Teraz jest 29 mar 2024 14:29:43




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Stephanie Meyer 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 mar 2008 21:17:38
Posty: 47
Post Re:
Judith napisał(a):
To mnie nurtuje taka jedna sprawa, której Meyer nie wytłumaczyła. Bo w końcu Bella jak każda normalna dziewczyna miesiączkuję, więc wtedy Edward powinien trzymać się raczej z daleka od niej, to by było dla niego bardzo trudne przebywać z nią w takiej chwili. Zarówno jemu jak i jego rodzinie.


Zdaje się, że Meyer wyjaśniła to tak, że krew miesięczna jest tak jakby "martwa", więc wampiry nie odczuwają jej jak zwykłą krew.


09 sie 2009 23:48:46
Zobacz profil
Pocketbook Killer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 20:07:55
Posty: 1513
Lokalizacja: Toruń
eCzytnik: Kindle 3 WiFi
Post Re: Stephanie Meyer
Słuszna koncepcja, jak mawia stare przysłowie: nie ufaj nikomu, kto krwawi kilka dni i nie umiera!

_________________
"A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu?
Splunął na drogę krwawą flegmą. Wstałem dziś rano, odparł."

//Cormac McCarthy - Droga


01 wrz 2009 11:35:03
Zobacz profil
Post Re: Stephanie Meyer
" I just wanna love U Baby "... <lol2>

Cóż, pewna osoba tutaj obraziła dwie moje ulubione autorki, czyli p. Meyer i najdroższą mi p. Sandemo!
Według mnie, one najlepiej piszą fantastic-romans xD!
A co do p. Meyer i mojego kochanego "Zmierzchu", to naprawdę książka jest świetna, ba! Dodam nawet, że pierwsze co zrobiłam, to najpierw obejrzałam film, oczywiście nie ulega wątpliwości, że książka jest lepsza ;p.
Jednakaże adaptacja bardzo mi się podobała.
Teraz, jeśli mi szkoła pozwoli (biol-chem dużo trza się uczyć :() to przeczytam ostatnią część. Sądzę, że nie potrafiłabym powiedzieć, która część przypadła mi najbardziej do gustu, za to z HP nie miałam problemu, bo częścią którą czytałam kilka razy była część trzecia i wg mnie najlepsza.
A co propozycji wysłania tych 12 rozdziałów, to ja bym je chętnie przeczytała, ale to potem.


10 wrz 2009 8:54:06
Użytkownik

Dołączył(a): 27 lut 2010 22:36:03
Posty: 1
Post Re: Stephanie Meyer
somebodyelse,
Czy mogła byś mi wysłać te 12 rozdziałów 5 części.? ;)


27 lut 2010 22:40:26
Zobacz profil
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post Re: Stephanie Meyer
Klaudia xD napisał(a):
somebodyelse,
Czy mogła byś mi wysłać te 12 rozdziałów 5 części.? ;)

Mówisz o tym?

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


27 lut 2010 23:35:25
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 26 sie 2010 10:13:10
Posty: 23
Post Re: Stephanie Meyer
A jakie inne książki podobne do "Zmierzchu" polecicie? ja ze swej strony podsuwam w podobnym klimacie e"Dziedzictwo mroku" Bree Despain.


20 gru 2010 2:29:30
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2010 17:46:05
Posty: 45
Lokalizacja: Wrocław
eCzytnik: Prestigio Libretto PER5062B
Post Re: Stephanie Meyer
Jako że moda na wszelkie wampirzo-wilkołaczo-paranormalne książki przeżywa rozkwit i jesteśmy zalewani tego typu książkami, to ciężko wybrać coś dobrego, ale na pewno cykl Melissy Marr się wyróżnia ("Królowa Lata" itd.), "Akademia Wampirów" (chociaż pierwszy tom trochę długo się rozkręca) i "Błękitnokrwiści" (aczkolwiek te klimaty trzeba lubić).


21 gru 2010 18:19:20
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 24 sie 2015 12:42:20
Posty: 43
eCzytnik: wolę klasycznie;)
Post Re: Stephanie Meyer
szybko mnie wciągneła, łatwo się czytała


28 wrz 2015 19:11:59
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: