Teraz jest 04 maja 2024 13:49:31




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 742 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 50  Następna strona
Witam wszystkich starych użytkowników oraz tych nowych! 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 18 wrz 2008 13:59:54
Posty: 21
Post 
Witam wszystkich! Nazywam się Marta i obecnie jestem studentką architektury drugiego roku.. W wolnym czasie interesuję się literaturą fantasy, psychologiczną bądź historyczną.. Jeśli chodzi o muzykę preferuję jazz, rocka i reggae.. Pozdrawiam

_________________
Half of the time we`re gone but we don`t know where...


18 wrz 2008 22:45:33
Zobacz profil
Post witam
mam na imie gośka i jestem ze szczecina :) uwilbiam thillery, biografie i wszystkie dobre ksiazki :)


19 wrz 2008 11:16:22
Post 
Witam po raz pierwszy, jak mój nick wskazuje lubię literaturę szpiegowską :)


19 wrz 2008 16:50:36
Użytkownik

Dołączył(a): 10 wrz 2008 17:21:10
Posty: 29
Lokalizacja: Sandomierz
Post 
Witam ;] Jestem fantem fantastyki. Student I roku Budownictwa na Politechnice Świętokrzyskiej. Pochodzę z Sandomierza To tam takie suche fakty :D Interesuje sie w pewnym stopniu historią, Jestem członkiem hufca rycerstwa małopolskiego LELIWA. ;]

_________________
Leliwum Perfectum - Na chwałę pokazów !


21 wrz 2008 11:55:11
Zobacz profil
Post Dzień dobry!
Pozdrowienia dla forumowiczów z deszczowego Myszkowa!


21 wrz 2008 18:43:30
Użytkownik

Dołączył(a): 21 wrz 2008 19:45:25
Posty: 2
Post 
Witam wszystkich.

Od ponad roku czytam książki w formie ebooków, głównie thrillery:)
Szukam ciekawych pozycji i mam nadzieję, że tu znajdę wiele rekomendacji zapierających
dech w piersiach ksiazek.

pzdr,

rad66


21 wrz 2008 19:54:38
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 wrz 2008 8:16:43
Posty: 9
Post 
No to i ja się przywitam

Może niektórzy starsi mnie pamiętają (Olórin Ungweturo, FĂŤanor) jeśli tak to mam nadzieję że z tej lepszej strony :)

Od dłuższego czasu czytam praktycznie tylko przy pomocy komputera - coś mi się brzydkiego z oczami porobiło i papierowa książka stała się dla mnie niezbyt wygodna. Czytam zarówno na ekranie (napisałem sobie taki programik pod linuksową konsolę) jak i w mp3 (też własnej roboty konwerter z Jackiem w roli lektora).

Mam nadzieję że znajdę tu niektóre z brakujących pozycji - a także, że znajdę pomoc w tworzeniu swojego najnowszego programu (Fonetyzer, czyli program do półautomatycznej konwersji książek na wsad do Ivony), ale o tym to pewnie już w dziale software.

Pozdrawiam


22 wrz 2008 8:52:56
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 22 wrz 2008 23:17:52
Posty: 33
Lokalizacja: Wa-wa
Post 
Hej!
Podobnie jak Klusek dwie strony wcześniej, i ja trafiłem na to forum, żeby na nowo odkryć czytanie. Mam 27 lat, jestem studentem grafiki. Z przerażeniem stwierdzam, że z wiekiem głupieję. Jako młodzian, powiedzmy 8-16 letni połykałem kilka książek tygodniowo. W tym roku, a jest środek września, nawet dziesięciu nie przyswoiłem. Zaczynam nawet robić błędy ortograficzne, zupełnie jakbym cofał się w rozwoju - kiedyś wzrokowo, z książek, nauczyłem się ortografii, więc oduczam się być może poprzez nieczytanie i niepisanie. Teraz po prostu nie chce mi się czytać, i nie do końca wiem dlaczego tak się dzieje. Mam nadzieję, że to forum mi jakoś pomoże odzyskać dawną formę czytelniczo-pisarską. Liczę na pozytywne bodźce w każdym razie.

Lubię literaturę wysoką typu Konwicki, Schulz, Gombrowicz. Cały czas nadrabiam zaległości z "kanonu arcydzieł literatury światowej". Wychowałem się na literaturze popularnej, mam niezmiennie spory sentyment do Dumasa, zmiennie mniejszy do Maya, z fantastyki lubię Howarda i Wolfe'a.

Acha, i poezje też lubię.

_________________
BLOK

To jest blok
tekstu
który może być dodawany do Twoich postów
Ma limit
1000 znaków

Ale jak zbudować blok z tysiąca znaków
żeby nie runął
żeby spojrzenie wytrzymał


22 wrz 2008 23:51:01
Zobacz profil
Post 
Witan Wszystkich

Na imie mam Asia,mieszkam w Rudzie Śląskiej i jetem nowa na forum,wiec jak palne jakaś gafe to wybaczcie.
Obecnie nie pracuję wiec mam trochę wolnego czasu żeby poczytać.
Szczególnie lubie czytać krzminały oraz przgodowe.

Pozdrawiam wsyzstkich


24 wrz 2008 13:33:46
Post Witam.
O mnie...?
A cóż można powiedzieć?
Czekam na maturę... Chciał nie chciał muszę ja zdać ( i oby dobrze)...
Obecnie mieszkam we Wrocławiu. I stuknęło mi już 18 latek :(
Interesuje się fotografia i grafika komputerowa (ale tylko oglądam :D )
Biologia i fantastyka to moje kierunki przewodnie.
Lekko zakręcona ( chociaż niektórzy uważają ze lekko to za "lekko" powiedziane, ale cóż... bywa :) )
Po za tym jestem bardzo otwartą osobom.


Pozdrawiam Agnieszka (Atalie)


24 wrz 2008 16:12:36
Użytkownik

Dołączył(a): 24 wrz 2008 17:25:24
Posty: 25
Post Przechodziłem, zobaczyłem no i witam was wszystkich.
Za rok będę utożsamiał się z tytułem polskiego serialu o pewnym inżynierze.
Jestem trenerem marketingu politycznego, bezpośredniego i medialnego. Oprócz tego zawodowo piszę teksty piosenek i nie tylko.
Wstąpiłem do was z kilku powodów. Pierwszy to miłość do książek. A o innych dowiecie się z moich postów.
Gorąco pozdrawiam

_________________
PŁOMIENIU ODWRÓĆ SIĘ


24 wrz 2008 17:52:13
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 wrz 2008 16:29:22
Posty: 113
Lokalizacja: Skive (Denmark)
Post 
No to moze i ja sie przywitam. Nazywam, sie Karbulot, ale tutaj jestem pod nickiem Karbi. Dlaczego? Bo zarejestrowal mnie moj kolega, gdyz ja mialem problemy z wpisaniem tych dwoch wyrazow (nie wiem czemu, ale moj FF je odrzucal, chociaz wszystko bylo poprawnie). Jesli obok mojej rejestracji jest jakis "Karbulot", to mozna usunac to konto, pewnie inny kolega tez chcial pomoc. Ale zaczalem pisac na to konto to juz niech tak zostanie.

Mam 40 lat i mieszkam w Danii. Na forum zwabilo mnie w sumie to, ze od tygodnia jestem posiadaczem czytnika SONY PRS-505 i szukalem jakiegos polskojezycznego fora, gdzie poisuja inni posiadacze tego cuda. A poniewaz pisuje i tam, to bede pisal wszedzie. Tym bardziej, ze ksiazki uwielbiam od najmlodszych lat, moze za sprawa mojego wieku. W czasach mojej mlodosci nie bylo DVD, magnetowidow czy komputerow. W czarno-bialym telewizorze byly tylko dwa kanaly, na ktorych wiekszoac czasu nadawano posiedzenie z ktoregos plenum KC PZPZ. Majac do wyboru rosyjski film wojenny lub ksiazke, wolalem czytac ksiazki. jestem zakochany w ksiazkach i kiedy tylko pojawily sie ebooki, szukalem mozliwosci wygodnego czytania. Generalnie czytalem na notebooku w lozku, ale niedawnoi mialem skomplikowana operacje i wymienili mi dysk w szyi, wiec juz nie moge sobie podpierac glowy przy notebooku. Dlatego zakupilem czytnik Soniacza no i teraz czytam za jego pomoca.

Poza ksiazkami lubie film, muzyke, gry komputerowe, fotografike, grafike komputerowa i webdesign.
No i to byloby na tyle :) .


24 wrz 2008 18:43:08
Zobacz profil WWW
Post 
Witam! mam na imie Marta. Rocznik 88 (zodiakalny blizniak). Pochodze z malutkiej miejscowosci w wojewodztwie opolskim, ale obecnie mieszkam w Bournemouth (Anglia) i studiuje na tutejszym Uniwersytcie. Tak, tak jedna z tych ktorzy wyemigrowali hehe. Troszke mam dosc Angielskiej literatury i stesknilam sie za nasza polska wiec znalazlam ta stronke i mam nadzieje ze dobrze mi sie bedzie z wami bawilo..pozdrawiam serdecznie wszystkich uzytkownikow:D


25 wrz 2008 13:36:31
Użytkownik

Dołączył(a): 24 wrz 2008 19:07:16
Posty: 27
Post 
cześć i czołem. Mam na imię Eliza. W tym roku 21 wiosenek na karku. Pochodzę z Ostrowca Św. obecnie często w Lublinie (ach te studia).
Czytuję dużo (choć niestety już nie tyle co kiedyś---> niestety problemy ze wzrokiem) nie ograniczam się do jakichś konkretnych działów literatury. Jednego dnia może być romans, innego star wars lub dobry kryminał. Grunt żeby wciągało...
Poza czytaniem lubię sport (głównie piłka nożna) historię (zwłaszcza II wojna światowa) a ostatnio fotografowanie nieba:)
pozdrawiam


25 wrz 2008 18:30:45
Zobacz profil
Post 
ufff... przebrnęłam przez te wszystkie powitania i aż mi gorąco normalnie się zrobiło!!!
Dobra jest zaczynamy:
Mam na imię Ania, występuję tu pod nazwą mojego ukochanego futrzaka Tigry (podobno miał być kotką ale się okazało, tu cytuję weterynarz :Tigra, ty masz siurka")
Aktualnie do dnia jutrzejszego przebywam na L4, co dalej zobaczymy jutro i czekam na powrót z ucieczkowej wyprawy w/w kotta
W kwestii literatury to pożeram wszystko co mi w ręce wpadnie. Do moich zainteresowań należy również rysunek i malarstwo, ale też trochę piszę, próbując swoich sił w poezji i nie tylko...
I dziękować wszystkim bóstwom za takie forum!!! Mam nadzieję, że szybko się tu rozgoszczę i poczuję jak w raju


25 wrz 2008 19:53:00
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 742 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 50  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron