Teraz jest 19 mar 2024 4:53:08




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Step Up 2 / Step Up 2 the Streets (2008) 
Autor Wiadomość
Post 
A mnie bardziej podobała się część pierwsza. Uważam, że byłam tam lepsza muzyka i bogatsza fabuła. Jedynie w Step up II podobał mi się bardziej utwór (taniec), który został wykonany na samym końcu, chociaż w Step up I też nie był zły... Pozdrawiam! :D


04 wrz 2008 21:04:57
Post 
Film jak pierwsza jak i druga czesc wg mnie dla nastolatek. Dialogi tak nudne i powtarzajace sie w tych wszystkich amerykanskich filmikach tak czesto, ze zanim aktorzy cos zdazyli powiedziec juz sama wiedzialam co "wznioslego" powiedza. Ogladnelam je jednak ze wzgledu na taniec, szczegolnie w drugiej czesci finalowy taniec spowodowal u mnie gesia skorke .


16 wrz 2008 14:38:05
Post 
Nie chcę nikogo obrażać i złościć ale film jak film przeciętna fabuła ale nie ma co w niezłej oprawie dźwiękowej i choreograficznej polecić można go na nudne niedzielne popołudnia :D


09 paź 2008 11:57:48
Post 
Fabuła filmu wprawdzie nie porywa, nawet dość przeciętna, ale warto obejrzeć dla muzyki i scen z tańcem-zwłaszcza ostatnia w deszczu. Ogólnie przyjemny film.


18 paź 2008 22:04:07
Użytkownik

Dołączył(a): 25 paź 2008 19:52:23
Posty: 56
Post 
Step Up 1 zdecydowanie lepszy. Historia z drugiej części jest niwna i przewidywalna. Fabuła niezbyt ciekawa. Także mniej podobały mi się muzyka i taniec. Nie jest to jdnak najgorszy film i można przy nim spędzić miło czas- do obejrzenia, tak na jeden raz.


25 paź 2008 23:15:37
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron