Teraz jest 28 mar 2024 11:48:54




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Artykuł w Interii 
Autor Wiadomość
Admin

Dołączył(a): 13 cze 2008 14:47:02
Posty: 2835
Lokalizacja: Gdańsk
eCzytnik: kindle
Post Artykuł w Interii
http://nt.interia.pl/relacje-wideo/news ... 52437,3659

Na tle pozostałych artykułów z polskich mediów ten wypada całkiem nieźle. Poruszona jest też kwestia ceny ebooków.

@Mori
pożyczasz książki w tej bibliotece? :P

_________________
Zgred - Rafał Ziemkiewicz napisał(a):
Dziś trzeba pisać o mieczach, czarach, toporach i wojowniczkach w blaszanych bikini, wszystko inne to już jest nisza w niszy. Albo o nastoletnich wampirach.
Porównywarka cen ebooków


20 mar 2010 13:36:56
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lut 2010 21:23:09
Posty: 250
Lokalizacja: Olsztyn
eCzytnik: eClicto + Kindle
Post Re: Artykuł w Interii
Ale jakie komentarze durne pod tym artykułem, aż strach.


20 mar 2010 21:41:45
Zobacz profil WWW
Admin

Dołączył(a): 13 cze 2008 14:47:02
Posty: 2835
Lokalizacja: Gdańsk
eCzytnik: kindle
Post Re: Artykuł w Interii
Najbardziej lubię takie:
Cytuj:
To jest fatalny pomysl ,cieszymy sie ,ze nie
musimy chodzic do biblioteki ,tylko jeden problem
,kto opłaci tą rzesze bezrobotnych ,ktorych
przybedzie przez te bajerki.Zastanowmy sie troche
dalej


:D

_________________
Zgred - Rafał Ziemkiewicz napisał(a):
Dziś trzeba pisać o mieczach, czarach, toporach i wojowniczkach w blaszanych bikini, wszystko inne to już jest nisza w niszy. Albo o nastoletnich wampirach.
Porównywarka cen ebooków


20 mar 2010 22:02:17
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lut 2010 21:23:09
Posty: 250
Lokalizacja: Olsztyn
eCzytnik: eClicto + Kindle
Post Re: Artykuł w Interii
Mi się podobają tacy geniusze:

Cytuj:
900 zł za takie goowno?(2010-03-18 05:48)
~Rox

Skąd ta cena? To jest warte max 150zł. Za 1.000zł
można kupić nowego netbooka, zatem skąd ta
absurdalna cena? Za ten mały tani wyświetlacz?


Aż szkoda słów.


20 mar 2010 23:23:17
Zobacz profil WWW
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post Re: Artykuł w Interii
Genialne to video. "Możemy się zawiesić na dwie minuty na stronie i czytnik nie będzie pobierał energii, ale każda zmiana strony już niestety oznacza, że pobierze energię" (albo jakoś tak, more or less)... Masakra. Oczywiście, że wyświetlacz sam nie powinien pobierać energii, ale niestety wyświetlacz to nie cały czytnik.

Swoją drogą, mój LCD też nie ma własnego oświetlenia (znaczy mam lampę w pokoju, ale ona jest takim samym oświetleniem dla mojego LCDka, jak i eClicto). A że LCD świeci... Well, ponownie - świecenie to nie to samo co oświetlenie.

Ciekawi mnie też to, czy faktycznie możemy zmieniać rozmiar czcionki, czy, jak mnie tu już edukowano, fontu jednak. Ale to już drobnostka jest.

@t3d: Jasne (znaczy, ja pożyczałem, jak nie miałem eClicto =]), nawet tam zanosiłem Harlequiny, które wygrałem w konkursach (z 8 ich było). W sumie nie dziwię się gościowi, mają do niej z 50-100 metrów od siedziby Interii maksymalnie.

PS. Od kiedy chodzenie do biblioteki jest pracą? Znaczy w sensie oprócz tego, że dla pań bibliotekarek, bardzo miłych swoją drogą w filii nr 2. Bo ja może się przekwalifikuję...

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


21 mar 2010 0:40:59
Zobacz profil WWW
Admin

Dołączył(a): 13 cze 2008 14:47:02
Posty: 2835
Lokalizacja: Gdańsk
eCzytnik: kindle
Post Re: Artykuł w Interii
oj Mori nie dostrzegasz głębi tego komentarza. Nie będzie trzeba chodzić do biblioteki, ale w domyśle nie będzie pracy dla drukarzy, księgarzy i wydawców. Na tej samej zasadzie jak samochody zabrały pracę stangretom i kołodziejom, pralki automatyczne praczkom, a centralne ogrzewanie zdunom i węglarzom. Nikomu chyba nie muszę tłumaczyć w jak głęboki kryzys wpakowały ludzkość te nieprzemyślane zmiany...

_________________
Zgred - Rafał Ziemkiewicz napisał(a):
Dziś trzeba pisać o mieczach, czarach, toporach i wojowniczkach w blaszanych bikini, wszystko inne to już jest nisza w niszy. Albo o nastoletnich wampirach.
Porównywarka cen ebooków


21 mar 2010 10:28:03
Zobacz profil WWW
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post Re: Artykuł w Interii
Kurcze, a już liczyłem, że do czasu, aż te wstrętne eCzytniki wszystko zniszczą, będę mógł się zatrudnić jako chadzacz do biblioteki... No cóż, szkoda.

Aż boję się pomyśleć, ilu osobom pracę odebrał mój komputer i wieża... A mogłem mieć osobistego rachmistrza i kapelę muzyków...

No, ale nic. Komentarze na Interii prawie jak na Onecie, więc może i śmiać się z nich nie wypada.

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


21 mar 2010 11:28:39
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron