Teraz jest 28 mar 2024 19:14:21




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Canavan Trudi - Trylogia Czarnego Maga 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 lip 2008 17:39:38
Posty: 46
Lokalizacja: KrakĂłw
Post 
Szczerze. Chętnie przeczytam ostatnią część bo dwie poprzednie przeczytałam dla rozrywki. Nie uważam żeby była to literatura bardzo wysokich lotów (głównie dlatego że książki są bardzo wtórne, i są po trosze mieszanka Harrego Pottera z Czarnoksiężnikiem z Archipelagu) ale jako książka na długie zimowe wieczory całkowicie się nada :) Niestety trzecia część będzie musieć jeszcze poczekać, bo wydawcy trochę przesadzili z ceną książki. W Empiku widziałam cenę 43,90 co jest chyba lekka przesadą jak na taką książkę.


10 paź 2008 21:17:47
Zobacz profil
Post 
obie dotychczasowe części przeczytałam na jednym oddechu - nic poważnego, w sam raz na oderwanie sie od nauki. ale i tak musze powiedzieć, że 3 część jest chyba najlepsza, przynjamniej niej w oryginale, wiec warto wydać trochę kasy


16 paź 2008 10:07:21
Post 
hej wszystkim!
nie jestem czesym bywalcem, ale książka naprawde mnie wciągnęła! przeczytałem dwie pierwsze częsci (pierwszą w sumie przez przypadek pozyczylem od znajomego i msialem przeczytac druga!
trzeciej ciagle nie moge zdobyc miedzy innymi dlatego ze jestem za granica i miedzy innymi dlatego piszę!
chciałbym zapytac czy gdzies w sieci znajde ebooka III częsci Wielki Mistrz?
z góry dzieki!


22 paź 2008 17:22:16
Użytkownik

Dołączył(a): 10 maja 2008 11:29:33
Posty: 11
Lokalizacja: Szczecin
Post 
Trzecia część w porównaniu do pierwszej i drugiej nie rozczarowuje. Stopniowo dozowane napięcie, nie takie oczywiste rozwiązania poszczególnych wątków no i niezupełny happy end. Czyta się dobrze, lepiej niż część drugą, raczej jak część pierwszą. Rzeczywiście cena nie jest niska, ale za to dostaje się ponad 700 stron przyjemnej lektury.
Trylogii Czarnego Maga nie da się zaliczyć do literatury wysokiego lotu, ale jest to fajne czytadło. Polecam.


26 paź 2008 16:20:02
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 30 cze 2008 11:24:03
Posty: 10
Post 
nio nie wiem, nie wiem, dla mnie to bylo bardzo nudne, przewidywalne, intryga dosc plytka i dziecinna... coz po prostu nie dla mnie...


28 paź 2008 23:39:15
Zobacz profil
Post 
Czytałam pierwsze 2 tomy, podobały mi się. Pierwszy tom był taki sobie ( te całe poszukiwania i ukrywanie się Sonei), za to drugi tom był o wiele fajniejszy. Nie miałam jeszcze okazji przeczytać 3 części, czekam jak się pojawi w wersji e-book. Mam nadziejeje że stanie się to już nie długo.


29 paź 2008 13:38:25
Post 
Przeczytałem dwa pierwsze tomy ,i czytało mi się je bardzo dobrze. Mimo ze parę wątków było dosyć ograne ,to nie przeszkadzało mi to w czytaniu .Autorka miała ciekawy pomysł odnośnie magii , jest ona przedstawiona bardzo prosto bez żadnych śmiesznych znaków i inwokacji .Obydwa tomy godne polecenia choć drugi lepszy ,ja z niecierpliwością czekam na trzeci w formie e-booka :)


01 lis 2008 20:53:32
Użytkownik

Dołączył(a): 29 paź 2008 18:50:02
Posty: 20
Post 
Również przeczytałem dwie części. Jak dla mnie książki te są dość dobre, choć do miana "dzieła" trochę im daleko. Według mnie autorka przedstawiła całkiem dobrze magię. Bez żadnych śmiesznych śpiewów i różdżek. Po prostu pochodzi z wnętrza maga. Nie podobał mi się natomiast motyw Dannyla. Był taki... dziwny. Ponadto akcje z Reginem były według mnie trochę przesadzone. No, ale małe potknięcia nie zmieniają faktu, iż warto sięgnąć po te książki. Teraz tylko czekam na e-booka Wielki Mistrz.


03 lis 2008 18:48:25
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: