Teraz jest 29 mar 2024 17:38:29




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Pytania o Kindla 3 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2008 16:41:24
Posty: 79
Lokalizacja: z pierwszego piętra
eCzytnik: Kindle 3 3G
Post Re: Pytania o Kindla 3
A ja mam pytanie jak działa przeglądarka w Kindle??
Może zdjęcie jak wygląda np. strona www.gazeta.pl??
Czy da się czytać np. to forum?


24 paź 2010 11:46:24
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 paź 2010 22:31:24
Posty: 62
Lokalizacja: Wrocław
eCzytnik: Kindle 3 Wifi+3g/Firmware 3.3/US/
Post Re: Pytania o Kindla 3
Mozna na Youtube ogladac bardzo ciekawa recenzje kindla co trwa 30 minut i odpowiada na chyba wszystkie pytania dotyczace tego urzadzenia - jest co prawda po angielsku ale nawet jak sie tego jezyka nie zna zupelnie to same obrazki wystarcza:) Nie podam linka bo pisze z komorki ale jak w youtube wpiszesz kindle 3 albo kindle 3 review to spokojnie sie do tego dokopiesz polecam:)


24 paź 2010 12:08:05
Zobacz profil
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post Re: Pytania o Kindla 3

Koło 16 minuty się zaczyna chyba test przeglądarki.

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


24 paź 2010 12:26:36
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 paź 2010 22:32:09
Posty: 5
eCzytnik: Kindle 3G
Post Re: Pytania o Kindla 3
jeanne76 napisał(a):
A ja mam pytanie jak działa przeglądarka w Kindle??
Może zdjęcie jak wygląda np. strona http://www.gazeta.pl??

Tak

http://img200.imageshack.us/img200/725/ ... hot363.gif


24 paź 2010 12:29:27
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 23 wrz 2010 17:09:37
Posty: 213
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: InkPad 3, Kobo Forma
Post Re: Pytania o Kindla 3
Chciałbym dodać, że ekran w rzeczywistości wygląda jeszcze lepiej niż na wideo i to na pewno tyczy się wszystkich czytników. W filmikach na YT za dużo lamp oświetla prezentowane urządzenia i czasem pojawiają się odblaski - w rzeczywistości nie ma z tym problemów. Odblaskowość Kindle porównałbym może do śliskiej okładki - tylko w przypadku bezpośredniego skierowania źródła światła w stronę ekranu (chociaż nie wiem po co ktoś miał by to robić specjalnie) będziemy mieli do czynienia z odbitym światłem, które nawet wtedy nie powinno zbytnio przeszkadzać w czytaniu. Moje pierwsze wrażenie po otwarciu pudełka i spojrzeniu na ekran można wyrazić przez proste WOW. Spodziewałem się niezłej jakości, ale nie tego, że e-ink dorówna papierowi, a dorównuje. :) Osobiście jestem zachwycony jakością wyświetlacza w Kindle 3.


24 paź 2010 12:42:39
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2008 16:41:24
Posty: 79
Lokalizacja: z pierwszego piętra
eCzytnik: Kindle 3 3G
Post Re: Pytania o Kindla 3
Dzięki za odpowiedzi, wygląda to rewelacyjnie.
Tylko szkoda, że na swojego Kindelka poczekam do mikołajek.


24 paź 2010 12:45:12
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 24 gru 2010 21:14:48
Posty: 44
Lokalizacja: Sandomierz
eCzytnik: Kindle 4
Post Kindle 3?
Witam! to jest mój pierwszy post.
Zastanawiam sie nad kupnem czytnika.
Musze narazie zebrac pieniadze, zejdzie mi do ok. lutego, więc mam duzo czasu na rozwazania wariantów :)
Od razu trafiłem na Kindle 3. Interesuje mnie model wifi.
Jest tani, popularny i bardzo zachwalany.
Czy to dobry wybór?, bo czytałem watki w których uzytkownicy mieli problemy z odczytywaniem ebooków w Kindl'u.


24 gru 2010 21:28:22
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 paź 2010 22:31:24
Posty: 62
Lokalizacja: Wrocław
eCzytnik: Kindle 3 Wifi+3g/Firmware 3.3/US/
Post Re: Pytania o Kindla 3
Ja ze swojej strony polecam całkowicie dopłacić do modelu 3g. Uważam, że ta różnica zwróci się całkowicie już po pierwszym wyjeździe zagranicznym nawet do Czech. Koszt kafejki internetowej by wysłać maila czy roamingu komórkowego jest jednak wysoki jak chce się wysłać jednego maila a i wygoda jest sporo większa:) Także namawiam Cię na Kindle'a dowolnej wersji bo urządzenie jest pierwsza klasa. I problemy z konwersją czegoś do formatów "Kindlowskich" to banał przy użyciu programu Calibre, więc bez obaw można zamawiać z Amazonu:)


24 gru 2010 23:55:32
Zobacz profil
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2007 13:54:46
Posty: 656
Lokalizacja: Atol Bikini
eCzytnik: PRS-505, eClicto, Kindle 3, HTC LEO
Post Re: Pytania o Kindla 3
Witam,

@pager120 - na forum istnieje podpięty temat "Kindle 3 dla początkujących". Podążając za linkami z tego tematu dowiesz się bardzo dużo o Kindle 3.

Pytania typu: "czy to dobry wybór?" są IMO lekko bez sensu, bo... dobry w jakim kontekście? Jakości, ceny, łatwości obsługi, supportu, dostępności contentu po polsku, po angielsku, cenie ebooków itp?

Dalej: gwarantuję Ci, że nikt nie miał problemów z czytaniem ebooków przygotowanych SPECJALNIE dla Kindle, czyli plików azw KUPIONYCH w Amazonie (a jeżeliby takie problemy wystąpiły, to Amazon z pewnością szybko by zareagował). Problemy to można mieć z ebookami, które SAMEMU się przygotowuje (konwertuje) na Kindle - ale wynika to albo z wad tych plików, albo nieumiejętności prawidłowej konwersji, albo z ograniczeń programów konwersyjnych. Tyle, i aż tyle!

To forum stara się być miejscem w miarę przyjaznym dla początkujących userów, ale.... ilość pytać w podobnym stylu, do tego jakie Ty zadałeś, zaczyna być coraz bardziej irytująca :twisted:

Ludzie chcecie KONKRETNE odpowiedzi, to zadawajcie KONKRETNE pytania!!! Ale najpierw poczytajcie to, co JUŻ zostało napisane!

_________________
Pozdrawiam,
Chesuli

Cytuj:
Kobiety nie można zmienić.
Można zmienić kobietę, ale to nic... nie zmieni.


25 gru 2010 1:08:12
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: