Teraz jest 04 maja 2024 17:07:53




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 742 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 50  Następna strona
Witam wszystkich starych użytkowników oraz tych nowych! 
Autor Wiadomość
Post 
hey wszystkim
Imie: Marek
Wiek: 25
Miejsce zamieszkania: 3City
Już po studiach na Uniwerku Gdańskim, obecnie pracuję :)
Lubię poczytać - wszystko co w ręce wpadnie: książki historyczne (gł. historia współczesna, średniowiecze, starożytność), fantastyka (od Ursuli Le Guin, przez Terrego Pratchetta, po rodzimych mistrzów tj. Pilipiuk), sensacja (Ludlum, Morell)
jak ktos ma ochotę wiedzieć coś więcej - PM plz :)


08 paź 2008 14:57:40
Użytkownik

Dołączył(a): 08 paź 2008 21:32:34
Posty: 1
Post 
Witam wszystkich


08 paź 2008 22:09:52
Zobacz profil
Post 
Cześć, wypada się przywitać i napisać coś o sobie. Mam na imię Agnieszka, czytam,pracuję, lubię swojego psa i książki po łacinie. Wiodę żywot hulaszczo-łupieżczy grając w Diablo. Poza tym lubię rum i lody truskawkowe. Pozdrawiam


09 paź 2008 0:10:29
Post 
Witam:) Mam na imię Mira, czytam sensacje, fantasy i romanse :):) generalnie nie ważne jaki gatunek każda dobra Książka potrafi mnie "zakręcić".


10 paź 2008 8:29:26
Post 
Cześć, jestem Magda i na eKsiązkach poszukuję wszelkich informacji o tłumaczeniach literatury rosyjskiej - kto, kiedy i kogo...


10 paź 2008 18:40:37
Post 
Witam. Mam na imię Dominika i zarejestrowałam się kilka dni temu. Długo szukałam stronki, na której oprócz tylu książek można porozmawiać z innymi na ich temat (i nie tylko).


11 paź 2008 11:21:29
Post 
witam jestem patycja, studiuje matmetamyke i w wolnych chwilach czytam.
Mam nadzieje ze znajdziemy wspolne tematy do rozmów :)
Jakie książki polecacie?


13 paź 2008 21:40:02
Post 
hej, mam na imię Weronika i jestem studentką prawa niemieckiego. Mam nadzieję, że spędzę przyjemne chwile uczestnicząc w życiu forumowym. do zobaczenia.


16 paź 2008 8:41:32
Użytkownik

Dołączył(a): 17 cze 2008 1:48:38
Posty: 26
Post 
Witam wszystkich zaczytanych forumowiczów . Mam na imię Sebastian i jestem studentem . Książki , a właściwie ich dobrowolne czytanie interesuje mnie od niespełna 2 lat. Jednak staram się powoli wgłębiać w świat literacki i mam nadzieje że to forum oraz tworzący je ludzie mi w tym pomogą. Interesuje mnie głównie Fantastyka.


16 paź 2008 16:16:56
Zobacz profil
Post 
Witam wszystkich,
Mam na imię Milena, obecnie jestem ze Szczecina, choć bywało różnie. Uwielbiam czytać, obecnie najbardziej fantasy :) Coś o mnie? Zdawałam na psychologię, więc skończyłam kierunek informatyczno-ekonomiczny. Jestem informatykiem, więc pracuję jako telemarker. Czyli typowe absurdy.


17 paź 2008 8:37:36
Użytkownik

Dołączył(a): 16 paź 2008 16:36:52
Posty: 26
Lokalizacja: Łódź
Post 
Wiatam wszystkich. Mam na imię Milena i mam 20 lat... spędzam wolny czas na czytaniu książek sensacyjnych i horrorów... czasem sięgam [po romans dla rozluźnienia.... Bracuje w banku i lubie to co robie. Studiuje finanse i bankowośc:) Pozdrawiam :)


17 paź 2008 10:04:38
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 16 paź 2008 14:57:41
Posty: 42
Lokalizacja: Archipelag Magellana
eCzytnik: Sony PRS 505 (2x), nowy: k3g
Post 
Witam wszystkich!
Mam na imię Robert, lat 38, parę tysięcy książek i metr przestrzenny roczników Fantastyki w głowie i na strychu u dziadków ;-)
Jako rdzenny wrocławianin urodziłem się na Kaszubach- wakacyjny Lew ;-) Ostatnio wyborem serca warszawiak- ursynowianin. I chwalę sobie- sucho tu mamy!
Właśnie ekspresowo popsułem sobie wzrok czytając kolekcję książek w komórce (ostatnio C902 i też nie pomaga) po 6-8 godzin dziennie. Ogromnie się cieszę, że jest lepszy sposób na zagospodarowanie mieszkania, a imię jego PRS-505- dziękujemy Ci: o,Sony mio!
Coś o sobie?
eeee...
Acha! Przecież właśnie się ożeniłem i ten wzrok to zostawiłem w podróży poślubnej! Ba- długa to i zawiła podróż była. A że idzie ku zimie- mniej roweru i marszów z kijami, więcej czytania i czytania. Dumam nad przeniesieniem mnoga śpiewników gitarowych do formatu LRF- pomożecie?


17 paź 2008 14:28:38
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 paź 2008 23:21:06
Posty: 38
Lokalizacja: ÂŚlÂąsk
Post 
Witam!

Mam na imię Jadwiga i mieszkam niedaleko Bielska-Białej. Skończyłam filologię angielską na UŚ w Sosnowcu.

Bardzo lubię czytać, ale ostatnio z różnych powodów (głównie brak czasu) moja "edukacja czytelnicza" nie jest zbyt regularna. Mam nadzieję, że będę to mogła zmienić z Waszą pomocą, bo i wygoda większa, i wybór też (w porównaniu z wiejskimi bibliotekami). :)

Ogólnie lubię książki przygodowe, sensacyjne, kryminały i thrillery.

Moimi ulubionymi pisarzami są Jonathan Kellerman oraz Kathy Reichs (przeczytałam już kilka ich książek i mam nadzieję, że tutaj znajdę te, z którymi się jeszcze nie zapoznałam).

Pozdrawiam! :)

_________________
"Do not follow where the path may lead.
Go, instead, where there is no path
and leave a trail."

~~ Muriel Strode ~~


Ostatnio edytowano 26 paź 2008 20:51:25 przez Liberta, łącznie edytowano 1 raz



18 paź 2008 19:00:13
Zobacz profil
Post 
Witajcie,
Mam na imię Monika i cieszę się, że mogę dołączyć do społeczności :-))).
Jestem studentką kulturoznawstwa, a więc jak sama nazwa wskazuje moje zainteresowania są ściśle powiązane z szeroko pojętą kulturą.
Sama też próbuję swoich sił jako amator rysownik. Z różnym skutkiem ;-).
Co do książek, to uwielbiam w szczególności biografie, dzięki którym mogę zagłębić się w duszę znanych ludzi.


20 paź 2008 13:03:20
Post 
To i ja sie przywitam (a co?) jestem soba, a moja przygoda z eksiazki zaczela sie od rozpierduchy, z reszta niepotrzbnej i za która oberwalo mi sie od pewnej pani :p no i najważniejsze nie lubie czytać ebooków wole papier ;)


20 paź 2008 13:18:50
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 742 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 50  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: