Teraz jest 19 mar 2024 13:48:33




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Step Up 2 / Step Up 2 the Streets (2008) 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 16 wrz 2007 14:19:41
Posty: 23
Lokalizacja: z miasta
Post 
Dla mnie był o wiele lepszy od jedynki, fabuła wcale nie była taka zła, za to można było pooglądać taniec w całkiem nowym obliczu, zwłaszcza początkowa scena w metrze zasługuje na uwagę. No i główna bohaterka dużo ładniejsza od tej z pierwszej części, a dźwięk podczas ostatnich scen w deszczu momentami przypominał mi muzykę z matrixa Ja ten film polecam fanom tańca i nie tylko Rozrywka na całkiem przyzwoitym poziomie


06 mar 2008 23:12:41
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 27 lut 2008 20:43:42
Posty: 42
Post 
Film widziałem wczoraj. Ale ten film nie powstał na podstawie książki więc ten temat, raczej nie pasuje do ekranizacji.
Mimo wszystko najbardziej podobała mi się orginalność postaci. Zwłaszcza Łośia i Muchy.


07 mar 2008 15:31:04
Zobacz profil
Post 
step up 2 jak dla mnie rzadzi :D jest lepszy od jedynki pod wzgeldem muzyki i ukladow chociaz fabula jest nudniejsza :) a jak dla mnie powinno byc wiecej takich filmow o tancu zwlaszcza hip-hop i street dance bo to czlowieka pobudza :D


10 mar 2008 19:10:22
Post 
Fakt, chyba nie pasuje do tematu....
A co do filmu. Treść oklepana, biedna dziewczynka, bogaty chłopiec i na końcu są razem. Banał.
Taniec, o! to jest to. Bardzo ciekawe układy, muzyka [choć nie słucham tego typu muzyki] też nie najgorsza, chociaż soundtrack z pierwszej części podobał mi się o wiele bardziej. Scena w metrze na bardzo duży plus.!
Co do filmów tego typu. Są takowe. Np. w rytmie hip hopu - jedynka i dwójka. Podobna tematyka jest także w you got served


11 mar 2008 15:34:59
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post 
1kk zielonych dla osoby, która wskaże mi książkę, której ekranizacją jest film. Tak więc przenoszę do odpowiedniego działu. Poza tym post autora taki trochę mało konkretny i zawiera zbyt dużo błędów aby cokolwiek zrozumieć, więc daję osta na wszelki wypadek.

A co do samego filmu, to miałem obejrzeć go wczoraj, ale nie zdążyłem :) Możliwe, że dzisiaj pójdzie. Ale od sióstr słyszałem, że muzyka jest lepsza niż w 1 części. A to spore osiągnięcie.


11 mar 2008 16:06:43
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 lut 2008 12:01:53
Posty: 26
Post 
Oglądałam to w zeszłym tygodniu.

Zdecydowanie o wiele lepsza była pierwsza część. Po pierwsze bardziej podobał mi się taniec w niej, po drugie historia.
Miałam wrażenie, że dwójka Step up była trochę jak na siłę... No ale to może tylko moje wrażenie. :)

Ogólnie jednak film podobał mi się. Może nie był jakiś genialny i niezapomniany, ale bardzo miło spędziłam czas, oglądając go. Poza tym uwielbiam filmy muzyczne, a jeszcze do tego dodać taniec tak jak tu - i jestem w niebie...

Pozdrawiam!


12 mar 2008 18:56:00
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post 
Obejrzałem i mogę się podzielić wrażeniami. Nie wiem, czy jest to tylko moje odczucie, ale dla mnie to była taneczna wersja "8 mili". Z 3 razy gorszą fabułą. Przynajmniej 3 razy gorszą. I moim zdaniem gorszą muzyką. Nie dostrzegłem praktycznie tego świetnego soundtracku o którym wspominano. Praktycznie dało się oglądać dopiero ostatnie 10-15 minut (od piosenki "Low") . Co nie znaczy, że końcówka była świetna. Ot średnia najwyżej. Pierwsza część była o niebo lepsza. Tak samo dość podobny film "Honey". W obu była o niebo lepsza fabuła i muzyka. W sumie ze 3-4 sceny mi się spodobały. Bynajmniej do kina bym się na to nie wybrał. Już rodzima produkcja spisuje się ostatnio lepiej (ja chcę obejrzeć "Lejdis" jeszcze raz! :) ).


13 mar 2008 16:05:20
Zobacz profil WWW
Post 
pal szesc fabula! spodziewalam sie amerykanskiej tandety, wiec sie nie zawiodlam... ogladalam step up 2 wczoraj w kinie i nogi mi same chodzili:D fajnie energetyczny film.


17 mar 2008 12:57:40
Post 
step up 2 wymiata... normalnie ogień... widziałem jedynke i nie spodziewałem sie juz lepszej częsci... a tu miłe zaskoczenia... lepsza muza, choreografia... ale i tak TYLER wymiata.... ARE U READY TO STEP UP???


27 mar 2008 20:46:17
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07 maja 2008 9:10:55
Posty: 35
Post STEP UP 2
Pal sześć muzykę, jeśli fabuły brak na całej linii filmu. A jak dla mnie muzyka na dość średnim poziomie, już chyba w pierwszej części bardziej mi się podobało szczególnie, że pokazało się tam trochę fabuły. Denerwowało mnie to, że chyba z góry przekreślono to, że jakby dodano trochę ciekawszej historii, trochę więcej dylematów i niesztampową historię na rzecz tej jakże podkreślanej wszędzie muzyki to film oglądałoby się znacznie lepiej. Na każdym kroku, tam gdzie historia mogła się bardziej rozwinąć (np. gdy dyrektor dawał lekcje tańca gł. bohaterce to nie dano mu szansy przedstawić własnej wizji tańca), przerywano wszystko nieudolnym tańcem bohaterów. Końcówka z tanim efektem deszczu, jako tło do ostatecznego układu tanecznego. Na szczęście nie oglądałam tego filmu w kinie.


07 maja 2008 9:48:27
Zobacz profil
Post 
No, fabuła to nie była najmocniejsza strona tego filmu, ale choreografia i muzyka były ok:) Podobała mi się szczególnie końcówka, dali czadu:D Chociaż jedynka mi się bardziej podobała, ale zawsze tak jest, bo pomysł jest jeszcze "świeży". Pozdro:)


14 maja 2008 18:03:59
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 13:39:17
Posty: 318
Lokalizacja: GdaĂąsk
Post 
Hmm ... ogolnie nie wiem czym sie zachwycacie ...

Ogladajac ten film mialem wrazenie ze ktos probowal zrobic ponownie film STEP UP (wersja 1) w połączeniu z wyzej wspomnianym filmem YOU GOT SERVED (film pokazujacy potezne oblicze tanca "from the street's"< break, elektro, hip hop i piotezna dawka ukladow> do swientnej oprawy muzycznej) Fabuła momentami wrecz identyczna jak w 1 czesci, motyw wygnania do innej ciotki, wzamian z pojscie do szkoly muzycznej - to juz tez widzialem w jakims filmie tylko tytulu nie pamietam... Dosc płytka historyjka ...

Step up 2 wypada blado na tle swego poprzednika, brak fabuły, soundtrack posiada moze ze 2 fajne utworki. A filmik warto obejrzec jedynie dla sceny w metrze i koncowego finału...

_________________
Obrazek


16 maja 2008 13:40:23
Zobacz profil
Post 
Mi osobiście step up II the streets bardziej się podobało niż jedynka. Jedynkę co chwilę przewijałam a ten obejrzałam nawet 2 razy. Miły i relaksujący film, pewnie dzięki super muzyce i ciekawym układom. Moja ulubiona scena - taniec w metrze oczywiście.


21 lip 2008 20:00:29
Post 
Mi również bardziej podobał się od jedynki. Układy były ciekawsze, więcej było ruchu, styl nowoczesny niezła i muzyka... Bardzo ciekawy! Polecam, jak nie oglądali i pytam się o zdanie innych jak oglądali film, świetny!


22 lip 2008 12:15:38
Post 
zgadzam się z tym ze ten film jest lepszy od pierwszej części takie filmy aż można non stop oglądać :]

Edit by marcinchicago39: Robisz to samo co w temacie Alo, Alo. Nie wnosisz nic do dyskusji, dostałaś już jedno ostrzeżenie, powinno być drugie. Zwracam ci jednak tylko uwagę.


29 sie 2008 19:54:47
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron