Teraz jest 29 mar 2024 0:17:25




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Wymiana firmowych okładek Kindle 3 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 paź 2010 22:02:09
Posty: 21
Lokalizacja: KRK/POZ
eCzytnik: Kindle 3 WiFi
Post Re: Wymiana firmowych okładek Kindle 3
Też miałem problemy z okładką bez lampki -- Kindle sam się restartował przy poruszeniu w okładce.
Na forum Amazonu przeczytałem, że ktoś spróbował spiłować koncówkę górnego zaczepu (nawet ok. 3 mm) i że przestał mieć problemy.

Wziąłem pilnik ze scyzoryka :) i spiłowałem bardzo niewiele (takim pilnikiem to raczej ciężko więcej), może 0,5 mm, może 1 mm. Pokazał się niemalowany metal. Spiłowałem brzegi na gładko i jak na razie, mimo intensywnego ruszania Kindlem w okładce, wszystko działa bez problemu i bez restartów.

_________________
Anyone who says they have only one life to live must not know how to read a book.


25 lut 2011 17:00:50
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 03 lis 2010 18:33:06
Posty: 2
eCzytnik: kindle 3 WiFi
Post Re: Wymiana firmowych okładek Kindle 3
Kupiłem Kindla razem z okładką w październiku. Nie zauważyłem żadnych oznak rozładowania baterii albo restartu. Jedyne co zauważyłem to , że na górnym zaczepie tylko trochę farba na końcu się zdarła ale nic się nie dzieje. Poza tym jednak i tak polecam okładkę. Na początku zabiłem kindlem przez pomyłkę muchę na blacie w kuchni i tylko mi się zrestartował. Spadł mi już ze 3 razy z większej wysokości i nic.
Nie wiecie może jaka i kiedy ta partia miała miejsce.


26 lut 2011 12:16:46
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 23 wrz 2010 17:09:37
Posty: 213
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: InkPad 3, Kobo Forma
Post Re: Wymiana firmowych okładek Kindle 3
Helmut napisał(a):
Kupiłem Kindla razem z okładką w październiku.(...)
Nie wiecie może jaka i kiedy ta partia miała miejsce.


Moja była właśnie z października. :P


26 lut 2011 12:34:53
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 sie 2010 15:50:11
Posty: 523
Lokalizacja: Warszawa
eCzytnik: Kindle Paperwhite, iPhone 5
Post Wymiana firmowych okładek Kindle 3
To wlasnie scieranie sie farby z zaczepow moze w przyszlosci powodowac spiecia


Sent from my iPhone using Tapatalk


26 lut 2011 12:55:55
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08 sty 2010 21:22:52
Posty: 41
Lokalizacja: Najbardziej zas..ne miasto w Polsce
eCzytnik: Kindle 3
Post Re: Wymiana firmowych okładek Kindle 3
Witam

Czytam ten watek od początku i tak sobie myślę że to jakaś wada tych okładek i dobrze ze ja kupiłem w innym kolorze niebieska więc mam spokój.....
a okazuje się że się mylę u mnie dzieje się tak samo
czyli kiedy jest mój K3 po za okładką to jest ok
ale jak jest w okładce i np. w plecaku i chce sobie poczytać w busie to niestety jest zwiecha i trzeba reset zrobić

Przez tydzień sprawdzałem i na różne sposoby go układałem w plecaku, ale kiedy w domu zauważyłem że jak leży na biurku w okładce to jest to samo , to nie wiele myśląc uprzejmie napisałem do Amazonu ( WIELKIEGO ) wczoraj ok północy dzisiaj rano otwieram pocztę i co.....
..... oczywiście bałagan:) zwrot 34.99 USD plus bon 25 USD, niewiele myśląc i szybko reagując na takie działania firmy wchodzę do sklepu na zakupy i zamówiłem okładkę z latarką i skina którego miałem kupować ale sam jego zakup plus przesyłka to trochę drogo

Na marginesie to koszt przesyłki albo skoczył bo przy K3 było 20 USD a teraz jest 26.97USD


Oto moje perypetie

Pozdrawiam Adam


15 mar 2011 9:01:57
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 13 paź 2010 12:12:54
Posty: 301
eCzytnik: Kindle
Post Re: Wymiana firmowych okładek Kindle 3
Koszt przesyłki jest zależny od liczby przedmiotów i jakie to są przedmioty, oraz kto jest dostawcą (w przypadku akcesoriów - nie zawsze Amazon).


15 mar 2011 10:49:04
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08 sty 2010 21:22:52
Posty: 41
Lokalizacja: Najbardziej zas..ne miasto w Polsce
eCzytnik: Kindle 3
Post Re: Wymiana firmowych okładek Kindle 3
Witam

Dostałem wczoraj nowa okładkę i skina
Amazon widać jest wielki i z taka też siłą działa
Co do kasy to mój zakup został policzony po kursie 3,1 za dolara a zwrot kasy za okładke po kursie 2,89 za dolara

a na marginesie chyba to był ostatni dzwonek dla mnie bo Kindelek się resetował w starej okładce po każdym wyłączeniu czy też włożeniu do plecaka, może trzeba zaizolować czymś ten haczyk żeby spięcia nie robił?

Pozdrawiam Adam


19 mar 2011 16:29:24
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: