Teraz jest 20 kwi 2024 16:03:32




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Garfield 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 maja 2008 17:30:18
Posty: 39
Post 
Paski z Garfieldem są i w wersji polskiej: http://www.komiksygarfield.go.pl/. Polskie tłumaczenie wyświetla się, gdy najedzie się kursorem myszki na dymek :).


06 maja 2008 19:58:00
Zobacz profil
Post 
Tak to jest jak się nie czyta wcześniejszych postów ;)

Co do Garfielda - tak, lubię. Tak, czytam również codziennie nowy pasek. Tak, Garfield wymiata, to jeden z lepszych komiksów jaki kiedykolwiek czytałem i zapewne też takich, które będę czytał :D


06 maja 2008 20:37:02
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 maja 2008 17:30:18
Posty: 39
Post 
Matsu napisał(a):
Tak to jest jak się nie czyta wcześniejszych postów ;)


Czuję, że nie zasłużyłam na ten przytyk, bo nie zdublowałam adresu już raz podanego.
Zaś ta sytuacja naprawdę mi się kojarzy http://www.garfield.com/comics/comics_a ... 4-ga040714 ;).


06 maja 2008 23:39:48
Zobacz profil
Post 
Wybacz, ale napisałem tego dlatego, że adres został wcześniej podany czy coś w tym stylu, ale napisałaś "Paski z Garfieldem są i w wersji polskiej", co sugerowałoby, że wcześniej zostały podane tylko adresy z paskami w wersji angielskiej. Bez urazy ;)


07 maja 2008 16:45:45
Post 
Garfield jest niezły z reguły zabawny choć niektóre rzeczy w tym komiksie mnie nie śmieszą.
Ale całą konwencję uważam za świetną rzecz


10 maja 2008 13:24:21
Użytkownik

Dołączył(a): 30 kwi 2008 1:52:59
Posty: 13
Post 
http://www.dratyx.neostrada.pl/ to tez jest fajna stronka z komiksami po polsku, żeby zobaczyc tłumaczenie trzeba najlechać na dymek
czytanie Garfielda to mój codzienny rytułał, przeczytałam wszystkie paski po polsku ^^
zgadzam sie z Garfieldem w niektórych kwesitach m.in niechęci do rodzynek i poniedziałków :)


11 maja 2008 21:45:28
Zobacz profil
Post 
Uwielbiam Garfielda, nie tylko film, ale i komiksy. Chociaż powiem, że film był trochę lepszy. Ja nie znam nikogo kto by go nie lubił:D Miałam duuuużo komiksów z tym kocurem, dopóki mama nie zabrała się za wiosenne porządki... Pozdrawiam:)


14 maja 2008 17:58:03
Post 
Ja styczności z komiksem nie miałem. Teraz będę to nadrabiał i poczytam owe paski. :D A Garfielda znam, bo kto by go nie znał. Kiedyś oglądałem kreskówkę na Polsacie z Nim. Fajna była. Teraz będę musiał poszukać gdzieś w internecie odcinki po polsku.


15 maja 2008 13:55:15
Użytkownik

Dołączył(a): 15 maja 2008 17:06:17
Posty: 35
Lokalizacja: Z GdaĂąska
Post 
Uwielbiam Garfilda, kiedyś także oglądałam filmy rysunkowe, ale są raczej przeznaczone dla dzieci :P


15 maja 2008 21:07:04
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 22 maja 2008 19:14:35
Posty: 31
Post 
Garfield, wedlug mnie wszechstronny komiks, jak dla mlodych i starszych( jak kazdy :P ), uwielbiam tego jakze cynicznego, zlosliwego i wrednego, ale jakze smiesznego kota, jego czarny humor, jest przecudny. Dzieki Garfieldowi widzimi swiat w krzywym zwierciadle przez oczy kota, ktory jest tak bardzo podobny do czlowieka pod pewnymi wzgledami ( obzartuch, len, zlosliwy), codziennie czytam, paski z garfieldem. Jest to jeden z moich ulubionych komiksow, polecam Garfielda i jego mroczny humor.


28 maja 2008 19:51:23
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 24 maja 2008 14:59:22
Posty: 26
Lokalizacja: Warszawa
Post 
Dopisuję się do grona wielbicieli tłustego, leniwego i jakże złośliwego Kota. Codziennie mam porcję humoru ĂĄ la Garfield w wersji angielskiej na pulpicie i jest to dla mnie zawsze znakomity początek dnia:). Humor, cięte repliki i komentarze naszego ulubieńca, a nade wszystko jego niesamowita mimika. Garfield jest moim prywatnym bogiem.


30 maja 2008 0:34:32
Zobacz profil
Post 
"Pośpiech jest wskazany tylko wtedy, gdy jeden fotel przypada na dwóch", "Mógłbym być królem dżungli. Gdybym tylko chciał. I gdyby dżungla posiadała klimatyzację" - dzień bez kawy, papierosa i komiksu z Garfielem jest dniem straconym. Kiedyś była animowana wersja Garfielda, zaś co do filmu - nie przepadam.


01 cze 2008 0:50:23
Post 
Chyba każdy słyszał kiedyś o przygodach kota Garfielda. Osobiście bardzo lubię zarówno kreskówkę, jak i komiks. Film pełnometrażowy z kolei w ogóle nie przypadł mi do gustu. Co zaś tyczy się samego komiksu, uwielbiam cyniczny, zgryźliwy humor kociaka, jego niezwykłą umiejętność popadania w przeróżne tarapaty, złośliwość. Komiksy (i kreskówki) Garfield to doskonały wybór jeśli ktoś ma ochotę na odrobinę lekkiej i przystępnej rozrywki.


09 cze 2008 10:57:57
Użytkownik

Dołączył(a): 19 kwi 2008 15:53:14
Posty: 12
Post 
leniwy kocur ale z jaką ikrą :) nigdy nie przegrywa - mimo, że kot to zawsze "wypływa" na powierzchnię. kiedyś miałam teorię że, żeby być leniwym to trzeba być błyskotliwym a po zapoznaniu się z pomarańczowym kocurem moja teoria została potwierdzona :) mi również często powtarzają, że jestem jak Garfield (mimo że rudości mi brak). kiedyś dawno, dawno temu jeszcze w czasach PRL-u, numerem 1 był dla mnie Snoopy (ze względu na wydane wtedy "fistaszki" - czy ktoś to w ogóle kojarzy??). ale mimo, że w realu wolę psy - to szanowny Pan Kot pozostanie dla mnie NUMBER ONE po wsze czasy.


15 cze 2008 20:47:34
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 18 cze 2008 7:29:18
Posty: 28
Lokalizacja: UstroĂą
Post 
Ja osobiście polecam stronkę
http://www.dzieklek.am.lublin.pl/garfield/ (kiedyś znana jako www.garfik.prv.pl)
Świetna strona dodatkowo paski są w większości tłumaczone (przez autora strony lub przez odwiedzających).
Mam prośbę czy ktoś mógłby rzucić tutaj przykład takiego programu/skryptu ściągającego codziennie nowy pasek na kompa.
Nie znam się na programowaniu więc prosze o pomoc.

_________________
Obrazek


01 lip 2008 13:47:40
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: