Teraz jest 18 kwi 2024 20:08:27




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
[HP] Subtelny grzech 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2007 18:52:04
Posty: 41
Post [HP] Subtelny grzech
Jest to drabble usytuowane w świecie Harry'ego Pottera. Równe 100 słów (bez tytułu). Mam nadzieję, że nie popełniam samobójstwa :)

Subtelny grzech

Zdawał sobie sprawę z tego, że do siebie nie pasują. On mroczny, ona słodka. On czarny, ona różowa. Nie raz próbował się powstrzymać, lecz każda minuta bez niej była torturą. Sięgał po nią raz po raz obawiając się, że zostaną zdemaskowani, co popsułoby jego reputację. A już na pewno ściągnęłoby na niego poważne kłopoty. Lecz kiedy tylko napierała na jego kształtne usta, zapominał o całym świecie. Była taka subtelna, miękka i wilgotna. Każdy jej ruch, delikatny niczym muśnięcie skrzydłami motyla, był niczym grzech.
Draco przyjrzał się swojemu olśniewającemu odbiciu w lustrze. Malinowa pomadka do ust figlarnie błysnęła w świetle świec.

_________________
"Co ma być, to będzie, a jak już będzie, to trzeba się z tym zmierzyć."


23 wrz 2008 20:34:33
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 21 sie 2008 14:20:50
Posty: 131
eCzytnik: Boox X61S
Post 
Moim zdaniem laika (musiałem zagooglować co to drabble ;)) jest całkiem sympatyczne. Gdzieś już widziałem coś w tym stylu, kiedyś, dawno temu, i też mi się podobało (z tym, że było zakwalifikowane po prostu jako dowcip).

Może takie formy są nawet słuszniejsze w środowisku internetowym, gdzie podobno ludziom często brakuje cierpliwości, żeby czytać teksty dłuższe niż pół ekranu ;).


23 wrz 2008 21:30:44
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 24 wrz 2008 17:25:24
Posty: 25
Post 
Przewrotny ten tekst... Subtelne budownie atmosfery erotyzmu i jakiż finał! Naprawdę mi się spodobał, ponieważ spróbowałaś w jakiś sposób oddać wcielanie się mężczyzny w typową drag queens. To mi przyszło na myśl, kiedy postanowiłem zapomnieć, że to według Ciebie drabble usytuowane w świecie Harry'ego Pottera. Fakt, nie ma tu słownikowego przerysowania kobiety w męskim wykonaniu a bardzo fajne zbudowanie nastroju powstawania otoczki kobiecości u faceta. Ze względu na pracę w rozrywce znam kilku zdeklarowanych drag queens i na swój sposób udało Ci się uchylić drzwi do ich garderób. Pozdrawiam.

_________________
PŁOMIENIU ODWRÓĆ SIĘ


10 paź 2008 18:31:26
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron