Teraz jest 28 mar 2024 15:43:48




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Naruto 
Autor Wiadomość
Post 
myślę tak samo po Sasu widać że na uczył się od Oro czegoś więcej, bardziej mi się widzi że Naruciak szykują się głównie żeby pokonać Sasuke niż Paina. Może mi ktoś powiedzieć o co chodzi z techniką Paina tak naprawdę bo ja do dziś jej nie rozumiem że potrafi kontrolować innych ludzi ale czy nie wydaje się to dla was trochę za bardzo naciągane?


21 wrz 2008 12:15:02
Post 
No właśnie to jest dziwne, że on ich nie tylko kontroluje, oni wszyscy mają nawet jego moce i wygląda na to, że nie można ich zabić, tylko trzeba zabić prawdziwego Paina. Wydaje mi się, że w tej pierwszej książce Jiray'i, którą ostatnio czytał Naruto jest napisane coś co bardzo pomoże mu ich pokonać. I ciekawe czy Sasuke naprawdę będzie chciał zniszczyć całą wioskę, choć muszę przyznać, że gdyby zabił tą dwójkę starszych to bym się ucieszyła. Ale szczerze powiedziawszy to wydaje mi się, że to wszystko zbiegnie się w czasie: Naruto skończy swój trening, Sasuke przyjdzie zniszczyć wioskę, a Paine przyjdzie zabić Naruto. I wtedy najpierw Sasuke i Naruto będą walczyć, ale potem zjawi się Paine i chłopaki połączą siły żeby go powstrzymać. Ja tak to widzę, ale jak będzie to zobaczymy.


21 wrz 2008 15:54:57
Post 
Mój Boże, Naruto to dla mnie tasiemiec. Przeczytałam z 200 rozdziałów (aż do ucieczki Sasa do Oro), a potem znudziło mi się kompletnie. Wątki jakoś takie pomieszane, nie wiem już kto, z kim i dlaczego. Ogólnie świat bardzo mi się podoba, ale za długie to. Zdecydowanie za długie. Ponad 400 rozdziałów samo o tym mówi.


08 paź 2008 15:31:18
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2008 0:14:37
Posty: 32
Post 
200 odcinków przeczytane na czym? W mandze czy skanlacje? Jęśli to drugie, to może być uciążliwe. Naruto jest ogólnie świetne i warto oprócz czytania oglądać anime (mnie się podobają fillery). Boli tylko, że akcja ma nierówne tempo i że co tydzień można przeczytać tylko tak mały ułamek historii.


09 paź 2008 11:58:59
Zobacz profil
Post 
Czytałam skany na angielskich/amerykańskich stronach i prawda, jakość może trochę zniechęcić. A fillerów w żadnym anime nie daję rady oglądać. Cóż, taki mój urok.


09 paź 2008 13:52:59
Post 
Cóż... do Naruto przekonała mnie moja lepsza połówka :) sam bym raczej nie sięgnął.. zaczęło się od anime, i wciągnęło mnie :)
Potem dała mi do przeczytania mangę:13 tomów. I tak od tego czasu sam jej kupuję kolejne tomiki :P A sama manga: co tu dużo mówić... genialna :)
Humor,akcja, i postać ero-sennina :P


09 paź 2008 14:55:54
Użytkownik

Dołączył(a): 30 wrz 2008 19:04:55
Posty: 29
Post 
po mangę sięgnąłem dopiero po obeirzeniu 2 serii naruto (shippuden) i musze powiedziec że się nie zawiodłem, jak powiedział przedmówca humor wspaniały walki zapierające dech w piersiach i przede wszystkim Naruto - nigdy nie poddający się i zaskarbiający sobie ludzi


09 paź 2008 18:58:48
Zobacz profil
Post 
Tu są chapter-y naruto po polsku http://ukrytawioska.com/.Co ukarze się nowy to go tłumaczą i wstawiają na stronę.Chyba co tydzień.


17 paź 2008 21:19:24
Użytkownik

Dołączył(a): 12 wrz 2008 10:39:22
Posty: 22
Post 
Zaczęliśmy od anime na jetix-ie, dzieci oglądały to i rodzice też. Później wstecz od pierwszego odcinka, łącznie z filerami. Jesteśmy na bieżąco, cała rodzina niecierpliwie czeka na nowy odcinek. Polskie wydania mangi czytam z córką, skany sama ( trzymam język za zębami i nic nie zdradzam reszcie rodziny :D ). Super kreska i humor-polecam.


18 paź 2008 21:31:58
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 19 sty 2008 17:52:09
Posty: 23
Post 
Ejj, całkiem fajna manga trzyma w napięciu przez większość chapterów. Czasami gdy wydaje się, że zaczyna być nudna autor zaskakuje czytelników kompletnie! Kreska trzyma poziom chociaż bez rewelacji :P .

E.
Literówka :oops:


19 paź 2008 0:29:37
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 09 maja 2008 20:00:55
Posty: 18
Post 
Hmm.. Naruto było fajne dopóki walki nie zaczęły trwać po kilkanaście odcinków.
To doskonały przykład na wsteczną ewolucje :)
Świetny, na dodatek solidnie wykonany pomysł z każdym kolejnym odcinkiem coraz bardziej zamieniający się w zwykłego tasiemca.


19 paź 2008 19:08:12
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 27 wrz 2007 13:35:51
Posty: 45
Lokalizacja: Luton GB
Post 
Naruto byla, jedna z pierwszych mang, ktore przeczytalam, zaraz po chobits, clampa.
Musze przyznac, ze strasznie mi sie podobala.
Mimo ze Naruto wydaje sie byc strasznym blazne z mania na punkcie ramen, Sakura zakochana po uszy w Sausuke trzpiotka, a sausuke strasznym maniakiem.
Podobala mi sie i to bardzo.
Po blizszym poznaniu bohaterzy nabieraja glebi, zdecydowanie manga jest lepsza i nie upraszcza tak watkow jak anime niestety.

_________________
Należy każdego dnia posłuchać krótkiej pieśni, przeczytać dobry wiersz, zobaczyć wspaniały obraz i - jeśli to możliwe - wypowiedzieć kilka rozsądnych słów.


26 paź 2008 14:59:36
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 21 lip 2008 17:30:11
Posty: 25
Post 
no jasne, ze najlepsza manga ;)
Co tydzien wyczekuje na kolejny chapter ;p

kurczę bladę, skubany Danzou musial zabic zabe...tak wiec powrót naruto z gór zabich oddalaa sie ;o
mam nadzieje ze jak najszybciej skopie tyłki Peinowi ;]



sorka za spoiler, nie wiem jak się on tam znalazl ;p


Ostatnio edytowano 05 lis 2008 22:12:15 przez frufels, łącznie edytowano 1 raz



30 paź 2008 0:27:37
Zobacz profil
Post 
frufels, czy mówi ci coś pojęcie "spoiler"? Proponowałbym nie spoilerować, ewentualnie dawać spoilery w kolorze tła......
a odnosnie samego Naruto... Pierwsze chaptery zapowiadały się dużo bardziej ciekawie, obecnie akcja zostaje strasznie "rozwleczona"... Niestety powoduje to, że seria zaczyna odpychać od siebie coraz większą grupe ludzi... Sam zaczynalem od oglądania anime, później zacząłem na bierząco czytać mangeę i oglądać anime, ale kolejne filery i przedlużanie i tak już naciąganych chapterów na kilka epów anime, odrzuciło mnie strasznie od serii.... MAnge obecnie czytam tylko przez sentyment, a anime omijam delikatnie mówiąc "szerokim łukiem"
Seria niestety coraz bardziej zaczyna przypominać Dragon Ball, gdzie jeden atak trwał kilka odcinków....


30 paź 2008 8:19:04
Post 
Rozciąganie odcinków jest zabiegiem marketingowym niestety przynoszące teraz zle skutki w postaci odejścia fanów od serii ja początkowo oglądałem anime później przyszła manga która mimo dość "skromnego" wyglądu potrafi naprawdę wciągnąć nie oglądam już naruta zwyczajnie odechciało mi się po tym co zrobili z długo oczekiwanym shippudenem.


04 lis 2008 23:19:59
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron