Teraz jest 29 mar 2024 0:20:50




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Błękitny zamek 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 cze 2008 21:26:46
Posty: 39
Post Re:
Biby napisał(a):
Qsandra napisał(a):
wprawdzie motyw bogactwa barneya jest bardzo wyidealizowany


Oczywiście ponieważ we wszystkich tego typu książkach on jest zawsze bogaty, a ona najczęściej biedna ^^ Ale to nigdy nie przeszkadza, taki urok już tych książek o księciu z bajki i niezwykłej miłości. Ale mnie nie przeszkadzałoby, gdyby Edward (tu się będę upierać przy tym imieniu ;) ) pozostał tym kim się wydawał, że był, bądź tylko tym autorem książek przyrodniczych. To by wystarczyło....:)


Miałam zawsze te same odczucia :) Wydaje mi się, że wystarczyłoby, że [!!!spoiler] Edward/Barney okazał się ulubionym pisarzem Joanny/Valancy, te miliony to już nieco przesadny zbytek łaski :D.
A książka rzeczywiście rozkoszna, prawdziwy kaloryferek na chłód i smutki.


12 mar 2009 22:44:31
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 17 gru 2009 1:41:41
Posty: 8
Post Re: Błękitny zamek
przeczytalam praktycznie wszystkie ksiazki montgomery (poza jej dziennikami) ale drugiej tak pieknej jak blekitny zamek nie ma w jej tworczosci. to idealna ksiazka na pocieszenie dla kazdej dziewczyny. pokazuje ze zawsze po deszczu swieci slonce.


17 gru 2009 2:19:59
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 24 sie 2015 12:42:20
Posty: 43
eCzytnik: wolę klasycznie;)
Post Re: Błękitny zamek
wszyscy znają Anię ale nie każdy słyszał o błękitnym zamku, a szkoda


28 wrz 2015 18:58:45
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: