Teraz jest 24 kwi 2024 18:14:20




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Jaki samochód 
Autor Wiadomość
Pocketbook Killer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 20:07:55
Posty: 1513
Lokalizacja: Toruń
eCzytnik: Kindle 3 WiFi
Post 
Czy ktoś, kto jest z Warszawy, zna dobrego mechanika?

_________________
"A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu?
Splunął na drogę krwawą flegmą. Wstałem dziś rano, odparł."

//Cormac McCarthy - Droga


27 paź 2007 21:58:15
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 13:39:17
Posty: 318
Lokalizacja: GdaĂąsk
Post 
nieobecnosc na forum i juz nie wiem co sie dzieje:D

OBI - potwierdzam wszystko :P

i jak widac brAles pod uwage te same marki co ja :P

Co do yarisa byl by problem z ta kasa, owszem bardzo fajny samochodzik, przedewszystkim lekki co pozwala na niespodziewanie dobre osiagi z tak malego silniczka, juz w wersji 1.2 pedzi jak dziki osioł ;P

Carisma, dobre sprawdzone autko, ake dosc mocno trzyma cene sam rozgladalem sie za wersja po liftingu i ceny zadko schodza do 2o ooo zl ... zwykle chca wiecej

Eclips moim zdaniem jednak jest pomylka jesli ma to byc jedyne, pierwsze auto, owszem sportowe fajne, ale nie praktyczne ... do tego juz nie kupimy najnowszego miśka za te pieniadze, a czesci nie naleza do tanich ... juz lepiej rozejrzec sie za space starem, - minivanik, bardzo lekkie nadwozie, juz przy 80 konnym silniczku popina rowno - wiem z doswiadczenia...

Swoja droga jak poszukiwania ?:P

_________________
Obrazek


14 lis 2007 10:09:53
Zobacz profil
Pocketbook Killer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 20:07:55
Posty: 1513
Lokalizacja: Toruń
eCzytnik: Kindle 3 WiFi
Post 
Obejrzałem kilka aut (cari, corollę i coś tam jeszcze) - narazie szukam dalej.

_________________
"A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu?
Splunął na drogę krwawą flegmą. Wstałem dziś rano, odparł."

//Cormac McCarthy - Droga


14 lis 2007 11:02:09
Zobacz profil
Pocketbook Killer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 20:07:55
Posty: 1513
Lokalizacja: Toruń
eCzytnik: Kindle 3 WiFi
Post 
Zbigniew zakupił w końcu samochód. Jest nim Mazda 323F 1.5 benzyna, 96', kolor grafitowy perła, czy jakoś tak. Teraz tylko muszę zarejestrować bo jeżdżę na niemieckich tablicach :D

_________________
"A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu?
Splunął na drogę krwawą flegmą. Wstałem dziś rano, odparł."

//Cormac McCarthy - Droga


16 lis 2007 20:49:11
Zobacz profil
Post 
Gratulacje to jeszcze wrzuć fotkę jak siedzisz za kierownicą :D


16 lis 2007 23:20:05
Pocketbook Killer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 20:07:55
Posty: 1513
Lokalizacja: Toruń
eCzytnik: Kindle 3 WiFi
Post 
Co prawda nie lubię zdjęć ale może się dam namówić wyjątkowo...

_________________
"A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu?
Splunął na drogę krwawą flegmą. Wstałem dziś rano, odparł."

//Cormac McCarthy - Droga


17 lis 2007 0:41:14
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post 
E tam po co nam taka fotka :P Zrób zdjęcie samego samochodu, to chociaż sobie furę pooglądamy :P A na poważnie to gratki. Zajedź kiedyś do Olsztyna :D


17 lis 2007 20:30:27
Zobacz profil WWW
Post ?
ja lubie male auta np ford ka albo audii tt ale to zalezy od gustu


27 lut 2008 21:27:51
Post 
Stare mercedesy są w porządku (koniec lat '80, początek '90). Pomimo wieku zazwyczaj sprawują się w miarę przyzwoicie, o ile mi wiadomo. Solidna firma :) Oczywiście wiele zależy od tego, co się komu podoba. Jeśli ktoś woli bardziej sportowe z wyglądu auta, no to cóż...


28 lut 2008 5:07:09
Post 
Hmmm... ale interesuje Cię diesel czy benzyna?? Benzyniaki są tańsze, kupisz młodszy rocznik, ale wiadomo jak to z benzyniakami. Dużo palą i benzyna droga. Diesle są oszczędniejsze i ropa jest tańsza od benzyny, ale są słabsze, kopcą i częściej trzeba zmieniać olej. Ja jestem zwolennikiem diesli. Moim pierwszym autem był mercedes w123 z 1978, poj. 2.4l Diesel. Kupiłem go za 2000 pln. Lałem do niego wszystko, olej opałowy, olej rzepakowy z biedronki, a nawet czarną rope prosto z kopalni!! Jeździł na wszystkim. Niestety musiałem go sprzedać, stary był już z niego dziadek i wszystko się sypało oprócz silnika. Silniczek chodził jak marzenie, bo zrobiłem mu remont. Teraz mam BMW 525 tds z 1982r. Kupiłem od kumpla i nic nie muszę dokładać poza kosztami regeneracji turbiny. Moja rada jest taka: kupuj diesla, ale bez turba!!! Z turbiną same problemy i więcej pali. Zwykły diesel pali 5l/na 100 km i mozesz zawsze zakombinować z paliwkiem, np. kupić na parkingu od kierowcy tira po dobrej cenie (ok. 3 pln za litr). Pozdrawiam :lol:


04 mar 2008 19:45:38
Post 
kaczmar napisał(a):
Ja jestem zwolennikiem diesli.


No to się zgadzamy - ja też :) Zważywszy na absurdalne ceny benzyny (dzięki akcyzie, jaką nam państwo dowala, swoją drogą) to wybór dość oczywisty dla myślącego człowieka...


06 mar 2008 10:52:56
Post 
Kup cos niemieckiego albo japonskiego....Moze Astra?....


06 mar 2008 21:13:35
Post 
Nie ma to jak porządny diesel. Zawsze tak uważałem.


07 mar 2008 0:08:21
Post 
nie jestem znawcą samochodów, ale bardzo podoba mi się Opel Corsa...co o tym myślicie?Chciałabym go nabyć, ale nie miałam okazji zasięgnąć rady kogoś, kto być może go miał...jeśli możecie mi pomóc, to proszę.


13 mar 2008 10:55:40
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post 
Ja Corsą nie jeździłem i jedyna opinia jaką dysponuję, to mojej dziewczyny z kursu na prawko. Bo właśnie Corsą jeździła. Podobał jej się samochód (mały i łatwo się prowadzi), lecz osobiście raczej bym go nie nabył. Nie lubię "puszek". Może dlatego, że jestem przyzwyczajony do większych, zwrotnych samochodów (Mondeo rządzi! :D ), ale ogólnie nie podoba mi się. Za to kuzyn ma jakiegoś Renaulta bodajże. Też niby dość mały (trochę większy od Corsy), ale wygląd ma oryginalny i jak do tej pory chwali sobie ten samochód. A trzeba przyznać, że z powodu dość nietypowego wyglądu jest rozpoznawalny :) Niestety modelu nie pamiętam.

PS. Moja nowa miłość to Mitsubishi Carisma :D Po przejażdżce Mitsu brata zakochałem się w tym samochodzie :D Dość duży i wygodny, a 170 KM to już coś :)


13 mar 2008 11:40:23
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: