Teraz jest 28 mar 2024 13:54:18




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Dlaczego chcemy, żebyś był bogaty Kiyosaki Trump 
Autor Wiadomość
Post Dlaczego chcemy, żebyś był bogaty Kiyosaki Trump
Witam. Przymierzam się do zakupu tej książki jest to NOWOŚC Roberta Kiyosaki i Donalda Trumpa.

czy ktoś już czytał.
Pozdrawiam.


04 mar 2008 9:40:11
Post 
Nie czytalem....Ale zapoznalem sie z opiniami. Mwia one ze raczej jest to strata czasu....Cos na wzor prania mozgu w Amwayowski stylu....No ale o gustach sie nie dyskutuje ;-)


07 mar 2008 19:38:53
Post 
Witam,
czytałam 1 i 2 cześć Bogatego Ojca. Jestem w trakcie trzeciej. Dwie pierwsze części podobały mi sie ponieważ Kiyosaki pokazuje nam ze nie trzeba urodzić sie bogatym aby być bogatym. Przekazuje nam ze trzeba nauczyć sie myśleć jak ludzie bogaci. W swoich książkach nakazuje nam prawie aby oprócz swojej stałej pracy na etat stworzyć sobie dodatkowe źródło dochodu. Aby dodatkowa praca sama na siebie zarabiała a ty tylko odcinasz kupony od niej.
Słabą strona tych książek jest to ze tematy poruszane w 1 części poruszane są także w 3, jednakże warto przeczytać te 3 książki. Słyszałam także opinie ze wszystkie następne książki Kiyosakiego powielają zagadnienia z Bogatego Ojca z czym muszę sie zgodzić bo miałam okazje zacząć czytać "Szkoła biznesu dla ludzi, którzy lubią pomagać innym". Dlatego następnych jego pozycji nie polecam, no chyba ze nie czytałeś Bogatego Ojca:)


10 kwi 2008 21:29:24
Pocketbook Killer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 20:07:55
Posty: 1513
Lokalizacja: Toruń
eCzytnik: Kindle 3 WiFi
Post 
O, to te książki muszą być strasznie odkrywcze: aby się wzbogacić trzeba ciągnąc na dwa etaty. Błyskotliwe! Czemu nikt na to wcześniej nie wpadł?

_________________
"A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu?
Splunął na drogę krwawą flegmą. Wstałem dziś rano, odparł."

//Cormac McCarthy - Droga


14 kwi 2008 7:17:58
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 08 sie 2008 20:18:22
Posty: 11
Post 
Witam,

Książki pana Kiyosaki przynoszą kasę tylko panu Kiyosaki. Można przeczytać jedną, aby zmienić poglądy o wydawaniu kasy na wszystko co nowe (gadżeciarze), lub brania wszytkiego na kredyt. Kolejne książki ( przeczytałem 3). w 50% powstały z "copy-paste" z pierwszej książki Bogaty Ojciec...
Realia polskie nie bardzo pozawalają na takie kokosy jakie przykładowo podaje pan Kyiosaki.

Pozdrawiam
M.


09 sie 2008 9:27:01
Zobacz profil
Post Odnośnie dzieł pana Kyosaki
Przeczytałem bodaj trzy książki tego człowieka. Wydaje mi się, że jeśli ktoś chce zgłębić ten temat, to bardziej na miejscu będzie zawarcie znajomości z jakimś biznesmenem (może masz nawet kogoś takiego w rodzinie? Bo ja mam :P ) On Ci powie jaki to on obrotny nie jest i udowodni Ci, że on to samego diabła w pole wywieść potrafi. Powie Ci także o tym, z jakim trudem dochodził do tego, co ma. Powie Ci, że zaczynał od zera... no i patrz teraz...
Pan Kyosaki nie może wyjść z podziwu dla samego siebie... To dość typowe dla osobowości autorytatywnych. Dziwi się dlaczego po tym jak opublikował swoją "Biblię Biznesmena" tylu ludzi wciąż jest takich głupich i pracuje "dla kogoś" zamiast rzucić to w diabły i założyć własną firmę (a najlepiej jakąś sieć) i po kilku latach zostać obrzydliwie bogatym rentieram i rozkoszować się w pełni życiem filantropa.
No cóż, na usprawiedliwienie tego autora muszę przyznać, że jest kilka ciekawych informacji, sugestii i przemyśleń... które możnaby z powodzeniem zmieścić na kilkunastostronicowej broszurce ( :idea: ale co za idiota wydaje takie lekkie książki? To się przecież nie kalkuluje :idea: )


18 paź 2008 2:31:02
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron