Teraz jest 28 mar 2024 12:07:52




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Moja recenzja-wideo Kindle 3 i aplikacji Kindle Notepad! 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 13 maja 2010 21:12:11
Posty: 137
eCzytnik: był eClicto - jest Kindle 3 :)
Post Re: Moja recenzja-wideo Kindle 3 i aplikacji Kindle Notepad!
Miałem tego nie robić, ale się nie powstrzymam...
http://www.youtube.com/watch?v=RrlGSgcx7_c#t=0m52s

btw, czy słyszałeś o edycji video, aby np. poucinać momenty ładowania książek, oraz związanych z nimi efektów "dźwiękowych"?

Kolego, lepiej usuń czym prędzej tą "recenzję", póki nie dorwali się do tego internetowi szydercy pokroju wykop.pl itp. bo możesz się stać internetową sławą. Ale nie jestem pewien, czy aby na pewno o taką sławę ci chodzi ;)


03 kwi 2011 22:57:53
Zobacz profil
Admin

Dołączył(a): 13 cze 2008 14:47:02
Posty: 2835
Lokalizacja: Gdańsk
eCzytnik: kindle
Post Re: Moja recenzja-wideo Kindle 3 i aplikacji Kindle Notepad!
Devasto napisał(a):
btw, czy słyszałeś o edycji video, aby np. poucinać momenty ładowania książek, oraz związanych z nimi efektów "dźwiękowych"?

Z tych 31 sekund pierwszej części które dałem radę obejrzeć i jakichś 10 sekund tego co podlinkowałeś, wnioskuję, że kindle jest tu jedynie pretekstem do zaprezentowania niesamowitości prezentującego.

A może to student psychiatrii i jesteśmy poddawani jakimś eksperymentom?

_________________
Zgred - Rafał Ziemkiewicz napisał(a):
Dziś trzeba pisać o mieczach, czarach, toporach i wojowniczkach w blaszanych bikini, wszystko inne to już jest nisza w niszy. Albo o nastoletnich wampirach.
Porównywarka cen ebooków


03 kwi 2011 23:14:16
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 13 maja 2010 21:12:11
Posty: 137
eCzytnik: był eClicto - jest Kindle 3 :)
Post Re: Moja recenzja-wideo Kindle 3 i aplikacji Kindle Notepad!
Jeżeli mowa o fajnych recenzjach, to polecam np.
http://www.youtube.com/watch?v=0aKytiSc7xU#t=0m25s
I nie ważne, że to nie Kindle 3 ;) :zakrecony:


03 kwi 2011 23:52:52
Zobacz profil
Mod
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2007 16:39:15
Posty: 693
Post Re: Moja recenzja-wideo Kindle 3 i aplikacji Kindle Notepad!
Brak mi słów, którymi mógłbym podsumować to, co ujrzałem i usłyszałem w tych filmikach, dlatego oddam głos naszej zagranicznej korespondentce: http://www.youtube.com/watch?v=hJ7XcBvJJmo :)

Przyjacielu, zdecyduj się, czy wolisz robić recenzję czy robić sobie żarty - jeśli to drugie, to napisz sobie jakiś fajny tekst i wrzucaj skecze, bo ta twoja wielka improwizacja to - mówiąc kolokwialnie - słabe jaja.

_________________
Cytuj:
"Z książkami jest tak samo jak z ludźmi: tylko niewielka część odgrywa dużą rolę, reszta gubi się w wielości."

Gregory Benford - "Zagrożenie Fundacji"


Cytuj:
"Out in the oceans of sand
I saw the future
Of a golden land
Below the plains
I've been meeting my fate
I stood the test
The universe
In the palm of my hand
Oh, am I blessed
Or cursed "


Savage Circus "Legend of Leto II"


04 kwi 2011 0:27:54
Zobacz profil
SwiatCzytnikow.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2010 11:00:21
Posty: 1873
eCzytnik: kindle, onyx, nook, kobo, pb, ipad
Post Re: Moja recenzja-wideo Kindle 3 i aplikacji Kindle Notepad!
Devasto napisał(a):
Jeżeli mowa o fajnych recenzjach, to polecam np.
http://www.youtube.com/watch?v=0aKytiSc7xU#t=0m25s
I nie ważne, że to nie Kindle 3 ;) :zakrecony:


Ale ta pani pokazuje czego nie należy z Kindle robić :) jak uśnie, to kindelek spadnie jej ekranem na biust i może się potłuc...

_________________
http://swiatczytnikow.pl (dawniej: Świat Kindle)
http://ebooki.swiatczytnikow.pl - (prawie) wszystkie polskie e-booki w jednym miejscu, czyli porównywarka ofert księgarni.


04 kwi 2011 0:30:49
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 26 lut 2011 15:01:55
Posty: 27
eCzytnik: Kindle 3
Post Re: Moja recenzja-wideo Kindle 3 i aplikacji Kindle Notepad!
Kolego, co to ma być?! Zdołałem wytrzymać całe 4 minuty (naprawdę jestem z siebie dumny:D) i pierwszy co mnie uderzyło to wniosek, że rodzice zapisali Cię tydzień temu na intensywny kurs języka angielskiego metodą Callana i niestety nie osiągnęli celu, bo potrafisz powiedzieć po angielsku tylko to co jest napisane na samym Kindle czy też jego opakowaniu. Z drugiej strony, może nie mogłeś się zdecydować w jakim języku chcesz mówić. Recenzja mega tandetna, yyy, eee, iii, uuu, momentami czytana z kartki, spięta dupka, zero polotu... Poza tym, pół godziny?! "Ocipiaeś?!" I jeszcze ten żenujący wstęp, który nijak ma się do recenzji i samego Kindle... Porażka, double facepalm to za mało...

No więc, konkluzja dla Ciebie - kupiłeś Kindle to go używaj - inteligentniejszy nie będziesz, może zdobędziesz trochę wiedzy, ale na pewno zajmiesz się czymś i uwolnisz nas wszystkich od efektów Twoich głupich działań...

tak mniej więcej w temacie - http://kwejk.pl/obrazek/32285/cz%C5%82o ... ar,22.html

_________________
c"_)


04 kwi 2011 0:31:24
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 13 mar 2011 23:54:52
Posty: 7
eCzytnik: Kindle 3 WiFi
Post Re: Moja recenzja-wideo Kindle 3 i aplikacji Kindle Notepad!
Eksperyment widzę zawiódł ;) Trudno, przyjmuję porażkę.
Recenzja połączona z satyrą to najwyrażniej nie najlepszy model produkcji wideo.
Filmy usunąłem, co by nie "skaleczyć" nikogo stratą czasu, jaką byłoby ich obejrzenie :D

Opinię swoją oczywiście można mieć (a nawet czasami trzeba), ale nie podoba mi się, że niektórzy wchodzą tu na personalną stopę (np. homitzky) i wygadują takie rzeczy (powiedziałbym, trollują):
Cytuj:
wniosek, że rodzice zapisali Cię tydzień temu na intensywny kurs języka angielskiego metodą Callana i niestety nie osiągnęli celu, bo potrafisz powiedzieć po angielsku tylko to co jest napisane na samym Kindle czy też jego opakowaniu.

Mieszkam w UK i tu też studiuję, a akcent specjalnie był przerysowany, jak i cała wykreowana postać w filmie. Widzę, że fakt ten nie został to odczytany, a więc jest to ewidentna porażka z mojej strony. Ciekawie było jednak poobserwować Waszą reakcję, więc dzięki Wam choćby i za to.

Jeśli nadal jest zainteresowanie, to tak jak pisałem, mogę w wolnej chwili zaprezentować Kindle Notepad w krótkiej 1-2 minutowej minirecenzji (tym razem prowadzonej przeze mnie, a nie przez wykreowaną postać ;)).


04 kwi 2011 3:00:30
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 26 lut 2011 15:01:55
Posty: 27
eCzytnik: Kindle 3
Post Re: Moja recenzja-wideo Kindle 3 i aplikacji Kindle Notepad!
Spoko, starałem się wpasować w konwencję, a studia w UK to nie jest powód do dumy;).

_________________
c"_)


04 kwi 2011 8:43:49
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 mar 2011 20:32:31
Posty: 30
eCzytnik: Kindle 3 wifi
Post Re: Moja recenzja-wideo Kindle 3 i aplikacji Kindle Notepad!
zazdroszcze ci kompletnego braku samokrytycyzmu :)
ja sam na siebie nie moge patrzec jak mnie ktos nagra np u cioci na imieninach a co dopiero nagrac cos tak kompromitujacego :)


04 kwi 2011 11:02:40
Zobacz profil
Mod
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2007 16:39:15
Posty: 693
Post Re: Moja recenzja-wideo Kindle 3 i aplikacji Kindle Notepad!
Filmiki kolegi NIXina usunięte, a więc nie ma już podstaw, na których można by budować dalszą dyskusję. Temacik zamykamy, aczkolwiek zostawiamy ku przestrodze innych domorosłych komików ;)

_________________
Cytuj:
"Z książkami jest tak samo jak z ludźmi: tylko niewielka część odgrywa dużą rolę, reszta gubi się w wielości."

Gregory Benford - "Zagrożenie Fundacji"


Cytuj:
"Out in the oceans of sand
I saw the future
Of a golden land
Below the plains
I've been meeting my fate
I stood the test
The universe
In the palm of my hand
Oh, am I blessed
Or cursed "


Savage Circus "Legend of Leto II"


04 kwi 2011 11:32:06
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron