Teraz jest 28 kwi 2024 12:20:34




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Homosexualizm 
Autor Wiadomość
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post 
http://www.pfm.pl/u235/navi/199209 napisał(a):
Pedofilia

Skłonność seksualna do osób nieletnich. Może być cechą psychopatyczną. Wyraża się ona nadmierną chęcią pracy wśród dzieci i parafilią, w której formy kontaktów bywają bardzo zróżnicowane. Często pedofile są ludźmi nieśmiałymi, nie stosującymi przemocy, tylko próbującymi sobie zaskarbić ufność oraz sympatię dziecka. Pedofilia jest powszechniejsza u mężczyzn niż u kobiet. Zazwyczaj wynika ona z lęków do kobiet oraz seksualności osób dorosłych. Polskie prawo karne karze czyny pedofilne oraz określa granicę dojrzałości jako ukończony 15. rok życia.


W takim rozumieniu nazwałem Pana pedofilem. To, że komuś podobają się również dorosłe kobiety nie oznacza, że nie jest pedofilem.

Osobiście nie traktuję całowania jako inny czyn seksualny. Powołuje się Pan na gazety, zapomina wspomnieć jakie. Czyżby SuperExpress, tudzież Fakt? Pomijając więc takie naciągane tłumaczenia innych czynności seksualnych nie uważam, że wskazane byłyby jakiekolwiek czynności seksualne dla wszystkich poniżej 18 roku życia. Niezależnie z kim by to robili - czy z podobnymi im wiekiem osobami, czy też z osobami od nich znacznie starszymi.

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


23 mar 2008 22:12:30
Zobacz profil WWW
Post 
Skłonność seksualna do osób nieletnich ? Zabawne. Pełnoletność jest przecież terminem prawnym, nie medycznym.

Czy naprawdę możesz szczerze powiedzieć, że np. ta 15-latka z fotki.pl (pierwsza lepsza z tych, które uważam za pociągające ;) ) Ci się NIE podoba ? http://www.fotka.pl/profil/dominiczkaa01/

Moim zdaniem każdy heteroseksualny mężczyzna uzna ją za ładną :lol:

(mam nadzieję, że nie miałaby ona nic przeciwko wykorzystaniu swojego wizerunku do dyskusji, zresztą fotka.pl to niejako miejsce publiczne i każdy może sobie profil znaleźć)


23 mar 2008 22:35:14
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post 
To Twoje zdanie, nie rozumiem generalizacji. Masz może jakiś dowód? Przeprowadziłeś badania? Mnie osobiście się ona zupełnie nie podoba - sprawia wrażenie typowej pustej polskiej nasti, opis tylko utwierdza w tym przekonaniu. Poza tym nie toleruję raczej wszelkiego rodzaju kolczyków i inny piercingów u kobiet. Obalam więc Twoją tezę - mnie, heteroseksualnemu mężczyźnie, zupełnie się nie podoba.

BTW. Ładna != pociąga seksualnie. Ładny może być np. utwór muzyczny, a to nie oznacza, że gdy go słyszę, dostaję erekcji.

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


23 mar 2008 23:54:43
Zobacz profil WWW
Post 
Mori napisał(a):
sprawia wrażenie typowej pustej polskiej nasti,


Owszem. Ale nie wygląda już jak dziecko, czyż nie... ? :)

Odnośnie urody: Faktycznie zbyt szybko wziąłem się za uogólnianie. Wydaje mi się jednak, że jakby poszukać, znalazłaby się też taka 15, która trafiłaby w twoje gusta ;)


24 mar 2008 2:26:17
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lip 2007 19:05:04
Posty: 177
Lokalizacja: SĂŞpopol, Olsztyn
Post 
No wszystko ładnie, pięknie tutaj zostało przez Avx uargumentowane, tylko szkoda, że już poglądy trochę chore... Ustalić granicę na 13 lat? Przecież 13-latek to dzieciak jeszcze! Ja mam siostrę 11-letnią i jak sobie pomyślę, że ona już by za dwa lata mogła normalnie ten tego...No nawet przez klawiaturę mi to przejść nie chce....No to dla mnie w ogóle niewyobrażalne jest... Co z tego, że może i będzie dojrzała fizycznie. Tu chodzi przede wszystkim o dojrzałość psychiczną! Seks to poważna sprawa, a nie żadna włóż, wyjmij, włóż wyjmij a potem dokończ...Pełnoletniość od 15 lat? Przecież zdecydowana większość 15- latków ma za przeproszeniem siano w bani... Sam siebie jeszcze dobrze pamiętam z tamtego czasu, widzę też codziennie dzieciaków w tym wieku i widzę, że na razie to o życiu oni za przeproszeniem wiedzą gówno... Pełnoletniość wiąże się z odpowiedzialnością, świadomością swoich czynów. A taki 15-latek na dobrą sprawę dopiero zaczyna nabierać doświadczenia życiowego...Ja sam mam 20 lat i uważam, że dopiero teraz zaczynam się uczyć życia naprawdę, że zupełnie samodzielny i "pełnoletni" będę dopiero za parę lat jak zdążę nabrać jeszcze duuuuuużo doświadczenia życiowego.

_________________
Myślenie boli tylko za pierwszym razem...


24 mar 2008 18:47:36
Zobacz profil
Post 
Kuba napisał(a):
Pełnoletniość od 15 lat? Przecież zdecydowana większość 15- latków ma za przeproszeniem siano w bani...


Spora część 20 latków też i co z tego ? Wiele razy bardzo przydałoby mi się prawo zamówienia piwa w barze*, wynajmu pokoju hotelowego, prowadzenia samochodu.

A z drugiej strony wkurza mnie fakt, że młodociani bandyci są łagodniej traktowani. Moje hasło: więcej wolności, więcej odpowiedzialności. Chcesz w wieku 15 lat prowadzić samochód czy pić to według mnie OK, ale jak kogoś zabijesz czy nawet okradniesz, to państwo powinno cię wysłać do obozu pracy (czy nawet powiesić w skrajnych przypadkach) bez ceregieli. Niestety, w państwie demokratycznym takie zdrowe rozwiązania nie przejdą :(


*Mam dostęp do alkoholu na czarnym rynku i do tego bez złodziejskiej akcyzy, ale miło czasem skorzystać z normalnego lokalu.


24 mar 2008 19:39:06
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 gru 2007 23:02:17
Posty: 379
Lokalizacja: UK
Post 
Avx napisał(a):
Mori napisał(a):
No cóż, pechowo baza padła, jak skończyłem pisać odpowiedź. W takim razie krótko, kończąc: pozostaje jedynie wyrazić ogromną radość, że pedofile jak Pan nie stanowią obecnie prawa i nie mają wpływu na wiek, od którego prawnie dozwolone jest uprawianie stosunków seksualnych.


1. Argumentum ad personam, z definicji bez wartości merytorycznej. Artur Schopenhauer w swoim dziele Erystyka wskazuje, że jest to ostatni sposób nieuczciwej argumentacji, który stosuje się, gdy wszystkie inne sposoby zawodzą i nie ma szans na wygranie sporu.
2. Definicja pedofilii: rodzaj parafilii seksualnej: stan, w którym jedynym lub preferowanym sposobem osiągania satysfakcji seksualnej jest kontakt z osobami nie posiadającymi trzeciorzędowych cech płciowych (z dziećmi).
Fakty:
- Osoba w wieku lat 14 posiada trzeciorzędowe cechy płciowe,
- Podobają mi się też dorosłe kobiety.
Wniosek: Nie spełniam definicji.


Wikipedia nie jest pewnym źródłem informacji, szczególnie w tak kontrowersyjnym temacie.
Prawda jest taka, że uwiedzenie jest złe. Bez wgłębiania się w definicję chodzi o to, że jedna strona (z regóły dorosły) ma pociąg do drugiej strony (najczęściej dziecko, nastolatek) i w tym celu uwodzi. Przez uwodzenie rozumiem oszukanie kogoś w celu rozpoczęcia kontaktów seksualnych. Oczywiście można uwieść też osobę dorosłą. Dlaczego więc najczęściej uwodzi się dzieci - po prostu najłatwiej je oszukać.

Tak jakoś widzę, że temat zmienił się z homoseksulaizmu na pedofilię. I chyba dobrze. Nie znam statystyk, ale z tego co wiem, homoseksualizm jest najczęściej wyuczony. Tz. starszy homoseksualista uczy homoseksualnych zachowań młodą osobę. Tak więc homoseksualizm i pedofilia są bardzo blisko związane.

Jaki dowód można przedstawić na to, że zachowań seksualnych się uczymy. Jeżeli jesteś mężczyzną i hetero , to jakie kobiety ci się podobają? Czy nie jest prawdą, że podobają ci się kobiety, które podobają się większość w twoim społeczeństwie? W pewnych kulturach np. bardzo grube kobiety są uznawane za piękności. Tak więc otoczenie i wychowanie sprawiają jaki obiekt będzie przyprawiał nas o szybsze bicie serca.


24 mar 2008 21:52:01
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lip 2007 19:05:04
Posty: 177
Lokalizacja: SĂŞpopol, Olsztyn
Post 
Avx napisał(a):
Kuba napisał(a):
Pełnoletniość od 15 lat? Przecież zdecydowana większość 15- latków ma za przeproszeniem siano w bani...


Spora część 20 latków też i co z tego ? Wiele razy bardzo przydałoby mi się prawo zamówienia piwa w barze*, wynajmu pokoju hotelowego, prowadzenia samochodu.

A z drugiej strony wkurza mnie fakt, że młodociani bandyci są łagodniej traktowani. Moje hasło: więcej wolności, więcej odpowiedzialności. Chcesz w wieku 15 lat prowadzić samochód czy pić to według mnie OK, ale jak kogoś zabijesz czy nawet okradniesz, to państwo powinno cię wysłać do obozu pracy (czy nawet powiesić w skrajnych przypadkach) bez ceregieli. Niestety, w państwie demokratycznym takie zdrowe rozwiązania nie przejdą :(


*Mam dostęp do alkoholu na czarnym rynku i do tego bez złodziejskiej akcyzy, ale miło czasem skorzystać z normalnego lokalu.


No i nic z tego, że są 20-latkowie o mentalności gówniarza z podwórka.... Znam takich ludzi w wieku i 50 lat... 18 lat to taka dolna granica... Wcześniej człowiek jeszcze nie za bardzo zazwyczaj zastanawia się nad swoim przyszłym losem.... A tak to wraz z nadejściem 18 jest do tego niejako zmuszony, bo zazwyczaj albo czeka na niego matura, albo skończył właśnie jakąś zawodówkę i pora na to, żeby zacząć zarabiać na siebie. Zresztą pełnoletniość to nie jest możliwość wypicia sobie piwa w barze, czy też prowadzenia samochodu... To przede wszystkim branie pełnej odpowiedzialności za swoje czyny. W Twoim wieku też często przydałoby mi się prawko, czy też chętnie wypiłbym piwko w barze... Ale po prostu cierpliwie czekałem na te swoje osiemnaście lat.
Zresztą odbiegając od tematu to szybko mi się te bary znudziły... Teraz z rozrzewieniem wracam pamięcią kilka lat wstecz do czasów, kiedy to trzeba było kombinować ze zdobywaniem alkoholu, a imprezy zazwyczaj miały miejsce w plenerze bądź w jakichś kanciapach....Niezapomniane klimaty :)
A co do tych młodocianych bandytów to w sumie raczej masz rację.... Ale raczej nie szalałbym z tą karą śmierci na prawo i lewo. Nie jestem raczej przeciwko niej, ale jak już ma zostać wprowadzona to tylko w ekstremalnych przypadkach...
A co do tego hasła więcej wolności, więcej odpowiedzialności, to w założeniu jest ono w sumie dobre...Tylko, że jest to taka swego rodzaju utopia, której raczej nie da się zrealizować. Niestety jedna trzecia społeczeństwa to debile.... Poza tym coś takiego doprowadziłoby do anarchii....

_________________
Myślenie boli tylko za pierwszym razem...


25 mar 2008 1:54:17
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 gru 2007 23:02:17
Posty: 379
Lokalizacja: UK
Post 
Kuba napisał(a):
Avx napisał(a):
Kuba napisał(a):
Pełnoletniość od 15 lat? Przecież zdecydowana większość 15- latków ma za przeproszeniem siano w bani...

A z drugiej strony wkurza mnie fakt, że młodociani bandyci są łagodniej traktowani. Moje hasło: więcej wolności, więcej odpowiedzialności. Chcesz w wieku 15 lat prowadzić samochód czy pić to według mnie OK, ale jak kogoś zabijesz czy nawet okradniesz, to państwo powinno cię wysłać do obozu pracy (czy nawet powiesić w skrajnych przypadkach) bez ceregieli. Niestety, w państwie demokratycznym takie zdrowe rozwiązania nie przejdą :(

A co do tych młodocianych bandytów to w sumie raczej masz rację.... Ale raczej nie szalałbym z tą karą śmierci na prawo i lewo. Nie jestem raczej przeciwko niej, ale jak już ma zostać wprowadzona to tylko w ekstremalnych przypadkach...
A co do tego hasła więcej wolności, więcej odpowiedzialności, to w założeniu jest ono w sumie dobre...Tylko, że jest to taka swego rodzaju utopia, której raczej nie da się zrealizować. Niestety jedna trzecia społeczeństwa to debile.... Poza tym coś takiego doprowadziłoby do anarchii....


Tutaj, w UK, dzieciaki mogą robic wszystko co chcą, a dorośli nie mają wobec nich żadnych praw. Np. dziewczyna może w szkole powiedziec, że jest w ciąży i szkoła pomoże jej usunąc tą ciążę, a wszystko to stanie się bez zgody i wiedzy rodziców, bo dziewczyna ma przecież prawo do prywatności.

Takie rozwydrzone dzieciaki mogą bic, kopac, popychac dorosłych, którzy nie mają prawa oddac. A dzieci już zabijają i swoich rówieśników, i dorosłych.


25 mar 2008 11:37:04
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post 
@Avx
Zabijanie innych za kradzież uważasz za zdrowe rozwiązanie?


Współczuję.

Tym jednym zdaniem zniechęciłeś mnie do rozmowy. Przypomina mi się debata z Fjuczersem na ten temat. Zresztą możesz ten temat odgrzebać i poznać moje zdanie. I jeśli gówniarzy w gimnazjum uważasz za ludzi dorosłych i odpowiedzialnych, to współczuję Ci podwójnie.

Co do tamtej dziewczyny z fotki. Czy uważam ją za ładną? Może trochę. Za pociągającą? Patrząc na wygląd nie. Patrząc na podpis pod zdjęciem zdecydowanie nie. A co do trafiania w gusta, to nie wiem jak tam u Ciebie, ale ja jakoś nie mam tak, że chciałbym każdą dziewczynę, która mi się podoba z wyglądu, zaciągnąć do łóżka. Popatrzeć na ładną buźkę można choćby dla satysfakcji czy poprawienia nastroju. Ale widać Tobie miłość natychmiast kojarzy się z seksem. A nawet nie miłość, bo o niej nie wspomniałeś. Samo upodobanie. Współczuję potrójnie.

PS. Tak jak Kuba powiedział - pełnoletność == odpowiedzialność. Zresztą sam o nią postulujesz. A patrząc na Twoje poglądy odpowiedzialny nie jesteś. Chcesz pić alkohol legalnie? A zdajesz sobie sprawę z konsekwencji dla Twojego młodocianego organizmu? Zapewne o tym nie pomyślałeś. To ma być odpowiedzialność? Aż się wzdrygam na myśl, że mógłbym Cię spotkać na szosie jako kierowcę innego samochodu.


25 mar 2008 16:04:58
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 14 mar 2008 18:54:17
Posty: 16
Post 
Z przyjemnością czytałem posty Avxa. Większość pewnie poczuła się zgorszona, ale takie jest życie. To ciągła walka w obronie swych wartości.

Temat jest jednak o homoseksualizmie.
Najgłupsze co można o nim powiedzieć to to, że jest sprzeczny z naturą i przyrodą. Towarzyszył naszemu gatunkowi od zawsze. Jeśli wierzyć statystykom, 1/10 czytających ten temat to homo- i biseksualiści. Różne zakute łby próbują zwalić winę na "modę", "homoseksualne lobby" i inne jeszcze bardziej absurdalne rzeczy. Nie widzą, że sami próbują wytępić na siłę to zjawisko, że sami poprzez świadome działania walczą z naturą.

Wielu mówi: niech tam sobie będą, ale niech nie pokazują tego publicznie. A dlaczego? Bo odczuwają obrzydzenie.
Jestem wolnościowcem (libertarianinem) i uważam, że problem ma ten kto czuje obrzydzenie, a nie ten kto je wywołuje. To samo dotyczy "obrazy" "uczuć religijnych". Rozstrzyganie po sądach, czy coś jest obraźliwe czy nie uważam za absurd i gwałt na wolności.


26 mar 2008 4:40:28
Zobacz profil
Post 
Cytuj:
Jestem wolnościowcem (libertarianinem) i uważam, że problem ma ten kto czuje obrzydzenie, a nie ten kto je wywołuje
I dlatego gdy ktoś robi przy nas kupę w windzie :shock: a my czujemy obrzydzenie :oops: to znaczy, że mamy problem ze sobą. Jakaś terapia by się nam przydała...
Na szczęście Biblia ma jednoznaczne stanowisko wobec praktyk homoseksualnych i sprawa ta jest jasna dla chrześcijan.


26 mar 2008 9:41:26
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 gru 2007 23:02:17
Posty: 379
Lokalizacja: UK
Post 
Rekon napisał(a):
Najgłupsze co można o nim powiedzieć to to, że jest sprzeczny z naturą i przyrodą. Towarzyszył naszemu gatunkowi od zawsze. Jeśli wierzyć statystykom, 1/10 czytających ten temat to homo- i biseksualiści.

Rozumiem, że sie nie zgadzamy, ale nazywanie innych głupkami to nie argument w dyskusji, a takich słów używają tylko ci, co nie mają innych argumentów. Gdzie dowody na to, że towarzyszył naszemu gatunkowi od zawsze? Oczywiście był bardzo rozpowszechniony w starożytnej Grecji, Japończycy też mieli do niego bardzo liberalne podejście, ale inne kultury tego zakazywały.

Jeżeli chodzi o statystyki to zależy kto robił te statystyki - bardzo się różnią. Dodatkowo znasz sposób stopniowania kłamstwa: małe, średnie, statystyka ;D

Rekon napisał(a):
Różne zakute łby próbują zwalić winę na "modę", "homoseksualne lobby" i inne jeszcze bardziej absurdalne rzeczy. Nie widzą, że sami próbują wytępić na siłę to zjawisko, że sami poprzez świadome działania walczą z naturą.

Właśnie statystyki pokazują, że większość homoseksualistów jest wyuczona takiego zachowania. Oczywiście powyżej napisałem, że nie należy za bardzo wierzyć statystykom, ale jak napisałem gdzieś powyżej także zachowania hetero (to na jaki wzór piękności reagujemy seksualnie) są wyuczone.

Jak można powiedzieć, że zachowania homo są zgodne z naturą? Powtórze proste pytanie, co by się stało z gatunkiem, który w całości zaspokajałby swoje potrzeby w stylu homo?


26 mar 2008 10:20:51
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 14 mar 2008 18:54:17
Posty: 16
Post 
karolkossowski napisał(a):
I dlatego gdy ktoś robi przy nas kupę w windzie :shock: a my czujemy obrzydzenie :oops: to znaczy, że mamy problem ze sobą. Jakaś terapia by się nam przydała...
Na szczęście Biblia ma jednoznaczne stanowisko wobec praktyk homoseksualnych i sprawa ta jest jasna dla chrześcijan.

Wysyłanie kogoś na terapie to nie jest domena libertarian, ale ich przeciwników, czego właśnie dajesz przykład (nawet jeśli to ironia). Każdy powinien radzić sobie ze swoimi problemami jak chce, o ile nie ogranicza to wolności innych. Robienie kupy to nie tylko czynność, ale też śmiecenie i zanieczyszczanie powietrza, to coś co można konkretnie sprawdzić, naprawdę mógłbyś wymyślić lepszy argument.

karolkossowski napisał(a):
Na szczęście Biblia ma jednoznaczne stanowisko wobec praktyk homoseksualnych i sprawa ta jest jasna dla chrześcijan.
Tak, jest tam coś o kamienowaniu. Na szczęście istnieją też ludzie niewierzący.


Bilberry napisał(a):
Jeżeli chodzi o statystyki to zależy kto robił te statystyki - bardzo się różnią. Dodatkowo znasz sposób stopniowania kłamstwa: małe, średnie, statystyka ;D

Znam, dlatego rzadko się na nie powołuję. A na sondaże na tematy polityczne nawet nie spoglądam. Sam napisałem "jeśli wierzyć statystykom".

Bilberry napisał(a):
Właśnie statystyki pokazują, że większość homoseksualistów jest wyuczona takiego zachowania. Oczywiście powyżej napisałem, że nie należy za bardzo wierzyć statystykom, ale jak napisałem gdzieś powyżej także zachowania hetero (to na jaki wzór piękności reagujemy seksualnie) są wyuczone.

U niektórych to wyuczone u niektórych nie. Instynkt odgrywa w doborze partnera dużą rolę, a instynkt to rzecz wrodzona. Rodzą się czasem dzieci u których nie da się określić płci, hermafrodyci, itd. Może homoseksualizm to coś w tym rodzaju tylko w wersji "light"? Wg mnie jest to zaburzenie płciowe, może nawet choroba (to tylko nazwy) ale w dużej mierze wrodzona.

Bilberry napisał(a):
Jak można powiedzieć, że zachowania homo są zgodne z naturą? Powtórze proste pytanie, co by się stało z gatunkiem, który w całości zaspokajałby swoje potrzeby w stylu homo?
Nie miałby potomstwa. Ludzie jednak NIE SĄ takim gatunkiem. Niedoskonałości istnieją zawsze i są częścią natury. Chyba do ludzi z wrodzonymi (czy nawet nabytymi) chorobami nic nie masz? A gatunek złożony w całości z takich osobników też by nie przetrwał.


26 mar 2008 19:33:30
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 mar 2008 0:11:57
Posty: 70
Lokalizacja: Albedo 0.39
eCzytnik: SONY PRS 505
Post 
Przeczytałem jednym ciągiem wszystkie posty..... . Podam parę faktów naukowych:
1. charakter dziecka kształtuje się do jego 4 roku życia. W dalszym rozwoju niektóre wcześniej ukształtowane cechy rozwijają się dalej, inne są przystopowane. Zmiany w uwypuklaniu sie cech wcześniej wykształconych dokonują się mniej więcej w cyklach 7-letnich
2. homoseksualizm jest UWARUNKOWANY GENETYCZNIE. Gen za to odpowiedzialny jest wyodrębniony, opisany, zlokalizowany.
3. konsekwencją pkt. 2 jest następujący fakt: ok. 30% populacji mężczyzn i 50% populacji kobiet posiada w swoim genotypie ten gen. Może sie uaktywnić lub nie podobnie jak geny odpowiedzialne za raka, skłonności do nałogów, agresji itp.


07 kwi 2008 23:26:49
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron