Teraz jest 28 mar 2024 22:46:29




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona
Nasze Gatunki Muzyczne 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2007 18:35:47
Posty: 149
Lokalizacja: Wrocek
Post 
fylgja napisał(a):
nie słucham tego, ale czy oni przypadkiem nowej laski na wokalu nie mają??


taa jest Tarja odeszla (albo ja wywalili... stawiam na wyrzucenie :]) i jakis swoj projekt rozwija - od kilku ladych lat nie slucham Nightwisha, to nazwy nie znam ;)

fylgja napisał(a):
a to mają że pochopnie osądzasz, że to tylko niby kilka wyuczonych na szyblo riffów jak byś był nie wiem jakim znawcą


skad wiesz ze nie jestem znawawca ? :D swoje juz w zyciu slyszalem setki albumow (moze juz tysiace? ze 2 to chyba spokojnie), i stawiam na Black. Jak to gdzies przeczytalem Death to przerost formy nad trescia, a Black to przerost tresci nad forma i sie z tym zgodze. Ile to ja godzin spedzilem sluchajac pierwszych garazowych demowek Dimmu, Emperora - genialne nagrania, mimo niskiej jakosc. Bo Black ma klimat ktorego death nie posiada... Slysze Summoninga - widze mordor, slucham Burzuma - widze krajobrazy, ktore Varg opisuje, Slucham Marduka - widze obrazy wojny - to jest potega black metalu, ktorej death nie posiada...

_________________
Żołnierze żyją. I zastanawiają się dlaczego.

Obecnie: Nintendo DS jrpg ;)


18 lip 2007 22:20:23
Zobacz profil
Post 
Marduk tak , ciarki mnie przechodzą
Rom 5:12 to moja płyta roku , i mam gdzieś jesli ktos powie , że to nie prawdziwy black F*** them , Marduk
reszta zespołów to różniste odmiany...black ,viking ...no nordyckie klimaty i Impaled Nazarene ...dużo by wymieniać ...no i Behemoth itd,itp


20 lip 2007 18:02:23
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2007 18:35:47
Posty: 149
Lokalizacja: Wrocek
Post 
digger napisał(a):
Marduk tak , ciarki mnie przechodzą
Rom 5:12 to moja płyta roku , i mam gdzieś jesli ktos powie , że to nie prawdziwy black F*** them , Marduk
reszta zespołów to różniste odmiany...black ,viking ...no nordyckie klimaty i Impaled Nazarene ...dużo by wymieniać ...no i Behemoth itd,itp


ooo tak nowy Marduk miazdzy na calej lini, swietne komozycje, no i mimo nowych elementow ciagle jest to kopiacy po dupie black metal !

_________________
Żołnierze żyją. I zastanawiają się dlaczego.

Obecnie: Nintendo DS jrpg ;)


20 lip 2007 18:33:32
Zobacz profil
Post 
Fjuczers napisał(a):
digger napisał(a):
Marduk tak , ciarki mnie przechodzą
Rom 5:12 to moja płyta roku , i mam gdzieś jesli ktos powie , że to nie prawdziwy black F*** them , Marduk
reszta zespołów to różniste odmiany...black ,viking ...no nordyckie klimaty i Impaled Nazarene ...dużo by wymieniać ...no i Behemoth itd,itp


ooo tak nowy Marduk miazdzy na calej lini, swietne komozycje, no i mimo nowych elementow ciagle jest to kopiacy po dupie black metal !

i pomimo prawie wszystkim wszystkim Mortuus ma większą energię niż Legion moim skromnym zdaniem ;)


20 lip 2007 22:51:21
Post 
najbardziej lubię słuchać rocka. ale nie mam czegoś takiego, że rock tylko i wyłącznie. czasem słucham radia (wiadomo, co w radiu leci) i nawet lubię te piosenki, co tam zapodają. tsza być tolerancyjnym, zresztą jakbym słuchała ciągle tego samego to by się to stało nudne. próbowałam słuchać keidyś hip-hopu, ale aktualnie nie mogę go znieść. techno i disco też odpadają. tak w ogóle to jestem ciekawa, czy inne kraje śmieją się z nas, że disko polo słuchamy (oczywiście nie wszyscy).


18 sie 2007 16:52:20
Post 
Ja jestem zagorzałym fanem rocka ale od kiedy zacząłem sie interesować mangą i anime zacząłem słuchać tylko japońskich zespołów , czasami też lubię posłuchać SOAD czy POD ale raczej jRock u mnie króluje .


27 paź 2007 14:13:57
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2007 17:58:35
Posty: 551
Lokalizacja: from the city
Post 
Fakt muzyka z anime jest cudowna. I nie mówię o jRocku, ale o muzyce Yokko Kanno. Czyli to chyba można nazwać muzyką klasyczną. Tzn nawet nie musi być wokal, Sama muzyka wystarczy. Z takich nie-japońskich to rozdarcióchy. Jakieś takie jak SOAD, Caliban, Fear Factory, Linkin Park (od święta), Papa Roach i Limb Bizkit.Z reszty to Britney i Fort Minor no i Dog Eat dog w sumie. Czyli wszystko :P .

_________________
Lepiej zabić dziecko w kołysce niż hodować niespełnione żądze.


27 paź 2007 14:46:14
Zobacz profil
Post 
goth metal


29 lut 2008 5:20:42
Post 
folk music mam prawie 12 giga mp3 na kompie od Adiemus po vangelisa melodyjna spokojna i dobra do prowadzenia sesji RPG jako tło muzyczne.


29 lut 2008 14:50:29
Użytkownik

Dołączył(a): 28 lut 2008 15:02:15
Posty: 34
Lokalizacja: z maÂłej wioski
Post 
Osobiście nie nazwałabym muzyki Vangelisa muzyką folkową, ale niech ci nemo007 będzie. Jak jesteś jego takim zagorzałym fanem, to pewnie wiesz lepiej. Sama słucham różnych gatunków, jak coś mi wpadnie w ucho, to jest ok.


01 mar 2008 1:41:54
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 25 lut 2008 20:09:17
Posty: 40
Post 
ciezko jest wybrac jeden gatunek muzyczny, sam lubie kilka poczynajac przez pare odmian metalu (glownie nu-metal), wpadajac coraz bardziej elektroniczne brzmienia industrialu, trancu, czy nawet ciezkiego drumm and bassu a dochodzac do kojacego ambientu tak doskonale nadajacego sie do czytania, do tego bardzo lubie rap w wykonaniu mistrzowsiego kalibra, oraz mieszanke rapu, ciezkiego rocka oraz funka w wykonaniu rage against the machine, z muzyki elektornicznej oczywiscie ogolnie znany prodigy, oraz kojarzony m.in z matrixa juno reactor, nawet nie ma co sie rozpisywac na ten temat bo naskrobie posta na 15000 a i tak nikt go nie przeczyta, wiec tylko dodaje, ze nie da sie ograniczyc do jednej dziedziny muzyki ani zadnej zarzucic ze jest glupia, najwyzej mozna byc samemu niemilosiernie ograniczonym albo sluchaj glupich wykonawcow, nie gatunkow


01 mar 2008 3:22:03
Zobacz profil
Post 
Metal Symfoniczny :) to jest to co mnie kreci ;d


01 mar 2008 8:53:21
Użytkownik

Dołączył(a): 29 lut 2008 15:09:05
Posty: 32
Post 
Apocaliptyca rulez!!! no i jeszcze kilka innych zespołów z pułki metal, rock, i punk :DDD...

_________________
"Teraz - kiedy znam już rzeczywistość, ineresuje mnie tylko to, co nierealne"


01 mar 2008 14:46:15
Zobacz profil
Post 
A co powiecie na temat synthpopu,uwielbiam tego słuchać.Oprócz tego troche new wave(new Romantic),electronic pop i hard rock,heavy metal


01 mar 2008 18:28:43
Post 
heh pewnie wywołam burzę jak napiszę że u mnie rządzi Rap/Hip-hop w różnych odmianach do tego Reggae Ragga itp.


01 mar 2008 23:06:31
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: