Teraz jest 28 mar 2024 17:45:55




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Garfield 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 26 lis 2008 22:05:17
Posty: 39
Post 
Kot jest mistrzowski, jakbym siebie widzial 8) Jedynie co bym chcial robic to lezec na kanapie, zajadac sie prrzysmakami i spac xD Komiks ma swietny lekko leniwy charakter, taki sam jak glowny bohater. No i koty ogolnie sa zaj..iste :D


28 lis 2008 19:16:10
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 27 lis 2008 21:15:10
Posty: 25
Post 
No cóż... klasyka.
Jim Davis dorastał wsró kilkunastu kotów, więc można powiedzieć opanował ich technikę lenistwa:D Na szczęście nie przekłada się ona na ilość pasków z Garfieldem:) Do tej pory nie spotkałem paska, który by był bardzo nieciekawy/nudny. Wszystkie trzymają poziom a jest wiele, bardzo wiele takich, które powodują natychmiastowy atak śmiechu:) No cóż pozostaje życzyć wszystkim nam autorowi jak najdłuższego życia heh


28 lis 2008 23:56:21
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 01 wrz 2008 12:05:37
Posty: 28
Post 
Czy czasem nie nachodzi nas ochota, żeby żyć bez zahamowań,
nakazów i zakazów? Istnieje w swiecie komiksu istota, która
improwizuje codziennie. To Garfield - gruby pomarańczowy kocur
nienawidzący poniedziałków i pająków. Kochający za to drzemki i lazanię.
Jednak nie jest postacią płytką, przeciwnie mimo, że nie lubi tego przyznawać kocha Jona i Odiego.
Myślę, że jego ironiczne i pełne dystansu podejście do świata może być wskazówką dla innych.
Garfield to po prostu kupa humoru i zabawy, ale poza tym bogata kropla refleksji. Warto poznać tego kocura.


30 lis 2008 13:34:10
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 27 lis 2008 11:38:18
Posty: 38
Post 
Po komiksy z Garfieldem sięgałem zawsze kiedy potrzebowałem szybkiej poprawy humoru oraz kolejnej lekcji sarkazmu i ironii. Inteligentne żarty zawsze mnie przyciągały, dlatego przygody Garfielda mają specjalne miejsce w mojej szufladzie z komiksami.


09 gru 2008 11:57:35
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 11 lis 2009 1:15:29
Posty: 8
Post Re:
Predykat12 napisał(a):
Po komiksy z Garfieldem sięgałem zawsze kiedy potrzebowałem szybkiej poprawy humoru oraz kolejnej lekcji sarkazmu i ironii. Inteligentne żarty zawsze mnie przyciągały, dlatego przygody Garfielda mają specjalne miejsce w mojej szufladzie z komiksami.

ja znalazłem coś w podobnym guście - http://www.simonscat.com [oficjalna strona]


11 lis 2009 1:20:06
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: