Teraz jest 28 kwi 2024 12:39:12




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Thorgal 
Autor Wiadomość
Post Thorgal
Oto cała seria (29 numerów) Thorgal w formacie .jpg każdy numer jest spakowany do archiwum CBR (otworzyc można WinRAR'em). Oto linki do poszczególnych numerów:



EDIT

ciach - linki są tylko w Bibliotece
Chesuli


17 lip 2007 20:18:17
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2007 18:24:08
Posty: 211
Lokalizacja: Land Of No Return
Post 
Dzięki. Na pewno fani, oraz Ci, którzy nie mieli z nim jeszcze styczności, będą Ci wdzięczni :)
To jest moja ulubiona seria komiksów. Polecam każdemu fanowi Fantasy, choć nie tylko :)
To trzeba przeczytać i tyle :)

_________________
Obrazek


18 lip 2007 6:46:47
Zobacz profil
Post 
A nie można by tego dodać do biblioteki? Może powienien tam powstać odrębny dział o komiksach?


18 lip 2007 7:47:09
Post 
To fakt, że format CBR można otworzyć WinRAR-em. Ale można jeszcze skorzystać z programu CDisplay, który bardzo ładnie i szybko wyświetla komiksy w postaci skanów. Więcej tutaj:

http://www.geocities.com/davidayton/CDisplay

BTW: Ja również uważam Thorgala za jeden z najlepszych komiksów


18 lip 2007 7:49:34
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2007 18:24:08
Posty: 211
Lokalizacja: Land Of No Return
Post 
vv0jtas napisał(a):
To fakt, że format CBR można otworzyć WinRAR-em. Ale można jeszcze skorzystać z programu CDisplay, który bardzo ładnie i szybko wyświetla komiksy w postaci skanów.


Ja właśnie korzystam z CDisplay. Według mnie, to najprzyjemniejszy program do czytania plików formatu CBR :)
Pamiętam, jak rok temu miałem problemy w odnalezieniu programu do tego formatu. Stare czasy :wink:

_________________
Obrazek


18 lip 2007 8:13:50
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2007 18:35:47
Posty: 149
Lokalizacja: Wrocek
Post 
Probowalem przez niego przebrnac, przy piatym numerze padłem z nudow... moze kiedys sie zmusze i calosc przeczytam... bo w sumie "prawie" polska pozycja ;)

_________________
Żołnierze żyją. I zastanawiają się dlaczego.

Obecnie: Nintendo DS jrpg ;)


18 lip 2007 11:58:23
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2007 18:24:08
Posty: 211
Lokalizacja: Land Of No Return
Post 
Fjuczers napisał(a):
Probowalem przez niego przebrnac, przy piatym numerze padłem z nudow... moze kiedys sie zmusze i calosc przeczytam... bo w sumie "prawie" polska pozycja ;)


Wytłumaczenie: początki prawie zawsze są takie. Jak już poznasz dokładnie bohaterów i ich historie, to potem już tylko miodzio :wink: Mój ulubiony zeszyt: "Wilczyca" :)

_________________
Obrazek


18 lip 2007 12:02:06
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post 
Zgadzam się - przenieś linki do biblioteki. Nikt nie zabrania wrzucać tam tomików wierszy, dramatów i komiksów ;) Przecież nie probelm w gatunkach literackich zrobić dział Komiksy. Tak więc dodaj je tam z łaski swojej :) A jeśli nie wiesz jak, to Mori już wysmażył poradniki - skorzystaj z nich. Ciężko ich nie zrozumieć :D

Edit: Jednak zmieniłem zdanie. Na razie nie dodawaj. Obecny szablon nie nadaje się do komiksów. Będzie trzeba obmyślić nowy i wtedy go wprowadzić. Tak więc możesz się wstrzymać.


18 lip 2007 13:38:58
Zobacz profil WWW
Post 
WOW właśnie przeczytałem pierwszą część i jestem pod wrażeniem . Throgal jest świetny . Szkoda że nie czytałem go wcześniej.


19 lip 2007 0:41:26
Post 
Moja ulubiona komiksowa saga. Naprawdę warto spędzić z tymi komiksami kilka, a może i nawet kilkanaście wieczorów. IMO godna polecenia każdemu.


22 lip 2007 23:15:59
Użytkownik

Dołączył(a): 28 lut 2008 14:49:43
Posty: 24
Post 
Muszę powiedzieć jedno :) Do starych egzemplarzy serii wracam z nostalgią. Niestety kilka ostatnich tomów to ewidentny spadek formy autorów. Ostatni numer serii jest tego doskonałym przykładem. No, ale mimio swszystko jedna THORGAL wciąż jest the best. :)


28 lut 2008 15:22:28
Zobacz profil
Post 
Yay! A jednak dobrze, że wymaganie 20 postów zmotywowało mnie do zajrzenia na forum. W innym przypadku nie dowiedziałabym się, że można tu odnaleźć Thorgal'a! A komiks ten wspominam ten bardzo miło, gdyż miałam się z nim okazję zapoznać już jako dziecko (co w cale nie oznacza, że seria jest bardzo stara, a jedynie ja nie mam tak dużo lat na karku), chociaż oczywiście nie wszystkie. Ale kilka komiksów leży sobie gdzieś w szafie xD. Moją ulubioną częścią również jest "Wilczyca", gdyż mam taką przyjemność akurat tę część posiadać. Niestety te kilka komiksów, które posiadam, nie jest całą serią, a między kolejnymi numerami mam spore luki. Więc przez brak poznania treści chronologicznie nigdy nie mogłam zrozumieć do końca serii. Ale widzę, że już wkrótce to się odmieni. Aż dostaję chęci, by już prosić innych użytkowników o króciutkie spoilery, pewnych motywów z serii.
Czy ktoś zna jakieś tytuły podobne do Thorgala? Jestem bardzo ciekawe, czy gdziekolwiek indziej można by znaleźć podobny czar ^^


01 mar 2008 15:29:45
Post 
Pamiętam jak za małolata, ojciec kupował mi Thorgale, miałem prawie wszystkie, czytałem z otwartymi ustami, czasami budził we mnie strach ale nie mogłem oderwać od niego oczu. Potem dałem młodszemu kuzynkowi a on niestety przesiał je. A miałbym teraz pamiątkę.


01 mar 2008 21:46:39
Post 
Taa, słodkie lata młodości:) Od komiksów zaczeła sie moja przygoda z czytaniem, na początku był Kajko i Kokosz ale zaraz potem Thorgal. Do dziś jest to jeden z moich ulubionych komiksów. Niestety w papierze mam tylko numery do "Wilczycy". A szkoda bo lubię sobię od czasu do czasu zaglądnąć do któregoś zeszytu Thorgala.


06 mar 2008 13:25:53
Użytkownik

Dołączył(a): 23 wrz 2007 19:34:29
Posty: 23
Post 
Z tego co słyszałem/czytałem (ale mogę się mylić) seria o Jolanie ma mieć 6 odcinków, a potem znowu powrót do Thorgala jako głównego bohatera. Więc saga trwa ...


07 mar 2008 12:16:18
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: