Teraz jest 20 kwi 2024 14:36:41




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
S@motnośc w sieci... 

Czy podoba³a Ci siê "S@motnoœÌ w sieci"?
TAK, raczej tak 35%  35%  [ 13 ]
NIE, nie nie bardzo 65%  65%  [ 24 ]
Liczba głosów : 37

S@motnośc w sieci... 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 04 lis 2008 17:50:13
Posty: 26
Post 
Napiszę krótko i brutalnie. Proszę aby się na mnie nikt nie obrażał, ani nie dawał upomnień.
Jeśli książka była zła to ten film jest zwyczajnie .... wart. Autora gniota ukrzyżować, a reżysera filmu powiesić za .... .
To by było na tyle. Dziękuje za uwagę i pozdrawiam.

Edit by Mori: Skoro nie potrafisz uargumentować, nie oczekuj, że nie dostaniesz ostrzeżenia. +1


05 lis 2008 17:38:34
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 12 lis 2008 10:06:47
Posty: 8
Post 
Ksiązki nie czytałem, a po obejrzeniu filmu mam mieszane uczucia. Ni to romans, ni psychologia coś brakło. Najlepszy w tym filmie by "zwiastun".

_________________
Nam nie ustać, krzyczeć i mówić przypada
Wzrastać, tworzyć szalenie wypada
Nam nie ugiąć się i walczyć prawdziwie
Wysiłek podjąć zuchwale i życzliwie


12 lis 2008 11:01:57
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 11 gru 2008 22:21:21
Posty: 63
Post 
Moim zdaniem nie da się w filmie odtworzyć myśli i uczuć bohaterów (generalnie), oddać atmosfery rodzącego się pomiędzy nimi uczucia i przedstawić ich samotności (w sieci). Inaczej mówiąc, niemożliwe jest dobre przedstawienie, w konwencji filmu, emocji. A wartość książki A. Wiśniewskiego polega właśnie na tym, że przedstawia i opisuje emocje. Dlatego uważam, że film od samego początku skazany był na porażkę. Nie dorasta pierwowzorowi literackiemu do pięt...


16 gru 2008 15:05:08
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 gru 2008 1:51:56
Posty: 28
Lokalizacja: WrocÂław
Post 
Niestety nie miałem okazji czytać ani książki, ani widzieć filmu, ale czytałem inne pozycje Wiśniewskiego i nabrałem naprawdę ochoty na film i książkę S@motność w sieci, może nie koniecznie w tej kolejności... ;)

_________________
-=> DJ M@fi0z0® <=-

"Es gibt so viele die Menschen,
du aber ein, meine Liebe,
Nur will dir sagen können,
dass du einzig bist,
wen ich lieben kann"
(własne)
Für dich... für immer dein...

Obrazek


16 gru 2008 23:10:11
Zobacz profil
Post 
Niestety oglądałam.
Żałuję i więcej to się nie powtórzy ;) Tak naprawdę nie wiadomo co się dzieje- jedyne logiczne fragmenty filmu to te, w których nastąpiło spotkanie głównych postaci. Nie przekazuje uczuć zawartych w książce.


20 gru 2008 19:59:26
Użytkownik

Dołączył(a): 10 sie 2008 23:56:57
Posty: 20
Post 
Cóż według mnie S@motność w sieci, jest kolejnym średnim polskim filmem, który nie ma większych szans na zostanie zapamiętanym.
Nie wydaje mi się, również, aby to był film dla mnie.


21 gru 2008 23:04:20
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: