Teraz jest 28 kwi 2024 20:14:33




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Romansidła z 'Naj' 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2007 20:00:35
Posty: 163
Lokalizacja: Czechy Brno
Post 
ow dobry pomysł od razu zajrzycie jakie pozycje sexualne lubimy a jakie nie. i jak nam zrobic dobrze :P

_________________
Księga trosk policzonych Dean R. Koontz napisał(a):
Nadzieja to przeznaczenie, którego poszukujemy.
Miłość to droga, która prowadzi do nadziei.
Odwaga to siła, która nas napędza.
Z ciemności podążmy ku wierze.

ObrazekObrazek


30 paź 2007 18:14:37
Zobacz profil WWW
Post 
A ponoć to mężczyźni myślą zawsze o tym samym....


30 paź 2007 18:21:21
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2007 20:00:35
Posty: 163
Lokalizacja: Czechy Brno
Post 
oj juz nie przesadzaj my myslimy o seksie wtedy kiedy mamy zapotrzebowanie

_________________
Księga trosk policzonych Dean R. Koontz napisał(a):
Nadzieja to przeznaczenie, którego poszukujemy.
Miłość to droga, która prowadzi do nadziei.
Odwaga to siła, która nas napędza.
Z ciemności podążmy ku wierze.

ObrazekObrazek


30 paź 2007 18:27:31
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post 
A jak nie macie zapotrzebowania to boli was głowa :P Czyżbym już rozumiał kobiety? :D A kiedyś próbowałem przeczytać jedno romansidło - poddałem się na bodajże 5 kartce :P


30 paź 2007 18:29:46
Zobacz profil WWW
Post 
Obi bądź moim mistrzem . Jak to zrobiłeś?????? Ja wymiękłem po przeczytaniu 7 linijek!!!!


30 paź 2007 18:40:24
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post 
Byłem znudzony i zdesperowany :D I chodziło mi o 5 stronę a nie kartkę ;) Taki twardy to ja nie jestem :D


30 paź 2007 18:44:48
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2007 17:58:35
Posty: 551
Lokalizacja: from the city
Post 
Ja tam nawet 3książki takie przeczytałam albo ileś tam bo nawet nie pamiętam już. Po za tym można to przeczytać dla zieji, przecież tam nie jest napisana prawda. Ani o pozycjach, ani o tym co kobiety chcą. Także faceci i tak nic się nie dowiedzą.

_________________
Lepiej zabić dziecko w kołysce niż hodować niespełnione żądze.


30 paź 2007 19:10:39
Zobacz profil
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post 
chosenone napisał(a):
[...] przecież tam nie jest napisana prawda. Ani o pozycjach, ani o tym co kobiety chcą. Także faceci i tak nic się nie dowiedzą.


I tyle doświadczenia poszło się... kochać... ;)

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


31 paź 2007 7:13:33
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2007 17:58:35
Posty: 551
Lokalizacja: from the city
Post 
I tak wszyscy wiemy co chciałeś najpierw napisać i co powinno być. Aczkolwiek ładnie wybrnąłeś z tego określenia ;) .

_________________
Lepiej zabić dziecko w kołysce niż hodować niespełnione żądze.


31 paź 2007 7:46:21
Zobacz profil
Post 
co do romansideł - nie liczy sie plec czytajacego, tylko jego charakter-kazdy czlowiek ma wolny wybor czytac je bądź nie. Ja nie lubie takich romansidel ktore sa dolaczne do gazet- bo sa za krotkie i nie maja polotu. Zakochalam sie natomiast w Sadze ludzi lodu - po pierwsze nie jest tylko i wylacznie romansem, po drugie- pojawia sie świat nadprzyrodzony, który to uwielbiam, po trzecie - nie mozna zarzucic ze jest krótka- to całe 40 tomów. Czlowiek nigdy sie nie znudzi...


29 lut 2008 1:47:39
Użytkownik

Dołączył(a): 28 lut 2008 13:49:00
Posty: 294
Post 
Zgadzam się z ostatnią opinią. Romansidła z gazet są dobre jedynie do pociągu lub tramwaju /tak na około jedną gadz/. Nawet jak się nie skończy czytać to zakończenie jest znane: "żyli długo i szczęśliwie". Pisane są "na jedno kopyto" i nie przedstawiają, wg mnie żadnych wartości.
Romanse dłuższe, liczące po kilkaset stron, mają rozbudowae wątki i są znacznie ciekawsze. Tego typu książki lubię i polecam. Mogą one być relaksem, pewnym urozmaiceniem, odskocznią od twardej sensacji czy kryminałów.


29 lut 2008 15:17:35
Zobacz profil
Post 
zgadzam sie z wami te opowiadani nadaja się jedynie na podróż i to nie zadaleką


01 mar 2008 0:48:12
Post Romanse
Też uiważam, ze takie ksiażki można bezwstydnie wykorzystać do "Zabicia czasu". Nie trzeba za bardzo się wysilać przy czytaniu, czas szybko upływa i następnego dnia juz nie pamięta sie imion bohaterów.


03 mar 2008 17:21:50
Post 
Możecie lubić, bądź nie. To kwestia gustu. Jednak chyba się ze mną zgodzicie, że takie ksiązki są potrzebne, chociażby dla takich osób, które chcą uciec od "szarej rzeczywistości", oderwać się na chwilę, przezyć coś nawet tylko w wyobraźni i przy pomocy ksiązki, bo przecież po to one są, nie tylko, żeby nas uczyć, ale i umilac czas:D


03 mar 2008 22:41:45
Użytkownik

Dołączył(a): 02 mar 2008 15:03:09
Posty: 22
Post 
Te romansidła, to zgroza, Mają wątki na "jedno kopyto". Najprostszy sposób na zn=bijanie kapitału. Ale może się mylę


06 mar 2008 12:02:34
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron