Teraz jest 28 mar 2024 20:06:35




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Odpicuj swojego Kindle - komentarze 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 25 cze 2011 22:27:14
Posty: 6
eCzytnik: Kindle
Post Re: Odpicuj swojego Kindle - komentarze
Poczytaj wątek o Jailbreaku 3.2.1 - uda Ci się.


14 lip 2011 15:26:00
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 16 paź 2008 14:57:41
Posty: 42
Lokalizacja: Archipelag Magellana
eCzytnik: Sony PRS 505 (2x), nowy: k3g
Post Re: Odpicuj swojego Kindle - komentarze
Witam,
w sprawie tapet-wygaszaczy: nie umiem ustawić losowego wyświetlania tapet z katalogu.
W folderze linkss tworzę pusty plik tekstowy "random.txt", restartuję - nic.
Kopiuję jeden z pustych plików: np. "auto", zmieniam nazwę na "random", restart - nic.
Jakiego typu ma być ten plik- "random"?

Zawsze po restarcie tapety pojawiają się w tej samej kolejności. Niby nic- mam spory zbiór, ale jednak wkurza, wrr!


24 paź 2011 20:15:38
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 03 wrz 2011 18:16:24
Posty: 9
eCzytnik: Kindle 3
Post Re: Odpicuj swojego Kindle - komentarze
Plik ma być bez rozszerzenia z tego co pamiętam po prostu "random"


25 paź 2011 11:30:39
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 08 lis 2011 9:14:09
Posty: 2
Post Re: Odpicuj swojego Kindle - komentarze
Witam. Posiadam Kindle 3 WiFi version 3.3. Zgodnie z instrukcją skopiowałem plik update_jailbreak_0.9.N_k3w-3.2.1_install.bin na swojego Kindle'a, dałem upgrade, następnie skopiowałem plik update_ss_0.25.N_k3w_install, dałem upgrade, na Kindlu pojawił się folder linkss z podfolderem screensavers, wrzuciłem do niego kilka tapet o wymaganej rozdzielczości 600x800 JPG. Mój problem polega na tym, że nawet po kilkukrotnym restarcie tapety na Kindlu się nie wyświetlają a mnie męczą wciąż te same tapeto-reklamy z Amazona. Na czym polega problem?

Pozdrawiam


08 lis 2011 9:28:56
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 08 lis 2011 9:14:09
Posty: 2
Post Re: Odpicuj swojego Kindle - komentarze
Wygląda to tak jakby reklamy Dove/Amazona blokowały wyświetlanie tapet...


08 lis 2011 14:32:13
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2011 21:56:38
Posty: 1
eCzytnik: Kindle 3
Post Re: Odpicuj swojego Kindle - komentarze
Jasix napisał(a):
Witam. Posiadam Kindle 3 WiFi version 3.3. Zgodnie z instrukcją skopiowałem plik update_jailbreak_0.9.N_k3w-3.2.1_install.bin na swojego Kindle'a, dałem upgrade, następnie skopiowałem plik update_ss_0.25.N_k3w_install, dałem upgrade, na Kindlu pojawił się folder linkss z podfolderem screensavers, wrzuciłem do niego kilka tapet o wymaganej rozdzielczości 600x800 JPG. Mój problem polega na tym, że nawet po kilkukrotnym restarcie tapety na Kindlu się nie wyświetlają a mnie męczą wciąż te same tapeto-reklamy z Amazona. Na czym polega problem?

Mam to samo, co prawda ostatecznie wyłączyłem reklamy podmieniając katalog system/.assets na pusty plik, ale i tak szkoda, że własnych wygaszaczy nie da się ustawić.
Jakiś pomysł jak w edycji Special Offers zainstalować moda Screen Savers?

EDIT:
Zresetowałem Kindla do fabrycznych (ale ciągle wersja 3.3), nie rejestrując go zainstalowałem wszystkie mody jak z poradnika, i już wszystko działa :)
(nie wiem czy fakt, że nie był zarejestrowany miał znaczenie, ale nie chce mi się sprawdzać)
Teraz po zarejestrowaniu nie ma ani reklamowych wygaszaczy, ani reklam w menu, nawet pustego okienka z informacją żeby się podłączyć do sieci aby się pobrały (czy jakoś tak) - tak jakby to nie był Special Offers :twisted:


24 lis 2011 20:31:57
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 01 sty 2011 19:32:38
Posty: 172
Post Re: Odpicuj swojego Kindle - komentarze
Moi drodzy, potrzebuję Waszej pomocy bo wygląda na to, że nie mogę przebrnąć przez zainstalowanie jaibreaka.
Mam soft 3,3 (k3w czyli b008), po skopiowaniu do katalogu głównego jaila w wersji 0.10.N daję aktualizację - no i not successfull. :( (Po czym restartuje się oczywiście).
Co robię źle ? Czy powinnam skopiować do katalogu głownego coś więcej poza samą instalką?
Dodam tylko, że już się nakombinowałam dzisiaj na rozmaite sposoby,teraz jestem po 3 w sumie przywróceniu ustawień fabrycznych.


01 kwi 2012 18:19:22
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron