil
Post 
hehehehe chcialabym zoabczyc jak spiewasz o bananku ;)


18 lip 2007 14:44:51
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 13:39:17
Posty: 318
Lokalizacja: GdaĂąsk
Post 
Teraz to nie bylo by efektu :D ale jak bys zobaczyla takiego malego szkraba co idzie sobie ze spozywczaka do domu z siatka w ktorej byly wymienione butelki 1,5 litrowe po Kani i spiewa cos takiego :D


18 lip 2007 14:47:38
Zobacz profil
Post 
musilo to uroczo wygladac ;)


moja cicoia sluchala Shazyy :D bierz co chesz ;)


18 lip 2007 15:10:39
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 13:39:17
Posty: 318
Lokalizacja: GdaĂąsk
Post 
oooo Shaza :D to byla goraca kobietka :D:D choc prawde mowiac wkurzala mnie jak nic bo zawsze w niedziele lecialo disco polo tuz po power rangers na polsacie i nic ciekawego nie bylo w TV a Shaza tam zawsze byla ;P


18 lip 2007 15:43:53
Zobacz profil
Post 
albo : mateczki w kropeczko, johohooo :P


18 lip 2007 15:47:13
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2007 18:35:47
Posty: 149
Lokalizacja: Wrocek
Post 
Z 95% Muzyki ktorej slucham to przerozny Metal, ulubione podgatunki: Black/Power/Folk/NS/Heavy, nie trawie wogole Deathu, Nu, Grindu.

Ostatnio kazdy Black jaki wpadnie mi łapy namietnie słucham, a Power to juz sie wybredny zrobilem ;).

Pozostale 5%:

Elektroniczna - Jarre, wszystko co nagral poza ostanim albumem - bo to kicz.

Jazz - ale tylko stary murzynski Jazz, nie zadne wspolczesne pitolenie.

RAC - Honor i Konkwista88, taki Berserk czy Bramy Valhalli to naprawde swietna rzecz.

_________________
Żołnierze żyją. I zastanawiają się dlaczego.

Obecnie: Nintendo DS jrpg ;)


18 lip 2007 15:48:27
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2007 18:24:08
Posty: 211
Lokalizacja: Land Of No Return
Post 
Hmm... a co sądzicie o Rock & Rollu? :)

_________________
Obrazek


18 lip 2007 15:59:24
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lip 2007 20:25:39
Posty: 215
Lokalizacja: Kraków/ZamoœÌ
Post 
głównie rock, czasami metal. kiedyś przezywalem fascynacje HH, a szczególnie Paktofoniką, ale to było bardzo dawno. Oczywiscie jak bylem mlodszy to sluchalem Disco Polo, ale to bylo jeszcze dawniej.

Aha i jestem chyba jedyny na tym forum co lubi posłuchać czasem muzyki powaznej i muzyki z Musicali :)

_________________
http://toolsweb.pl/


18 lip 2007 17:13:21
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 13:39:17
Posty: 318
Lokalizacja: GdaĂąsk
Post 
Hmmm przepraszam ze zapytam o takie coś ale mnie ciekawi jaka jest roznica między Black a Dead metalem ? Jakoś nigdy nie rozrozniałem tych gatunków, rozumiem że Dead jest bardziej ostry ?


18 lip 2007 17:22:57
Zobacz profil
Post 
jeśli już to death ;] co do niego to jest to muzyka bardziej techniczna i potrzeba do niej sporych umiejętności, od blacku różni się też wokalem (w death metalu tzw growling a w blacku ten wokal jest taki jakby to powiedzieć - wrzaskliwy:P ) no i tematyka - death metal - śmierć i takie tam, a black - ave Sejtan ;) choć nie zawsze bo podgatunków black metalu jest od ch...a, w sumie deathu też... i tyle mam do powiedzenia, ale to tak tylko po mojemu było, odsyłam do wikipedii :P

a jeśli o gatunkach - ja to nie lubię szufladkówać i w ogóle nie mogę tych podgatunków itd, za dużo tego se powymyślali te ludzie głupie jedne :D
bo ja to tak od punk rocka po black metal :P

aaaaaa, i gotyku nie lubię :P


18 lip 2007 18:25:55
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: