Teraz jest 29 mar 2024 17:08:49




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Nasze Gatunki Muzyczne 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 15 lip 2007 15:02:36
Posty: 34
Post 
Stanowczo muzyka elektroniczna np Vangelis


02 mar 2008 0:03:51
Zobacz profil
Post 
Mi też ciężko sprecyzować jakiej muzyki lubię słuchać najbardziej. Od moment kiedy zacząłem świadomie (10-12 lat?) zbierać swoją bibliotekę muzyczną przewinęły się przez nią takie zespoły jak: Metallica (master, master!!!) Black Sabath, Dire Straits, Ace of Base, Shade, Vaya Con Dios, Napalm Death, Slayer, Kreator, Public Enemy, Cypress Hill, ATB, Moby, dj Tiesto i wiele innych. PRawdopodobnie dlatego nigdy nie zaliczałem się do tzw. subkultury. Po prostu lubię słuchać muzyki.


02 mar 2008 13:57:40
Post 
Mój gatunek muzyczny: nie mam takiego. Słucham muzyki dla samego faktu jej słuchania. Oczywiście są pewne wyjątki , ale większość moje ucho szybko przyswaja.


02 mar 2008 16:44:06
Post 
Trance, House, D&B, Ambient czyli wszystkie odmiany techno. Tylko bez epitetów w stylu technomół proszę.


02 mar 2008 18:41:15
Post 
Ja głównie rock & metal.
Ulubione zespoły: Metallica, Black Sabbath, Led Zeppelin, AFI, HIM, Nirvana, SOAD, CoF... I wiele, wiele więcej. Nie ma sensu wymieniać.
Nie trawię hh i techno.


02 mar 2008 20:43:31
Post 
Ja lubie rocka, lecz nie pogardze taka czysto radiowa muzyka:P


02 mar 2008 22:37:12
Post 
Rock (BritRock) oraz muzyka elektroniczna.


02 mar 2008 22:41:07
Post Re: Nasze Gatunki Muzyczne
Nelo_Angelo napisał(a):
Tu popiszmy o konkretnych typach muzycznych.
Niech ktoś pierwszy napisze o jakimś gatunku, a my go rozpatrzymy :twisted:
Kto pierwszym, ten lepszy :D



ja uwielbiam techno, kazdy rodzaj, uspakajam sie przy tym:) i wkurza mnie jesli ktos uwaza,ze ktos kto slucha tej muzyki muisi odrazu jechac na wspomagaczach!ludzie niekturzy to poprostu czuja! ja jak uslysze dobry kawalek to az mi serce zaczyna mocniej bic:) pozdrawiam wszytkich fanow tej muzyki:)


04 mar 2008 10:20:47
Post Re: Nasze Gatunki Muzyczne
justac85 napisał(a):
Nelo_Angelo napisał(a):
Tu popiszmy o konkretnych typach muzycznych.
Niech ktoś pierwszy napisze o jakimś gatunku, a my go rozpatrzymy :twisted:
Kto pierwszym, ten lepszy :D



ja uwielbiam techno, kazdy rodzaj, uspakajam sie przy tym:) i wkurza mnie jesli ktos uwaza,ze ktos kto slucha tej muzyki muisi odrazu jechac na wspomagaczach!ludzie niekturzy to poprostu czuja! ja jak uslysze dobry kawalek to az mi serce zaczyna mocniej bic:) pozdrawiam wszytkich fanow tej muzyki:)


Zgadzam się w zupełności żal mi jest ludzi którzy wyśmiewają innych tylko po tym jakiej muzyki słuchają. Poza tym to jest jakby nie patrzeć sztuka i każdemu może się podobać to co chce. Najgorsze są komentarze mówiące że słuchając takiej czy nie innej muzyki będziemy się zachowywac agresywnie itp. Idąc tym tokiem myślenia powinno się zakazać oglądania wiekszości rzeczy w telewizji (te programy o gotowaniu też bo np pokrojenie pomidora może nas zachęcać do morderstwa :twisted: )...


04 mar 2008 18:37:12
Użytkownik

Dołączył(a): 21 gru 2007 17:44:00
Posty: 23
Lokalizacja: Killarney
Post 
Odbijając się pomiędzy Pearl Jam a Radiohead jestem w stanie tonąć w euforycznej depresji pana Nick'a Cave'a, by zaraz potem pozastanawiać się nad skrawkami pamięci wraz z Alanis Morissette. Przeciwstawnie wciąż pamiętam skąd pochodzę - to The Doors i Led Zeppelin... Nasze ostatnie RazDwaTrzy...

O muzyce można wiele... mówić. Dobrą. Tak odpowiadam pytany o to jaką lubię. Bo jakże można się ujednolicić co do "gatunków" muzycznych, jednego lub nawet kilku. Sigur Ros fantastycznie jest się w stanie dopasować z Rage Against The Machine... Dobra muzyka to ta która działa, zresztą, jak każda dobra sztuka: literatura, kino, fotografika, malarstwo czy rzeźba... i to nie ważne jak, ważne, że działa, ma wpływ na nasze postrzeganie tego co dookoła...


04 mar 2008 22:20:59
Zobacz profil
Post 
Ja najbardziej lubię RAP słucham go jako jedna z nie wiem może 10 osób w szkole najbardziej lubię OSTR-a sucham troche reggae i raga
oczywiscie znajdzie się kilka kawałków z innych rodzajów muzyki


05 mar 2008 22:41:54
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 mar 2008 12:03:42
Posty: 28
Post 
ja mam dość pomieszany gust muzyczny, może nawet 'jeden wykluczający drugi'. posłucham spokojnych, bardzo melancholijnych utworów, jak również szarpanin.
ogólnie zapamiętany schemat - new age, ambient, celtycka, klasyczna, chóry, alternatywna, rock, death/doom metal, j-music.
połączenia i mieszanina z różnymi instrumentami też piękna jest.
no i niektóre utwory, które są miłe i wpadają w ucho ^^

bez muzyki nie ma dla mnie życia.

_________________
sad, but everybody knows
a trip to heaven’s not really on the cards, no

yet my 'moment' has come
a crying shame, for now my life is over


~magic sounds.


Ostatnio edytowano 07 mar 2008 15:02:36 przez Teinei, łącznie edytowano 1 raz



06 mar 2008 23:14:18
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 17 lip 2007 10:53:14
Posty: 60
Lokalizacja: mazowsze
Post 
Niektórzy mówią że mam dziwaczny gust muzyczny
Słucham w zależności od nastroju takich klasyków jak The Doors, Led Zeppelin czy Deep Purple a kilka minut później Wagnera, Szopena albo oper i znowu to zmienia m na Sztywny Pal Azji albo Queen a potem Rhapsody albo Uriah Heep albo Niemena czy Grechutę.
Czyli podsumowując słucham różnej muzyki często nawzajem się wykluczającej ale nie mógłbym żyć bez tej różnorodności.

_________________
Groźny, górny i złowrogi - skąd przybywasz? Jak cię zwą?
Czy z plutońskich brzegów nocy tu przybywasz? Jak cię zwą?"
"Nevermore!",


07 mar 2008 15:01:48
Zobacz profil
Post 
Zazwyczaj Rock polaczony z metalem. Okazjonalnie nieco gotyku. Wszystko zalezy od nastroju i miejsca. Raczej staram sie nie puszczac cieziego metalu gdy maluch krzata sie po pokoju. Do sprzatanie uwielbiam folk irlandzki... Wierzcie nic tak nie motywuje do prasowanie jak Irish Drinking Song ;-). Zdecydowanie natomiast nie toleruje w swoim otoczeniu popularnej obecnie muzyki z zakresu Hip Hopu i Techno.


08 mar 2008 22:21:43
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 mar 2008 5:23:17
Posty: 32
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków/Cardiff
Post 
Ja jestem przede wszystkim fanką klasyki :) Mam na myśli muzykę tzw. poważną - poczynając od chorału gregoriańskiego na XXwiecznej awangardzie kończąc. Choć moje ulubione epoki to zdecydowanie klasycyzm - romantyzm - tutaj znajduję najwięcej drogich mi utworów :) Przede wszystkim muzyka instrumentalna, ale uwielbiam również operę - tu zwłaszcza Mozart, Gluck, ale również Verdi, Puccini. Zresztą, długo by pisać, wolę się nie zagłębiać w temat żeby nie zacząć pisać niezrozumiale (muzykologiczne zboczenie ;) )

Poza tym uwielbiam poezję śpiewaną - tu przede wszystkim Kaczmarski, Czyżykiewicz, Antonina Krzysztoń i Turnau.

A z innej bajki? Lubię posłuchać takich artystów jak Julie Delpy, Enya, Bjork, ostatnio Mika. Z polskich zespołów prym wiedzie u mnie Republika, nie pogardzę również Budką Suflera :) No i jest sporo pojedynczych piosenek które jakoś kiedyś wpadły mi w ucho i dziś wiele dla mnie znaczą :)

_________________
Cytuj:
Cóż za rozkosz błądzić przez pokoje
z Panią Muzyką we dwoje!

K. I. Gałczyński, "Wielkanoc Jana Sebastiana Bacha"


Ostatnio edytowano 12 mar 2008 20:50:02 przez nannerl, łącznie edytowano 1 raz



09 mar 2008 6:08:49
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron